بنابراین من شیفته بود که سناتور. Sherrod قهوه ای (D-اوهایو) به نام من به تازگی می گویند او می خواهد نمایندگان مجلس برای جلوگیری از تظاهر مانند ما انجام دهد. “هیچ کس بار خوانده شده چاپ کوچک,” او گفت:. “شما را تا پایان از دست دادن بیش از حد داده است.”

کنگره شده است بحث یک مصرف کننده حریم خصوصی قانون از قبل وجود دارد مرورگرهای وب اما ایالات متحده هنوز هم ندارد یکی است. در روز پنج شنبه, قهوه ای شکست با تقریبا هر گذشته پیشنهاد از دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان به پیشنهاد رادیکال تر ایده: اجازه می دهد شرکت های به ما داده تنها زمانی که آن را “به شدت لازم است.”

برای یک اقتصاد اینترنت ساخته شده در قسمت پیگیری مردم که هیچ چیز از یک تماس برای انقلاب است. قهوه ای جدید داده پاسخگویی و شفافیت قانون منتشر شده که در بحث پیش نویس فرم را ممنوع کرده ترین مجموعه و به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را به عنوان نقطه شروع. داده می شود و تنها در جهات مقرر در قانون از جمله ارائه خدمات خواسته شما — و نه بیشتر.

آن می تواند به معنای کمتر شرکت فروش اطلاعات شخصی خود را, اما همچنین احتمالا کمتر رایگان نرم افزار و خدمات است.

“این تغییرات بار از مصرف کنندگان” قهوه ای گفت:. آن را دیگر نمی خواهد شما به عنوان خوانده شده سیاست حفظ حریم خصوصی برای کشف کردن چه چیز دیگری که واقعا در رفتن. تنظیم مجدد قهوه ای گفت: همچنین وادار کردن شرکت ها به شکل مدل های کسب و کار که نیست بستگی به surveilling مصرف کنندگان و یا تاکید بر جمع آوری تنها داده ناشناخته خواهد ماند.

“ما فقط موفق به ایجاد قوانین روشن در مورد شرکت های با استفاده از داده های بزرگ به حفاری به زندگی خصوصی ما و آن روز باید پشت سر ما” براون گفت.

در حال حاضر برای بررسی واقعیت: کنگره شده است قادر به رسیدن به یک اجماع در مورد یک قانون حفظ حریم خصوصی برای چندین دهه و با وجود حداقل شش عمده دیگر حریم خصوصی پیشنهاد در حال بررسی است. شانس هستند به هیچ باریک است که قهوه ای پیشنهاد, به نام اطلاعات در تند نویسی می تواند با تصویب این سال در یک جمهوری خواه کنترل مجلس سنا. قهوه ای که پیشرو دموکرات در کمیته بانکداری نیست و در عین حال باید دیگر اعضای حزب خود را در هیئت مدیره. و من فقط می توانید تصور کنید که این دیوانگی آن را تولید کند در دره سیلیکون.

اما که تغییر نمی کند تاثیر بالقوه یک سناتور برجسته به بحث حریم خصوصی به قلمرو ناشناخته. آن را اذعان چقدر بد داده ها در اینترنت با شتاب بدست برای مصرف کنندگان آن قرار می دهد هدف به طور مستقیم در شرکت های فن آوری است که پول های معدن دیجیتال ما زندگی می کند.

بسیاری از آمریکایی ها سرخورده با وضع موجود. نزدیک به 7 در 10 می گویند آنها اعتماد به نفس است که شرکت ها با استفاده از داده های شخصی در راه آنها راحت هستید با توجه به تحقیقات پیو — در مورد همان شماره که اعتراف آنها هرگز و یا فقط گاهی اوقات به عنوان خوانده شده سیاست حفظ حریم خصوصی.

“این تنها راه رو به جلو” گفت: فرانک Pasquale, یک استاد دانشگاه مریلند دانشکده حقوق بود که در جریان این پیشنهاد است. “به جای گفتن” همه چیز مجاز است و ما سعی خواهیم کرد به قانونگذاری در برابر چیزهای خاص,’ آن می رود در جهت مخالف است.”

قهوه ای که توصیف خود را به عنوان “نه حتی به متخصصین و اهل فن می گوید:” ایده خود را به یک متفاوت کش رفتن در خلوت به او رخ داده است پس از عظیم Equifax نقض داده ها در سال 2017. “بیشتر از امریکا نمی دانم چه Equifax بود,” او گفت: “و آنها نمی دانستند که این شرکت تا به حال اطلاعات خود را.”

ایده پشت قهوه ای لایحه که در امر کسب و کار و دولت به طور یکسان نیست کاملا جدید. او آن را مدل سازی در قانون اعتباری گزارش عادلانه از سال 1970 که طول می کشد این بار برای محافظت از مصرف کنندگان از اطلاعات مالی با محدود کردن مجموعه و به اشتراک گذاری آن را به “مجاز اهداف” تعیین شده در قانون است.

اما استفاده از آن اصل در سراسر بسیاری از استفاده به صورت آنلاین اطلاعات بسیار بزرگتر است چالش. مجاز استفاده در لایحه جدید شامل: ارائه خوب و یا خدمات به صراحت درخواست شده توسط یک فرد و همچنین برای اهداف روزنامه نگاری اشتغال و پژوهش است. مجاز: با استفاده از داده ها برای جایگزین اهداف برگزاری بر روی آن بیش از لازم برای انجام هدف اصلی و یا به اشتراک گذاری آن را مگر در مواردی که مورد نیاز برای به هدف اصلی.

تا به امروز بسیاری از کشمکش در مورد حریم خصوصی به طور کلی قانون در کنگره است و با تمرکز بر جزئیات مانند این که آیا شهروندان باید حق شکایت و این که آیا قوانین فدرال خواهد پیشدستی تهاجمی تر قوانین ایالتی. (قهوه ای پیشنهاد طرف دیگر دموکرات ها در تمام این مسائل.)

اما بسیاری از دیگر لوایح دو را در آنچه به نام “رضایت” یا “اطلاع و انتخاب” مدل که در آن مصرف کنندگان در حال انتظار برای تصمیم گیری به اجازه یا منع استفاده از داده های خود را. کالیفرنیا حریم خصوصی عمل تهاجمی ترین و در واقع به قانون تبدیل نیاز مصرف کنندگان به رفتن به هر کسب و کار به طور جداگانه به درخواست نیست که داده های خود را به فروش می رسد.

این رضایت ایده رشد کردن درایو به “ایجاد پاسخگویی هنگامی که وجود دارد هیچ قانون” گفت: جسیکا غنی مدیر سابق کمیسیون تجارت فدرال اداره حمایت از مصرف کننده که تا به حال نشده است با همتایان قهوه ای پیشنهاد. سیاست حفظ حریم خصوصی است که مانند یک قرارداد بنابراین مصرف کنندگان می تواند با پاهای خود رای اگر آنها آن را دوست ندارم — و شرکت می تواند مجازات برای نقض شرایط خود را.

اما رضایت مدل شکسته شده است برای مدت زمان طولانی گفت: غنی است. “آن را بدست بسیار پیچیده تر و مصرف کنندگان احتمالا نمی تواند خواندن صدها سیاست حفظ حریم خصوصی با legalese,” او گفت:. پس چرا همه ما حریم خصوصی طرح هنوز هم در اطراف این ایده?

قهوه ای لایحه “جدید و خوش آمدید پارادایم” گفت: آمریکا منافع عمومی گروه پژوهشی مدیر ارشد اد Mierzwinski بود که در جریان این پیشنهاد است. “این اولین بار است که لایحه ای که به رسمیت می شناسد مصرف کنندگان نمی توانید کنترل با استفاده از اطلاعات است.”

دره سیلیکون است به احتمال زیاد به بسیاری از مشکلات با آن است. من به نام Daniel Castro, معاون رئیس جمهور در فناوری اطلاعات و نوآوری بنیاد برای دیدن آنچه که او فکر می کردم در مورد این ایده از تعویض به دور از رضایت مدل به یکی که تصریح می کند مجاز برای استفاده از داده ها.

مشکل کاسترو گفت: تعیین چقدر به اجازه می دهد. “چیزهای زیادی وجود دارد منطقه خاکستری” او گفت:. “بدون توجه به جایی که شما در قرعه کشی که خط شما در حال رفتن به بسیار ناراضی مصرف کنندگان است.”

براون لایحه پیشنهاد جدید فدرال داده پاسخگویی و شفافیت آژانس اجرای قانون و کمک به ایجاد قوانین به عنوان مسائل جدید بوجود می آیند.

وجود دارد, اقتصادی, سوالات بیش از حد. قهوه ای پنهان نمی کند که یکی از اهداف خود را از لایحه ای است که به اخلال در مدل های کسب و کار از تبلیغات هدفمند شرکت. تحت ساختار قانون این امر می تواند غیر ممکن است برای شرکت ها برای استفاده از وب سایت از کوکی ها و دیگر انتقالها برای ایجاد پروفایل از منافع خود عادات خرید و سیاسی تنظیمات و سپس استفاده از آنها را به زمین تبلیغات در پشت شما.

اما ممنوع است که صنعت می تواند در ایجاد بسیاری از امواج. تبلیغات هدفمند گفت: کاسترو شده است برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک برای پیدا کردن مشتریان علاقه مند در محصولات خود را.

تبلیغات هدفمند همچنین کمک به پرداخت برای بسیاری از وب سایت های رایگان, اخبار, منابع, نرم افزار و خدمات است که مصرف کنندگان بود. آیا آمریکایی ها از دست دادن دسترسی به همه که ؟

“من نمی خرید که برای یک دقیقه” گفت قهوه ای است. “مقدار زیادی از کسب و کار و مدل تبلیغاتی نمی تکیه بر توده های نفوذی ردیابی است.”

او می خواهد به شرکت ها انگیزه ای برای کشف دیگر مدل های بدست آوردن پول از متنی (و نه هدف) تبلیغات اشتراک و یا e-commerce.

روشن نیست چه تاثیر قهوه ای لایحه را در بزرگترین بازیکنان در شخصی-اطلاعات صنعت Facebook و Google. ما به Facebook داده های ما برای به اشتراک گذاشتن پست ها و عکس ها با دوستان — به اطلاعات معدن های زندگی ما به هدف ما را با تبلیغات. و با سخت زبان براون لایحه داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر.

اما تبلیغات در گوگل و موتور جستجو ممکن است اجازه داده شود از آنجا که آنها بیشتر متنی — بر اساس مطالب جستجو — به جای هدفمند به یک فرد گسترده تر منافع و رفتارهای.

براون گفت که او امیدوار است پیشنهاد خود را می تواند در شکل نهایی در اوایل سال آینده اما اذعان دارد حتی پس از آن او به احتمال زیاد نیاز به یک جدید سنا و رئیس جمهور آن را به قانون تبدیل شود. “ما می خواهیم به این وجود دارد تا مردم واقعا شروع به فکر کردن در مورد این” او گفت:.

با توجه به این که صفر قوانین پوشش بسیاری از داده ها استفاده می کند در حال حاضر یک “ایده آل قانون” ممکن است بسیار متفاوت از “یک قانون است که می تواند عبور” گفت: غنی که در حال حاضر برجسته همکار در دانشگاه جورج تاون. “حریم خصوصی یک مسئله پیچیده و ما اجازه نمی تواند کامل باشد دشمن (خیلی) خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات