هیچ کس بیشتر شگفت زده شده توسط Alex Ovechkin از همسالان خود

لوک Robitaille, هشت-زمان NHL همه ستاره که به ثمر رساند 668 اهداف خود را به یاد می آورند Ovechkin اولین بازی در لس آنجلس. Robitaille نشسته بود روی نیمکت و بعد از آن یک دوست گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود یک بازیکن را بیش از یک بازی در چنین راهی.

“مهارت خالص قدرت همه چیز” Robitaille گفت. “که او rookie سال است. او باید پرتاب حدود پنج بازدید علیه ما. من فکر می کنم او تا به حال یک هدف و یا دو اما من حتی نمی یاد داشته باشید اگر او به ثمر رساند. اما او فقط بازی را تحت سلطه جسمی مهارت عاقلانه و همه چیز. پس از آن بود ، او را شگفت زده کرد ،

بازیکنان جوان مانند ونکوور الیاس Pettersson به یاد داشته باشید خود را برای اولین بار در یخ برخورد با Ovechkin پس از وضعیت ستاره شده بود به خوبی تاسیس شده است. Pettersson تماشا Ovechkin رشد و آن را یک نی نی حقیقی برای به اشتراک گذاشتن همان یخ به روسیه است.

اما در برخی از نقطه در طول بازی ref منفجر سوت سیگنالینگ offsides و Pettersson در نهایت به حال اول خود را تعامل با ستاره.

“من فکر نمی کنم آن را offsides بنابراین من گفت: چیزی به عکس,” Pettersson توضیح داد. “سپس Ovechkin به من گفت مثل, ‘فقط آرام باشد و یا … و من نمی خواهم بگویم دقیقا آنچه که او گفت:, اما آن را فقط مانند یک کمی سریع chirp. آن را سرگرم کننده بود. او غیر قابل باور است, بازیکن, باور نکردنی شات بنابراین فقط یک لحظه سرگرم کننده است.”

چاشنی بازیکنان دیگر خاطرات Ovechkin معمولا آنهایی که در پایان ضعیف برای مخالفان خود. نیویورک رنجرز بازی در کنار کریس Kreider به خاطر بازی در دور دوم پلی آف برابر سرمایه.

“من فکر می کنم این ممکن است اولین تغییر که من تا به حال در برابر او” Kreider گفت. “من سعی کردم به پرتاب عبور از وسط یخ و او به شدت و با چکش آن را نوار و در و من روی نیمکت نشسته بودند و به تماشای او برای بقیه شب.

“او … من فکر نمی کنم ‘ویژه’ واقعا این عدالت است. او مانند یک سلاح; او بسیار خطرناک است هنگامی که او بر روی یخ.”

نشویل رومی Josi نیز تا به حال خود را در نمایشگاه طعم واقعیت در برابر Ovechkin. یک بار شکارچیان شد ضرب و شتم پایتخت در نشویل و Ovechkin شده بود نوع آرام است. سپس در میان دو دقیقه به ثمر رساند او “دو باور نکردنی یک تایمر” و در زمان بازی بیش از.

“این تنها چیزی است که او می کند” Josi گفت. “شما او را کمی بیش از حد فضا و او فقط به نمره. خیلی باحال به بازی در برابر او و خیلی سخت بیش از حد.”

پس از آن وجود دارد standout لحظات آنهایی بازیکنان گذشته و حال و به احتمال زیاد در آینده خواهد شد به یاد داشته باشید. بزرگترین بود “هدف” در Jan. 16, 2006. آن هدف نهایی از پایتخت’ 6-1 پیروزی با 8:06 باقی مانده در طول یک بعد از ظهر بازی برابر Phoenix Coyotes.

یک تازه کار Ovechkin انجام جن در طول خط آبی و قطع به وسط برابر defenseman پل مارا. روسیه سقوط کرد به عنوان او تلاش برای پا کشیدن عبور از شکاف حفظ کنترل از جن کل زمان قبل از او تضعیف سمت چپ دایره و نورد بر روی پشت خود را. با چوب خود را رسیدن به او قلاب جن نسبت خالص و تضعیف آن گذشته دروازه بان.

“این هدف که او به ثمر رساند خود را پشت خیلی باحال بود. من به یاد داشته باشید من خیلی جوان بودم و هنوز در سوئیس و آره همه دیدم که هدف” Josi گفت. “این بسیار خاص است.”

“من به یاد داشته باشید در حال رشد او بدحال یوتیوب مونتاژ همیشه” گفت: MacKinnon که 13 بود زمانی که ویدئو آمد. “آن را مانند یک رویا در’ موسیقی متن فیلم و آن هشت دقیقه از او انجام چیزهای دیوانه. در واقع ما صحبت کردن در مورد آن روز با همه بچه ها جوان در این تیم که در دوران [سیدنی کرازبی] و Ovi که یوتیوب آمد. است که تاثیر بزرگی در زندگی من برای اطمینان حاصل کنید.”

Defenseman جان کارلسون به یاد می آورد یک لحظه زمانی که یک مجله سلامت مردان منتشر شده یکی از ویژگی های Ovechkin و روسیه اجرا شد و تیم هواپیما درخواست برای نسخه هایی از این مجله. همانطور که معلوم شد هم تیمی های خود پنهان کرده بود همه آنها را

“هنوز هم صحبت می شود به این روز” کارلسون گفت: با خنده.

برخی از به یاد بیاورید نه یک لحظه خاص اما یک ویژگی. Ovechkin را به ثمر رساند توانایی از دایره سمت چپ در بازی قدرت خود — “اتاق” را به عنوان آن آمده است شناخته می شود — این است که منحصر به فرد تعریف صفت است.

“هیچ کس که تا به حال بوده است خطرناک تر از او را در آن نقطه در بازی قدرت در تاریخ بازی ما” کلگری defenseman علامت جوردانو گفت. “من فکر می کنم [Steven] Stamkos بسیار سرد است اما من معنی هر کس در حال انتظار برای یک سال است که Ovi نیست نمره 50, 40 یا 50 و از آن زمان اتفاق افتاده و پس از آن شده است بسیار سرد به تماشای کار خود را.”

با Ovechkin نشان دادن هیچ نشانه ای از کاهش این گفتگو به سرعت تبدیل به آینده 100 goals — و شاید حتی ابتلا Wayne Gretzky ثبت 894.

“اگر یک مرد است که شانس آن را او” Robitaille گفت. “این هنوز هم سخت آن را می شود واقعا سخت است اما اگر یک مرد است که می توانید آن را انجام شده است. وجود دارد هیچ کس دیگری. من باور نمی کنم وجود خواهد داشت و هر کس دیگری که در حال رفتن به می آیند در طول 20 سال آینده و حتی در نزدیکی او.

جزئیات بیشتر در پایتخت:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de