“یک سونوما Raceway عضو هیات کشف یک قطعه ریسمان گره خورده است در آنچه به نظر می رسد طناب دار حلق آویز از یک درخت در raceway اموال. کارکنان ما در سایت مستاجران کسب و کار و اجرای قانون محلی شده اند تماس گرفت و خواست برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات که ممکن است. این حادثه در دست بررسی است و توسط سونوما کانتی کلانتر” raceway در بیانیه ای گفت به SFGate. “سونوما Raceway طول می کشد و این حادثه بسیار جدی است و اختصاص داده شده به عامل یک مرکز است که استقبال همه است.”

کالیفرنیا پیگیری بزرگترین مسابقه اتومبیل رانی, محل برگزاری در منطقه خلیج و آن میزبان جام نسکار سری مسابقه NHRA مسابقات و رویدادهای. آن را در حال حاضر بسته شده است چرا که از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما این را بسیار جدی” استیو صفحه پیگیری رئیس جمهور گفت: کارکنان و مستاجران در یک ایمیل با توجه به SFGate. “ما می دانیم که شما به اشتراک گذاری هدف ما از راه اندازی یک مرکز است که باز است و استقبال برای همه و ما قدردانی از حمایت شما در جلوگیری از خصمانه و توهین آمیز فعالیت های است که نقض آن روح.”

آهنگ می تواند به جای 47,000 طرفداران و همچنین مستاجران کسب و کار در محل.

“من نمی توانم تصور کنید که در آن هر کسی که با این نسخهها کار در اینجا در مسیر” تام Fallon, آهنگ مستاجر گفت: NBC Bay Area. “من فکر می کنم آن کسی که دلخور است در نسکار.”

روز دوشنبه رانندگان نسکار و خدمه خود را نشان داد حمایت والاس با راه رفتن به ماشین خود را قبل از Geico 500 در آلاباما. نسکار و FBI وعده داده شده به بررسی چگونگی طناب دار باقی مانده بود در گاراژ والاس تنها آفریقایی آمریکایی تمام وقت راننده در جام سری. آلاباما بومی والاس به نام به حال برای ممنوعیت مؤتلفه پرچم از نسکار آهنگ در پی مرگ جورج فلوید. سازمان را در این ماه.

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات