هیچ پولی برای اجاره و یا وام مسکن ؟ در اینجا چه باید بکنید.

شاید این بار همه چیز متفاوت خواهد بود.

پس از بحران مالی 2008 و بسیاری از مالکان شکایت در مورد کمک و یا عدم آن از وام دهندگان خود را. برخی از کمک کردم حق دور. دیگران تا به حال به مبارزه برای رهایی. وام مسکن تغییرات اگر شما می توانید یک زمان بیش از حد طولانی و اغلب ارائه نمی کند به اندازه کافی مالی ،

اما این بار به عنوان رمان coronavirus اثرات درآمد از میلیون ها نفر از آمریکایی ها و موسسات مالی امیدوار به ارائه کمک های اولیه بلافاصله پس مردم می توانند با اقامت در خانه های خود در طول این بیماری همه گیر.

بدون شک بسیاری از مالکان و اجاره خواهد شد که مشکل پرداخت وام مسکن خود را و یا اجاره در مه — و احتمالا در بسیاری از ماه آمده است. یک رکورد 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته های گذشته است, با توجه به وزارت کار.

مصرف کنندگان در خطر سقوط بر روی کارت اعتباری خود و خودرو پرداخت به عنوان کسب و کار تعطیل زیرا از مشتریان خود خواسته یا دستور به ماندن در خانه برای توقف گسترش covid-19.

اما رگولاتور و صنعت گروه به نمایندگی از بانک ها و اتحادیه های اعتباری می گویند که آنها در حال آمادگی برای کمک به — و در راه معنی دار — یاد داشتن برخی از کلید درس از رکود بزرگ.

“ما در حال صحبت کردن در مورد سطوح بزرگ بیکاری در این نقطه در زمان است که می تواند برای یک مدت زمان طولانی تر از آنچه که مردم با تجربه در طول بحران مالی گفت:” جیم Nussle رئیس جمهور و رئیس اجرایی از انجمن ملی اتحادیه های اعتباری. “در صورتی که مورد اتحادیه های اعتباری در حال رفتن به چوب با اعضا و کار از این طریق با آنها.”

آمریکا انجمن بانکداران (ABA) است که نگه داشتن یک لیست از مراحل بانک ها از تمام اندازه ها گرفته اند برای پاسخ به بحران است. وام دهندگان در ارائه پرداخت deferrals با بدون هزینه های وام مسکن و خانه وام سهام در برخی موارد تا 120 روز است.

“به عنوان یک صنعت ما می خواهیم به کار و ایجاد یک فرآیند بدون درز” گفت: نائومی Gendler Camper آبا ارشد مسئول سیاست. “ما می خواهیم مردم برای بیرون آمدن از این سرعت و با آسیب به عنوان کوچک که ممکن است.”

و برای کمک به مستاجرها فدرال تامین مالی مسکن آژانس (FHFA) اعلام کرد که Fannie Mae و Freddie Mac که سازمان تنظیم خواهد شد ارائه چند صاحبان املاک وام deferrals اگر آنها را وعده به اخراج مستاجران.

“این یک وضعیت که در آن ما گفت: صاحبخانه اگر شما به مردم یک استراحت ما به شما یک استراحت” گفت: FHFA مدیر علامت Calabria.

تحمل برنامه در دسترس است تنها برای چند واحد با وام مسکن حمایت فنی می و فردی که نشان دهنده 43 درصد از بازار است. این برنامه همچنین شامل کمک برای خانواده های تک خوابگاه. حدود یک سوم از مستاجرها زندگی در خانواده های تک واحد از جمله خانه با توجه به FHFA.

بانک ها و اتحادیه های اعتباری در حال همکاری با مشتریان است که می تواند خود را پرداخت نمی وام خودرو و یا صورتحساب کارت اعتباری. برای مثال متحد بانک می گوید موجود مشتریان خودرو را مجاز به تاخیر پرداخت تا 120 روز بدون واریزی هزینه های اواخر و اگر چه هزینه های مالی تعلق خواهد شد. وام خود را تمدید خواهد شد توسط تعدادی از ماه خود را پرداخت معوق شد.

[محاسبه چقدر شما می خواهید از 1200 دلار (یا بیشتر) coronavirus چک]

اما همه این کمک نیست به صورت خودکار. بنابراین اجازه دهید من به شما راه رفتن را از طریق آنچه شما باید انجام دهید.

دارندگان وام مسکن: تماس با وام خود را servicer در حال حاضر اگر شما فکر می کنم شما می توانید خود را در مارس پرداخت. Fannie Mae و Freddie Mac در حال حاضر گفت: آنها در حال تعلیق سلب حق مالکیت در رهن آنها تضمین برای 60 روز.

هنوز مطمئن شوید که چه برای درخواست یا انتظار ؟ رفتن به aba.com و جستجو برای “صنعت در پاسخ به کروناویروس” برای دیدن آنچه امداد موسسات در حال ارائه است. شما می توانید یک نظرسنجی از آنچه اتحادیه های اعتباری در حال انجام در americascreditunions.org. برای مثال باتلاقی اتحادیه اعتباری فدرال در فلوریدا ارائه شده است بهره بازپرداخت وام. وام کمک ساخته شده است در یک مورد به مورد و بر اساس. پرداخت های جزئی روی میز هستند علاوه بر پرداخت تعلیق به طور معمول به مدت 90 روز.

و من درک می کنم شما می خواهید برای حفظ پول خود را اما موسسات مالی در حال غرق شده است. اگر شما می توانید پرداخت خود را صبر کنید قبل از درخواست برای تاخیر.

کالابریا گفت دهندگان گزارش داد که 70 درصد به 80 درصد از تماس آنها در حال گرفتن هستند از وام گیرندگان که نیست رو فوری مشکلات.

مستاجرها: اگر چه حوزه های قضایی مختلف را به طور موقت متوقف اخراج شما هنوز هم باید تماس خود را صاحبخانه برای کشف گزینه های خود را. اغلب زمانی که مردم نمی توانند پرداخت آنها عقب نشینی و موفق به برقراری ارتباط است. است که مطمئن شوید که به همه چیز را بدتر زمانی که اخراج یخ برداشته می شوند. نگه داشتن در ذهن است که حتی اگر صاحبخانه خود قادر به تحمل برای وام مسکن خود را, شما به احتمال زیاد برای گرفتن دست رفته پرداخت اجاره بها بعد.

من می خواهم از شما بشنوم. اجازه دهید من می دانم اگر شما مشکلی در گرفتن کمک مالی از بانک یا تعاونی اعتباری خود. من امیدوارم که این موسسات نگه داشتن کلمه خود را به ارائه پشتیبانی به همان اندازه که ممکن است این بحران به نظر می رسد مانند آن را طولانی خواهد بود — و این می تواند از نظر مالی مرگبار برای بسیاری از مردمی است.

یک سوال در مورد بازنشستگی و یا امور مالی شخصی? پیوستن میشل برای آنلاین Q&A هر پنج شنبه در ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. خوانندگان ممکن است نوشتن به میشل Singletary در واشنگتن پست 1301 K خیابان شمال غربی واشنگتن 20071 یا میشل[email protected]
washpost.com. به عنوان خوانده شده قبلی رنگ پول ستون رفتن به http://wapo.st/michelle-singletary.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>