هیچ کس نمی داند چقدر بیس بال برگزار خواهد شد در این سال, اما هر که بود بهتر از هیچ

بیس بال در حال حاضر از دست آوریل هم با لیگ اصلی بیس بال زیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل های معرفی شده در مارس 15, که توصیه هشت هفته ممنوعیت تجمعات از 50 یا بیشتر. و ممکن است در حال حاضر به دنبال تلخ بر اساس آن CDC جدول زمانی — که در حال حاضر با توجه به ادامه گسترش ویروس به نظر می رسد ناامید کننده ای خوشبین و ضرورت از دو تا چهار هفته سطح شیب دار تا قبل از بازوها و پاها می تواند آماده به بازی توپ.

بنابراین شاید ژوئن ؟ جولای ؟ مرداد? شاید دوباره تا 2021?

هیچ کس نمی تواند برای برخی می گویند. بیس بال در نهایت کمی می گویند در زمانی که و یا اگر آن سال 2020 فصل آغاز خواهد شد. داده شده و هر چیز دیگری که ما در حال مقابله با آن به نظر می رسد بی اهمیت و حتی اندیشیدن.

تا کنون MLB فقط گفت که مقامات آن “باقی می ماند متعهد به بازی به عنوان بسیاری از بازی به عنوان زمانی که ممکن است فصل آغاز می شود” با توجه به بیانیه منتشر شده, مارس 16.

اما این حقیقت باقی مانده است و هر روز که می گذرد — و به عنوان تاثیر coronavirus بزرگتر در سراسر همه بخش های زندگی آمریکایی با جامعه علمی هشدار آن را بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود — بیس بال فصل می کند. و یا به جای آن می کند در پایان جلو. و این سوال برای یک ورزش امیدوار به نجات آن فصل ممکن است در نهایت محوری از “چگونه می تواند به زودی بیس بال شروع دوباره ؟” به “چگونه عمیق به تقویم می توان آن را بازی کرد؟”

“من اعتقاد دارم که این فصل در حال رفتن به بازی می شود” لس آنجلس فرشتگان مدیر جو Maddon گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در این ماه. “من اعتقاد دارم که آن را نمی ممکن است ترکیب کامل 162 [بازی] اما من معتقدم که ما یک بازی بسیار کامل لیگ برتر فصل است.”

وجود دارد به مراتب بزرگتر همه چیز به نگرانی در مورد در طول این زمان از بازی بیس بال,, البته, و مانند بسیاری از شرکت ها و صنایع در سراسر کشور MLB متمرکز کرده است تا حد زیادی در حفاظت از سلامت نیروی کار آن و girding خود را در برابر وخیم اقتصاد در سراسر کشور خاموش کردن. MLB و آن اتحادیه وارد مذاکره شده مسائل اعم از بازیکن غرامت به فهرست قوانین به سرویس-زمان تعهدی در این نامحدود وقفه.

وجود خواهد داشت هنگفتی پول از دست همه در اطراف. نه مهم ترین چیز در حال حاضر, اما هیچ چیز نیست.

کسانی که هم می تواند تهدید اگر اضطراری ملی بدتر می شود.

“من نمی دانم. شما می دانید چه خنده دار است ؟ شده است وجود دارد همه نوع از حدس و گمان در طول بازی All-Star Game, این, این و این” اتباع واشنگتن outfielder آدم ایتون گفت. “این نقطه در روند تفکر من شما می دانید به من بگویید هنگامی که ما در حال رفتن به کار و به من بگویید که در آن ما در حال رفتن بعدی. من سعی کنید به overthink و دریافت بیش از حد به این دلیل من فکر می کنم خودم بیمار در صورتی که مورد است.”

Seattle Mariners به گفته مدیر کل جری Dipoto باید خود را بسته Peoria, Ariz., بهار آموزش ستاد به طور کامل گفتن باقی مانده بازیکنان برای رفتن به خانه و رفتن به “offseason mode.”

“نگرانی اصلی ما نیست و در حال آماده شدن برای فصل بیس بال,” Dipoto به خبرنگاران گفت: از طریق کنفرانس تلفنی پنج شنبه. “آن را به مطمئن شوید که ما به عنوان سالم به عنوان ما می توانیم و ما در حال انجام بخشی از ما در یک بحران بهداشت عمومی به گسترش این چیزی که هر بیشتر از آن در حال حاضر است و یا خواهد شد.”

اما وقتی که می آید به وضعیت و ساختار 2020 فصل بیس بال که در نهایت باید به تصمیم گیرندگان ممکن است دریابید که نیازهای بیس بال به عنوان یک صنعت نمی تواند به راحتی آشتی با نیازهای بیس بال به عنوان یک ورزش.

بیس بال در زمان عادی است و روزانه یک بازی سراسر شش ماه فصل به طور منظم و یک ماه postseason. که ساختار آن طولانی و خسته کننده تقلا کردن از طریق تقویم اساسی است به ذات خود. بیش از یک فصل کامل قدیمی بیس بال ضرب المثل آب از همیشه می یابد سطح آن. کسانی که در 162 بازی ها همه نشان می دهد.

اما در کل دوران مدرن بیس بال MLB تا به حال هرگز یک فصل کمتر از 107 بازی — که آن را به عنوان اتفاق می افتد خواهد بود تقریبا تعداد که می تواند به راحتی به 2020 برنامه با توجه به زمان بهترین مورد تاریخ شروع اطراف ژوئن 1.

“در سال 1981 اعتصاب هزینه ما حدود 50 تا 55 بازی در تیم” جان خار MLB رسمی مورخ گفت: اخیرا در یک مصاحبه تلفنی. “به طوری که فصل آمد و در حدود 107 تا 110 بازی. اگر ما رفت به همان تعداد در سال جاری آن را هنوز هم یک فصل است.”

اما آن را هنوز هم یک فصل در گفتن 81 بازی — نیمی از آن به طور منظم اندازه ؟ پنجاه بازی ؟ سی? این سوال باید آن را حتی آمده است که فراتر از تدارکات و به قلمرو وجودی: چه تعداد از بازی های زیر است که شما می توانید دیگر مرحله یک نماینده بیس بال فصل ؟

خار مانند بسیاری دیگر در این ورزش بود و نه مایل به رفتن وجود دارد.

“به عنوان یک مورخ توپ کریستال من به خوبی کار می کند در جهت معکوس” گفت: “نه چندان خوب در آینده است.”

بیس بال دیگر مدیران تماس با واشنگتن پست نیز کاهش یافته است به بحث در مورد hypotheticals.

“فقط در زمان” یکی از آنها پاسخ داد.

هنگامی که (یا اگر) زمان می آید به فشار به عنوان بسیاری از بازی ها که ممکن است به یک سال 2020 برنامه بیس بال خواهد شد که گزینه های خود را برای بهینه سازی تقویم. در میان آنها ممکن است به طور منظم برنامه ریزی شده doubleheaders یا کاهش در تعداد روز خاموش است. لغو همه ستاره بازی — و احتمالا اعطای آینده نیمه کلاسیک به ورزشگاه طفره زن — می تواند به دست آوردن شاید یکی دیگر از چهار روز. همچنین ممکن است که شرایط اجازه می دهد تا برای بازی برای شروع بدون طرفداران در ابتدا اجازه زودتر شروع تر خواهد بود در غیر این صورت ممکن است.

“به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم, ما همه می خواهم به بازی بیس بال” Baltimore Orioles مدیر کل مایک الیاس گفت: پنج شنبه. “من فکر می کنم آن را به معنای زیادی به این کشور زمانی که ما در حال بازگشت به بازی بیس بال دوباره بیش از حد. پس هر چه زودتر بهتر. اما من فکر می کنم که ما به آنچه که ما می توانید دریافت کنید بیش از حد. ما فقط می خواهم به بازی.”

این ممکن است ممکن است به گسترش در این فصل فراتر از آن برنامه ریزی شده در اواخر ماه سپتامبر به پایان برسد و سری جهانی فراتر از اواخر ماه اکتبر هر چند که می تواند به بازی سوال در مورد اواخر پاییز آب و هوا در نیمه شمالی کشور است. حرکت جهان سری یا بیشتر یا همه postseason برای خنثی سایت با گنبد و یا در هوای گرم و آفتابی منطقه می تواند در کاهش این مسائل است.

بیس بال در ماه دسامبر ؟ این می تواند اتفاق می افتد. این مفهوم منجر به اضافی خاردار سوالات از جمله: آیا این طرح به دست آوردن تصویب Fox, MLB اولیه postseason حقوق دارنده است که حامل NFL در پاییز و زمستان ؟

“وجود دارد یک میزبان تمام مسائل مربوط به” کمیسر راب مانفرد گفت: St. Louis Post-Dispatch. “هنگامی که شما شروع به فکر کردن در مورد آنچه که به تغییر تعدادی از مسائل بزرگتر و نه کوچکتر من می ترسم.”

و حتی اگر تمام بهینه سازی حرکت کشیده شود می تواند به فشار به عنوان بسیاری از بازی ها به این برنامه به عنوان امکان پذیر است, چگونه نماینده خواهد می گویند 100 بازی فصل — کوتاه ترین مدرن در تاریخ بیس بال — در واقع می شود ؟ چه در مورد یک 81-بازی فصل ؟ آنچه در مورد کمتر?

به عنوان MLB شروع به اندیشیدن سوالات آن هرگز انتظار می رود که برای اندیشیدن به پاسخ آشکار به نظر می رسد اگر نه بسیار رضایت بخش هستند: هیچ کدام از سناریوهای مقابله با بیس بال از این نقطه به جلو ایده آل خواهد بود — اما هر بیس بال در سال 2020 خواهد بود بهتر از هیچ بیس بال در سال 2020 است.

“هر آنچه در آن طول می کشد برای دریافت این چیزی که رولینگ دوباره به آن را جالب و نه از دست دادن شتاب” Maddon گفت: “و قطعا از دست دادن این فصل است.”

جسی Dougherty کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de