هیچ جمعیت به معنای شما می توانید از گوش بازیکنان در بازی و برخی از آن آشکار شد

این بازی در سری سرچشمه به عنوان یک آزمایش جدید platforming و درآمد برای مایکلسون-جنگل و TNT اما واقعیت این است که روز یکشنبه چهار مسابقه بود برای coronavirus خیریه داد و آن را یک اهل تفریح و بازی, تحمل, و است که اهمیت. بنابراین حضور همیشه سرگرم کننده Charles Barkley و PGA قهرمان جاستین توماس است که در آینده با یک میکروفون و هر زمان که او لاستیک برنده شدن رشته. افراد مشهور گلف با آن مجبور گفتگوی بورسی می تواند به شدت تیره و تار مشاهده اما چیزی وجود دارد به طوری laughably واقعی در مورد بردی را به شیرجه رفتن سر خود را از پایه به عنوان یک شش بار قهرمان سوپر باول — و در مورد پربرکت crowing و اذیت کردن که آمد با آن — که آن را غیر قابل مقاومت بود.

معلوم تام بردی ندارد اعتماد خود را به آمار یک راننده بیشتر از شما انجام دهد. چقدر لذت آن را به شما به یاد بگیرند که ؟ او را بهتر تحت فشار شرط است یا نه. باران خیس آب چکه کردن کلاه خود را از عنصر خود را در مدال و البته در زیر به طور فزاینده ای شدید تمسخر از Barkley و بروکس Koepka که رشد سهام با یک تعهد مالی از $100,000 او نمی تواند پیدا کردن fairway.

به جای آن چیزی بود اما زمین سفت و تپه های شن و ماسه.

“من در مورد 70 متری دور از او, و من فکر می کردم ممکن بود در معرض خطر” توماس گفت: در شماره 3.

“است که می شود در fairway در هفت” جنگل گفت.

باران کوتاه کردن میکروفن در زمان ساخته شده است که برای برخی از مرده سکوت به خصوص با توجه به این که هیچ جمعیت. و اجازه دهید آن صورت: سبد خرید-cam است که دقیقا به عنوان هیجان یک دیتونا در-دوربین ماشین. و من متاسفم مردان شبیه پسر کوچک در کوتاه مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا چه مقدار مایکلسون “فعال” به خوش بر و رو او گوساله بنابراین برخوردار خم.

هنوز آن را فوق العاده سرگرم کننده برای گوش دادن به یک بردن کلمات قصار و به تماشای فعل و انفعال بین چهار مرد که معروف دکمههای تا رقبا و کسانی که به طور معمول ذخیره خود را ابراز برای کمپین های بازاریابی.

منینگ معلوم می شود هر بیت به عنوان مزاح در فرد به عنوان او است که در تبلیغات خود یا خود بیت برای ESPN با آسان reflexive شوخ طبعی است که در مقابل کنترل-freakism که با او بازی فوتبال است. “خیلی خوب زدن توپ با توجه به جمعیت سر و صدا من نیاز به مقابله با” منینگ گفت: در یک نقطه مشروع ترک خوردگی اصحاب خود را.

مهربان شیمی بین بردی و منینگ جالب بود استقلالی. “انجام خیلی خوب در باران; من تحت تاثیر قرار” بردی گفت: از منینگ. “او بیشتر از یک گنبد کارفرمایی.”

بنابراین بیش از حد به تماشای چگونه خود را ورزشکاری و شخصیت های منتقل شده از فوتبال به گلف. منینگ بازنشسته شد البته بهتر looser بازیکن; بردی است که هنوز هم بیش از حد فعال با وسواس فوتبال به صرف زمان زیادی بر روی این لینک کلیک کنید. شما نمی تواند کمک کند توجه به دقت مقید بردی بود و چگونه او را تماشا زبان خود را در اطراف میکروفون و دوربین بیش از حد حتی در میان جبهه-نه فاجعه. “آه رفو” گفت: یا “اوه خدای من.” اما پس از آن آمد که پیروز لحظه ای که او پناه از 100 yarder از fairway در شماره 7 که خود خویشتن داری را فرو ریخت.

“نگاهی به در خورد که چاک,” او گفت:.

همانطور که برای املاک گلف بازان آن را سخت به بگویید که بسیار مورد وضعیت واقعی از بازی های خود را بین باران و بازی کردن به دوربین. شما یاد بگیرند که جنگل’ روی حیله و تزویر پشت جامد به اندازه کافی برای ضربه زدن هر fairway و به ضرب و شتم مایکلسون یک بر یک طرح به چالش کشیدن. اما از آنجا که مدال نیز وودز’ صفحه اصلی, البته, آن را احتمالا بهترین را بیش از حد از آن است. جالب تر از اینکه شما آموخته است که حتی در یک مسخره-گلف وضعیت و نتراشیده جنگل باقی مانده است نسبتا کم حرف و روشمند شخصیت.

مایکلسون از سوی دیگر نشان داد مخاطبان یک زن و شوهر واقعا الهامی کیفیت. این جای تعجب نیست که او به عنوان بسیاری از go-for-کارگزار در یک نمایشگاه خیریه به عنوان او در یک عمده. اما شما تا به حال هرگز دیده می شود کاملا از این مقدار effusiveness از او را با عشق خالص از یک “خوشمزه” مسابقه در هر سوراخ. توانایی های خود را به توضیح و آموزش بازی و پاک کردن شور و شوق برای انجام منجر به برجسته از کل رویداد.

از خاموش سبز در دومین سوراخ مایکلسون نشان داده شده در جزئیات چگونه او برنامه ریزی شده به آمار 60 درجه گوه به یک upslope و دقیقا همان جایی که او می خواست به زمین آن را با خواندن رنگ چمن. دانه و شیب به طور معمول کشتن شات او توضیح داد اما به دلیل شرایط بودند تا توپ را “خامه ای” در آب و آزاد به سوراخ. سپس او کاملا اجرا شده از لغزیدن به ضرب گلوله او فقط شرح داده شده از جمله “تاخیر سس” را به عنوان او آن را به نام. جالب بود برای هر کسی که در مورد شات-ساخت.

Barkley به طعنه او را به عنوان یک حرف know-it-all برای عملکرد — “همه از یک مزاحم دوست,” او گفت: — اما آن چیزی بود که شما می خواهم به شنیده می شود خیلی بیشتر است. مایکلسون نیز در آینده به عنوان یک مفسر هر زمان که او آن را می خواهد.

همه در همه, این رویداد در سمت چپ شما ابتدا برای بازگشت واقعی تور PGA گلف در ژوئن 11 که بر این اساس به نظر می رسد feasibly امن است. آن را نیز شما را به سمت چپ امیدوار است که گلف در طول یک بیماری همه گیر ممکن است یک امر بیشتر صمیمی با هیچ گالری طناب و فریاد جمعیت غرق کردن تداخل. آن خوب نبود آن را احساس کمی نزدیک تر به رقبا و گرفتن یک نگاه اجمالی از خود واقعی و جذاب تر شویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>