هیچ مرد در ‘را سفیده بزرگ دوباره’ عکس توییتر ندارد, مینه سوتا, افسر پلیس

توییتر عکس در واقع نشان داد ترول اینترنت Jonathan ثروت سابق فدرال اهل بیت شناخته شده برای ارسال گمراه کننده عکس آنلاین و برای پر کردن بیش از 4000 پرونده های حقوقی.

توییتر دارای برچسب “صدها نفر” توییت حاوی misidentified تصویر به عنوان “دستکاری رسانه” با توجه به توییتر سخنگوی. اضافه برچسبهای لینک به یک موضوع از توییت از برجسته رسانه ها که به درستی شناسایی انسان در عکس به عنوان ثروت.

این تصویر نشان می دهد دو عکس در کنار هم: یکی هنوز هم از فیلم چوین با زانو خود را در Floyd گردن و دیگر ثروت در کلاه خود را از مد افتاده مانند رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه — چیدن توت از میوه کاسه.

این واقعیت-چک کردن سایت Snopes می نویسد که این عکس در اصل نوشته شده توسط Facebook کاربری که ادعا می شود ثروت’ نسبی.

بسیاری دیگر به زودی شروع به تصحیح رکورد به عنوان عبارت “ایجاد سفیده بزرگ دوباره” بود روند در توییتر. برخی استدلال می کنند که جعلی می تواند تضعیف پرونده چوین.

پزشک و دانشمند یوجین گو توییتی که مرد در کلاه “کاملا بمکد اما نه افسر پلیس, Derek چوین که در زمان زانو در جورج فلوید گردن.”

مرد در کلاه “است همان شخص را به عنوان افسر کشته جورج فلوید ایم” Carmine Sabia, یک محافظه کار نویسنده و اضافه کرد که “شما لازم نیست برای ایجاد نهفته است تا مردم بیشتر به خشم.”

توییتر به برچسب نیست این عکس ها به عنوان اطلاعات غلط و نه تا به حال آن را ارائه دهید زمان این مقاله منتشر شد.

ثروت سابقه طولانی در ایجاد اطلاعات غلط. او به زندان رفت برای سیم تقلب در سال 2003 و در آنجا شروع infamously جاری شدن سیل در دادگاه با پرونده های حقوقی در برابر طیف گسترده ای از اهداف از جمله Kanye West, مارتا, استوارت و کتاب رکوردهای جهانی گینس که بسیاری از آنها اخراج شدند به عنوان بیهوده و بیمعنی. او در زمینه های بسیاری است که در سال 2010 دادستان برنده در سراسر کشور دستور منع او از ارسال چنین “بیهوده و بیمعنی جعلی و یا مخرب اسناد و مدارک داشتن هیچ پایه و اساسی در قانون و یا در واقع به دادگاه فدرال.”

پس از آزادی وی, او شروع به ظاهر شدن در انتشار وقایع و misidentifying خود را به روزنامه نگاران. به عنوان لوقا اوبراین نوشت: در HuffPost او “با حضور بیل کازبی دادگاه در ماه سپتامبر 2016 و ارائه کازبی Jell-O” است که وانمود می شود یک زندگی ماده حامی و امواج در سال 2016 زمانی که او “ردیف جلو در یک هیلاری کلینتون تاون هال در Haverford, پنسیلوانیا, نمایندگی خود در یمن برای آمریکا.’ “

مانند بسیاری از عضو شورای نظارت مدت ثروت به نظر نمی رسد به عموم استادانی هر هسته باورهای دیگر برای فریب مردم — به خصوص مشاهیر و خبرنگاران و بعد از به رخ کشیدن در مورد آن در رسانه های اجتماعی.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>