هیچ جمعیت به معنای شما می توانید از شنیدن این بازیکنان در بازی دوم و برخی از آن آشکار شد

این بازی در سری سرچشمه به عنوان یک آزمایش جدید platforming و درآمد برای مایکلسون, جنگل و TNT اما واقعیت این است که روز یکشنبه چهار مسابقه بود برای رمان coronavirus امداد به صورت یک اهل تفریح و بازی, تحمل, و است که اهمیت. بنابراین حضور همیشه سرگرم کننده Charles Barkley و PGA قهرمان جاستین توماس است که در آینده با یک میکروفون وقتی که او لاستیک برنده شدن رشته. افراد مشهور گلف با آن مجبور گفتگوی بورسی می تواند به شدت تیره و تار مشاهده اما چیزی وجود دارد به طوری laughably واقعی در مورد بردی را به شیرجه رفتن سر خود را از پایه به عنوان یک شش بار قهرمان سوپر باول — و در مورد پربرکت crowing و اذیت کردن که آمد با آن — که آن را غیر قابل مقاومت بود. و آن را از مواد غذایی برای فکر PGA Tour که می تواند با آرامش بیشتر و بینش به رقبا.

معلوم بردی ندارد اعتماد خود را به آمار یک راننده بیشتر از شما انجام دهد. چقدر لذت آن را به شما به یاد بگیرند که ؟ او را بهتر تحت فشار شرط است یا نه. باران خیس آب چکه کردن کلاه خود را از عنصر خود را در مدال و البته در زیر به طور فزاینده ای شدید تمسخر از Barkley و بروکس Koepka که رشد سهام با یک تعهد مالی از $100,000 او نمی تواند پیدا کردن fairway.

به جای آن چیزی بود اما زمین سفت و تپه های شن و ماسه.

“من در مورد 70 متری دور از او, و من فکر می کردم ممکن بود در معرض خطر” توماس گفت: در شماره 3.

“است که می شود در fairway در هفت” جنگل گفت.

باران کوتاه کردن میکروفن در زمان ساخته شده است که برای برخی بسیار مرده سکوت داده شده است که وجود دارد بدون جمعیت. و اجازه دهید آن صورت: سبد خرید-cam است که دقیقا به عنوان هیجان یک دیتونا 500 دوربین در اتومبیل. و من متاسفم مردان شبیه پسر کوچک در کوتاه مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا چه مقدار مایکلسون “فعال” به خوش بر و رو او گوساله بنابراین برخوردار خم.

هنوز آن را فوق العاده سرگرم کننده و آموزنده — برای گوش دادن به یک بردن کلمات قصار و به تماشای فعل و انفعال بین چهار مرد که معروف دکمههای تا رقبا. و که به طور معمول نشان می دهد شخصیت خود را تنها در کمپین های بازاریابی.

جالب است که به شما آموخته است که حتی در یک مسخره-گلف وضعیت و نتراشیده جنگل باقی مانده است نسبتا کم حرف و روشمند مرتب کردن بر اساس. در حالی که مایکلسون از سوی دیگر بود ، شما هرگز می دانستم که او تا به حال کاملا این مقدار effusiveness در او تقریبا اپیکوری عشق “خوشمزه” مسابقه در هر سوراخ. مایکلسون تمایل به توضیح و آموزش بازی و پاک کردن شور و شوق برای انجام این کار بود برجسته از کل رویداد. و آن چیزی PGA و شبکه باید در نظر دادن مخاطبان بسیاری بیشتر.

از خاموش سبز در دومین سوراخ مایکلسون نشان داده شده در جزئیات چگونه او برنامه ریزی شده به آمار 60 درجه گوه به یک upslope و دقیقا همان جایی که او می خواست به زمین آن را با خواندن رنگ چمن. “نگاه کنید که در آن آن را تیره تر?” او گفت:. دانه و شیب به طور معمول کشتن شات او توضیح داد اما به دلیل شرایط بودند تا توپ خواهد “خامه ای” در آب و آزاد به سوراخ. سپس او کاملا اجرا شده از لغزیدن به ضرب گلوله او فقط شرح داده شده از جمله “تاخیر سس” را به عنوان او آن را به نام.

Barkley به طعنه او را به عنوان یک حرف know-it-all برای عملکرد. “همه از یک مزاحم دوست,” او گفت:. اما آن را جذاب برای هر کسی که در مورد شات-ساخت. و شاید حتی مهم تر برای هر کسی که نمی کند. بسیاری از بازیکنان و مفسران بحث در مورد بازی در چنین بسیار فنی و یا مکانیکی شرایط است که آن را می توانید حذف مخاطب. مایکلسون اجازه دهید هر کس در.

اگر وجود دارد هر چیزی مهم یک دیدگاه دیگر را به دور از بازی دوم این بود که گلف می تواند با استفاده از بیشتر شخصیت وحی کمی بیشتر صمیمیت. این solitariness و اساسی سکوت از بازی آن را متفاوت از هر ورزش دیگر. جمعیت سر و صدا می تواند به تقویت و لحظه ای اما خیلی از عمل واقعا رخ می دهد بین گوش. بیشتر مخاطبان می شنوید فکر می کنم بازیکنان با صدای بلند بیشتر آنها می توانید ببینید درست و خوی بهتر است. مسابقه دوم به یک دوز از آن است.

وجود یک سحر مثلا در کشف که منینگ است هر بیت به عنوان مزاح در فرد به عنوان او است که در آگهی های بازرگانی با reflexive شوخ طبعی است که چنین تعجب آور مکمل کنترل-freakism که با او quarterbacked. “خیلی خوب زدن توپ با توجه به جمعیت سر و صدا من نیاز به مقابله با” منینگ گفت: ترک خوردگی اصحاب خود را.

این خوش رویی بین بردی و منینگ جالب بود استقلالی به تماشای چگونه ورزشی خود را شخصیت های منتقل شده به گلف. نتیجه این بود که بیننده احساس آنها را به می دانم که آنها هم فقط کمی بهتر است. شما نمی تواند کمک کند توجه به اصل مقید و تلاش بردی است که چگونه او را تماشا زبان خود را در اطراف میکروفون و دوربین در میان خود را به جلو و نه فاجعه. “اوه رفو” او نگه داشته, گفته, یا, “اوه خدای من.” اما پس از آن آمد که پیروز لحظه پس از سوختگی از Barkley, زمانی که او پناه از 100 yarder از fairway در شماره 7 و خویشتن داری را فرو ریخت.

“نگاهی به در خورد که چاک” بردی گفت.

همه در همه, این رویداد در سمت چپ شما ابتدا برای بازگشت واقعی PGA Tour golf ژوئن 11. آن را نیز شما را به سمت چپ امیدوار است که گلف پس از همه گیر ممکن است تا حدودی بیشتر شخصی و محرمانه تر امر است. آن خوب نبود آن را احساس کمی نزدیکتر به رقبا و گرفتن یک نگاه اجمالی از خود واقعی و جذاب تر شویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>