‘هیچ کس نمی تواند به شما آزادی می دهد. شما باید آن را’: پلیس با استفاده از گاز اشک آور به زور مسالمت آمیز معترضان از خیابان مینیاپولیس

پلیس با شلیک گاز اشک آور و غیر کشنده دور به نیروی مسالمت آمیز معترضان از خیابان مینیاپولیس کمتر از یک ساعت پس از 8ساعت مقررات منع رفت و آمد اعمال شد.

در یک شب که شاهد درگیری معترضان با پلیس و گارد ملی در 30 شهرستانها در سراسر کشور کشش از لوئیزویل به میامی مقامات مشخص شد به قرار دادن یک توقف به غارت و سوزاندن که گرفته شده بود در کنار تظاهرات مسالمت آمیز قبلی روز پی در پی.

پس از مینه سوتا فرماندار Tim Walz فلسطینی در اعتراض به مرگ در بازداشت پلیس غیر مسلح سیاه جورج فلوید شده است, ربوده شده توسط افراط گرایان او اعلام کرد او در بسیج تمامیت مینه سوتا گارد ملی برای اولین بار در تاریخ دولت. او ادعا کرد که – بر خلاف آنچه رسانه های محلی یافت – که تا 80 در از کسانی که دستگیر شدند از خارج از دولت.

“وضعیت در مینیاپولیس است که دیگر به هیچ وجه در مورد قتل جورج فلوید” گفت: Mr Walz. “این است که در مورد حمله به جامعه مدنی القای ترس و اخلال ما در شهرهای بزرگ.”

نظر از Mr Walz که در خط با رهبران شهرداران شهرهای دوقلو از مینیاپولیس و سنت پل نشان داد که مقامات تصمیم به گرفتن یک مقدار سخت تر موضع نسبت به اجرای حکومت نظامی که در روز جمعه بوده است تا حد زیادی نادیده گرفته ay معترضان. روز جمعه برخی از معترضان درگیر شدند در سوزاندن تعداد زیادی از ساختمان ها از جمله ولز فارگو بانک و خدمات پستی ،

در تقاطع خیابان Nicollet و 31 سنت به ستاد کردن اداره پلیس را در 5 حوزه چند صد نفر از معترضان نشسته بر روی زمین گوش دادن به سخنرانان. خلق و خوی بود unwaveringly مثبت و صلح آمیز است.

در حدود 8.30 بعد از ظهر روز شنبه یک خط از پلیس ضد شورش پدید آمده از جنوب و ناگهان شلیک های متعدد کپسول گاز اشک آور و غیر کشنده دور پراکندگی جمعیت. به عنوان معترضان پس از آن کاهش یافت و پلیس ساخته شده یک سری از پیشرفت های پی در پی شلیک بیشتر گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.

چند تن از اعضای رسانه ها شد بیت دور و بسیاری از آنها فرا گرفته دود حتی به عنوان آنها نمایش داده می شود دکمه اعتبار و برخی از آنها wreaking جلیقه تحمل کلمات “مطبوعات”. مستقل را در کوله پشتی زده بود یک چنین دور.

دو خواهر, نوا و Thisy Sims گفت که ماندن قرار داده چرا که پلیس بودند در ادامه به کشتن مردم است.

مینه سوتا فرماندار Tim Walz ‘وضعیت در مینیاپولیس است که دیگر به هیچ وجه در مورد قتل جورج فلوید’

“من نمی توانم به خانه تا زمانی که آنها به خانه گفت:” 27 ساله Nova.

خواهر او: “دیوانه چیزی است که ما هیچ کاری انجام نمی. ما فقط نشسته وجود دارد.”

برخی از ساکنان پشتیبانی چه پلیس انجام شد.

مایک اندرسون که سفید بود و گفت: او 64 گفت: تظاهرات تبدیل شده بود به “تروریسم” و که پلیس تا به حال هیچ گزینه ای جز پراکنده کردن جمعیت.

“آنها در حال سوختن همه چیز را گفت:” یکی از دوستان خود را. “ما باید در صبح و رفتن به محل کار.”

کمی راه دور گروهی از جوانان آمریکایی آفریقایی تبار مردان تا به حال یک دیدگاه متفاوت است. آنها گفتند که مجبور شده بودند به مانند یک پایه به دلیل حوادث مانند مرگ آقای فلوید جدا نشدند حوادث.

آنها با اشاره به یک لیست طولانی از جوان مردان سیاه و سفید که مرده بود در برخورد با پلیس چیزی است که یک هزار و یا بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز تا به حال متوقف نشده است.

“من فکر کردم این امر می تواند متفاوت برای نسل من” گفت: Abdul ابراهیم که مطالعات کامپیوتر در شیکاگو است. “اما در حال حاضر من می خواهم به می گویند همان چیزی که به پسر من است.”

دوستان خود را که کاهش یافته است را به نام و نام خانوادگی خود گفت: تظاهرات مسالمت آمیز تنها می تواند مردم را تا کنون. وی با تمجید از عدم مبارزه خشونت آمیز از دکتر مارتین لوتر کینگ, اما گفت که مشاهدات خود را بیشتر در خط با کسانی که از مالکوم X.

او گفت: “ما درک مارتین راه, اما در حال حاضر از آن زمان برای مالکوم راه – هیچ کس نمی تواند به شما آزادی می دهد. شما باید آن را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>