هیچ کس می خواهد به در “ضربه سخت” به جز شاید کاردینالز

“واقعا اگر آنها هوشمند آنها می خواهم به اوکلند” جی weather underground گفت: از برادر خود تیم. “به طور جدی. شما آنتونیو قهوه ای, جان weather underground, پل Guenther, Vontaze Burfict. [ریچی] ناشناس. آنها را دیوانه می شود رفتن به اوکلند. آنها می تواند انجام دهد ما در سال آینده شاید.”

گفت: پاتریشیا: “من فکر می کنم جان weather underground یک انتخاب عالی برای آن نشان می دهد. من فکر می کنم اظهارات اوکلند و همه چیز آنها رو در رفتن در حال حاضر خواهد بود فوق العاده مشاهده برای همه به تماشا.”

که جان weather underground parried: “قدردانی مت پاتریشیا دوست من ارائه شده است که تا به من. که ریش که پاتریشیا است او را برای رفتن به یک ستاره. منظورم این است که او را به عنوان یکی از آینده تلویزیون ستاره. من شگفت زده می شود اگر ‘دوشنبه شب فوتبال’ doesn’t قرار داده و او را به طبقه بالا در آینده است.”

پیدا کردن موضوع مایل به عبارت دیگر می تواند کارهای عادی و روزمره برای NFL و HBO. اما در این سال آنها ممکن است مجبور به پیچ و تاب و هر اسلحه به دلیل کاردینالز آریزونا — که در حال حاضر مستند تجربه لطف 2015 را ظاهر در آمازون docuseries “همه یا هیچ” — ممکن است بالا بردن دست خود را.

“ما همیشه در حال رفتن به گوش دادن به همه چیز” تیم رئیس جمهور مایکل Bidwill گفت: در آریزونا ورزشی 98.7 FM. “خواهیم دید چه می آید.

“من فکر می کنم ما یک کار خوب انجام داده بودن در دسترس و داوطلبانه به انجام چیزی مانند” همه یا هیچ است.’ بنابراین ما را ببینید که در آن ما تا پایان.”

کاردینالز یکی از پنج تیم — همراه با شیر, Jacksonville Jaguars, Denver Broncos و Pittsburgh Steelers — است که می تواند مجبور به نظر می رسد نشان می دهد چرا که آنها شده اند بر آن در 10 سال گذشته آنها ساخته نشده و برگشتی دو فصل گذشته و لازم نیست که اول سال سر مربی.

داشتن HBO دوربین ها و میکروفن های مستند خود را هر اردوگاه آموزشی حرکت است دیده می شود به عنوان یک غیر ضروری حواس پرتی به همین دلیل است که چند تیم داوطلب به نظر می رسد. اما آن اتفاق افتاده است: در سال 2016 قوچ شدت به نظر می رسد نشان می دهد پیش از فصل اول در لس آنجلس با دیدن این نمایش به عنوان یک راه برای فروش این تیم به ناآشنا بازار است.

دیگران کمتر مشتاق شاید هم چون از 14 تیم به ویژه در نشان می دهد تنها پنج — the Houston Texans (2015), Cincinnati Bengals (2013 و 2009), New York Jets (2010) و Baltimore Ravens (2001) — رفته به پلی آف.

“آن چیزی است که ما خواهد بود واقعا هیجان زده در مورد” 49ers مدیر جان لینچ گفت: در سال 2018 زمانی که تیم او بود واجد شرایط برای برداشت می شود. “من عشق را نشان می دهد اما من فکر می کنم برخی از چیزهایی که بهترین سمت چپ در پشت درهای بسته. من اساسا یک مشکل با برش بازیکنان و چیزهایی که از طبیعت [دوربین]. آن چیزی است که ما می تواند هیجان زده در مورد.”

گفت: Cleveland Browns مربی رنگ جکسون که در همان سال: “آه خدای من, من نه علاقه مند در آن است.”

این Browns برداشت شد به نشان می دهد. جکسون اخراج شد پس از هشت بازی این فصل.

به عنوان برای این سال استیلرز نیست دقیقا به عنوان استقبال از این ایده به عنوان کاردینالز هر چند هر دو NFL و HBO ممکن است ترشح بزاق در فکر داشتن یک لیگ فرانچایز محبوب ترین شرکت.

“من می دانم که آن را به نظر می رسد مانند آن را برای گرفتن مقدار زیادی از توجه در اینجا و این یکی از آن چیزهایی است که اگر ما آن را انجام خواهیم پوزخند و تحمل آن را” تیم صاحب هنر رونی دوم گفت: در ماه گذشته. “من فکر می کنم اگر از آنها بخواهید اگر ما داوطلبانه برای این, ما به شما می گویند هیچ. این لزوما یک داوطلب نوع از وضعیت دیگر به عنوان شما می دانید.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im