لیدز یونایتد اعلام کرده اند مرگ از باشگاه افسانه نورمن هانتر در سن 76.

شکارچی که ساخته شده 28 حضور برای انگلستان و بخشی از سال 1966 جام جهانی-پیروزی تیم ملی در بیمارستان بستری شد جمعه گذشته با کوروناویروس.

“لیدز یونایتد در حال ویران به یاد عبور از باشگاه آیکون نورمن هانتر در سن 76” این باشگاه گفت: در بیانیه منتشر شده بود ،

“نورمن به بیمارستان منتقل شد هفته گذشته پس از اینکه تشخیص داده COVID-19 و با وجود ادامه جنگ و تلاش کارکنان بیمه خدمات درمانی او متاسفانه از دست داده و مبارزه خود را در اوایل صبح.

“او یک سوراخ بزرگ در لیدز یونایتد و خانواده و میراث او هرگز فراموش نخواهد شد و افکار ما هستند با نورمن خانواده و دوستان در این زمان بسیار دشوار است.”

شکارچی که لقب “نیش Yer پا” به دلیل بدنام دشوار مقابله با بخشی از مشهور لیدز یونایتد تیم ملی که موفق به کسب دو عنوان تقسیم یک جام حذفی, جام لیگ و دو نمایشگاه فنجان.

او ساخته شده 540 حضور برای لیدز در طول یک نامی حرفه ای و همچنین برای شهر بریستول و بارنزلی مدیریت Tykes او پس از بازنشسته و همچنین Rotherham.

شکارچی سابق لیدز team-mate گوردون مک کوئین بود که در میان اولین به پرداخت ادای احترام به “یک مرد بزرگ و یک بازیکن بزرگ”.

این اسکاتلندی که بازی در کنار شکارچی در لیدز’ backline از سال 1972 تا 1976, talkSPORT گفت: “او یک بازیکن بزرگ به کنار. من به یاد داشته باشید بازی اول این تیم شد: چهار (بیلی) Bremner پنج مک کوئین شش شکارچی.

“او بسیار مهارت بازیکن است. او فقط سخت-مقابله با نورمن, او یک بازیکن بزرگ و همچنین مهارت زیادی بزرگ توانایی.

“او یک مرد بزرگ و یک بازیکن بزرگ است. او مرد بزرگی بود او بسیار متواضع و یک بازیکن بزرگ و همچنین رفت و هرگز در مورد بازی خود را و توانایی رفت و هرگز در خود را به عنوان یک انسان است.

“او یک انسان و یک بازیکن بزرگ است.”

شکارچی نیز برنده افتتاحیه PFA بازیکن سال جایزه در سال 1974.

نورمن هانتر دریافت مدال طلا از گوردون براون نخست وزیر برای اینکه بخشی از انگلستان در سال 1966 جام جهانی-پیروزی تیم ملی, 2009

“همه در PFA عمیقا غمگین برای شنیدن عبور. فوتبال دهکدهای از دست یک افسانه و ما پیوستن به کل جامعه فوتبال در عزاداری این از دست دادن” این اتحادیه بازیکنان در توییتر نوشت.

شکارچی بود که برای اولین بار به نام تا برای بازی با انگلستان توسط سر آلف رمزی بود که بخشی از پیروز 1966 جام جهانی, تیم ملی, اگر چه او خود را در مبارزات انتخاباتی به عنوان او نمی تواند شکستن مشارکت جک چارلتون و بابی مور.

یک صدای جیر جیر در انگلستان, تیم ملی مشخصات و گفت: “ما بسیار متاسف برای یادگیری از عبور از نورمن هانتر در سن 76.

“نورمن بخشی از ما جام جهانی-پیروزی تیم ملی و برنده 28 کلاه برای سه شیرها. همه ما افکار خود را با خانواده و دوستان و حامیان در این زمان است.”

نورمن هانتر بخشی از انگلستان در سال 1966 جام جهانی-پیروزی تیم ملی

سابق انگلستان مهاجم گری است و من در همین حال گفت: “خبر غم انگیز: نورمن هانتر در گذشت. در حال تماشای بزرگ که بزرگ LUFC طرف او که بخش عظیمی. این ویروس افتضاح بود یکی خرد مقابله بیش از حد, اما او می تواند جویدن yer, پاهای, جایی. RIP نورمن.”

و فا رئیس گرگ کلارک افزود: “این بسیار غم انگیز است, اخبار و افکار من با نورمن همسر سو و خانواده اش. من تا به حال افتخار بزرگی است برای رسیدن به او را می دانم در سال های اخیر با به طور منظم بازدیدکننده داشته است به ومبلی به حمایت از سرمربی تیم بود و همیشه زده شور و شوق خود را و دانش است.

“من به خصوص علاقه حافظه قادر به دیدن دست اول چقدر نورمن احترام بود در لیدز یونایتد. زمانی که گرت و این تیم در اللند جاده درست قبل از جام جهانی گذشته آن بیش از اتصالات است که او بخشی از هیئت ما در این مجموعه که نام خود را خرس.

“در حالی که او خواهد بود به ویژه از دست رفته در لیدز کل از فوتبال به زبان انگلیسی خواهد سوگواری عبور خود را امروز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات