هیچ پایتخت بازیکنان به نمایش گذاشته اند coronavirus علائم; تیم آماده برای تمام حالات

با بازیکنان در تلاش برای ماندن جسمی و ذهنی آماده برای اگر/وقتی NHL نجومی می کند, رزومه, سازمان نیز انجام بخشی خود را برای کمک به. پایتخت شده اند در ارتباط مستمر خود را با بازیکنان و کادر تقریبا هر روز در طول این وقفه مطمئن شوید که بازیکنان سالم ماندن.

مراکز قدرت و تهویه مربی علامت Nemish نیز ارسال هفتگی برنامه برای بازیکنان برای کمک به آنها در خود کمک آموزشی. از شنبه هیچ پایتخت بازیکنان به نمایش گذاشته اند هر coronavirus علائم با توجه به پایتخت مدیر کل برایان MacLellan که صحبت در دوشنبه کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

در علاوه بر این به مطمئن شوید که آن بازیکنان و کارکنان به ماندن امن MacLellan گفت: این سازمان تلاش کرده است به ماندن و آماده برای هر چیزی که ممکن است پایین آمدن خط اگر لیگ “می شود شانس به بازی ادامه دهد — که آیا آن را در ماه ژوئن و ژوئیه یا اوت.”

هیچ تنظیم جدول زمانی از لیگ هنگامی که و اگر NHL می تواند از سر گرفت. دوره خود قرنطینه برای NHL بازیکنان و تیم کارکنان تنظیم شده است برای پایان دادن به در مارس 6; رئیس جمهور تهمت یکشنبه اعلام کرد که او تمدید اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل است.

“این شگفت انگیز است که چگونه زندگی خود را فقط می آید به توقف و تمام چیزهایی که شما را روز به روز مهم نیست دیگر و ناگهان همه از یک وجود دارد یک تصویر بزرگ وجود دارد یک واقعیت است و همه چیز کمی شما نگران روزانه واقعا مهم نیست ، این یک تغییر در شیوه زندگی و این تغییر احتمالا در اولویت” گفت: MacLellan که در صفحه اصلی در مینه سوتا می شود و نزدیک به دو دختر و نوه.

برای پایتخت در حالی که این تیم در ابتدا می خواستم بازیکنان به چوب نزدیک به واشنگتن پس از مکث اولیه فصل نه بازیکن منطقه را ترک کرده اند برای رفتن به خانه در حالی که 14 مانده اند.

بازیکنانی مانند الکس Ovechkin, John Carlson, T. J. Oshie, Nicklas Backstrom, تام ویلسون نیک جنسن و Nic Boland برخی از کسانی که باقی مانده اند در این منطقه است. دیگران مانند ایلیا سامسونوف, Jakub Vrana ایلیا Kovalchuk و Brenden Dillon منطقه را ترک کرده اند به بازگشت به نزدیک تر به خانواده های خود یا در نقاط مختلف کشور و یا خارج از کشور.

همانطور که برای بقیه فصل به طور منظم و/یا برگشتی می تواند کار کند اگر لیگ کند رزومه MacLellan گفت: او نیست فکر بیش از حد در مورد آن هر چند او شده است در کنفرانس تلفنی با لیگ به طور منظم به بحث در مورد آرایه ای از موضوعات. با این حال فکر اولیه این است که او می خواهم برای دیدن جام استنلی دریافت جایزه در این فصل است.

MacLellan گفت: بسیاری از گزینه های مختلف پرتاب شده است اما بزرگترین عامل تصمیم گیری خواهد بود که چگونه از شیوع کروناویروس بازی می کند و چه زمانی که لیگ در حال کار با. در حالت ایده آل MacLellan ترجیح می دهم اگر تیم قادر به بازی چند بازی قبل از پلی آف “به نفع کیفیت بازی و بازیکنان در سلامت” اما او خوب خواهد بود با پرش مستقیم به postseason.

“مانند هر کس دیگری در سازمان احتمالا در جامعه من به آن روز به روز” MacLellan گفت. “به نظر می رسد مانند وضعیت تغییرات روز به روز در جایی که هستیم و جایی که ما در حال رهبری, بنابراین من سعی کنید به ماندن در آن ذهن-مجموعه. ما سعی و مراقبت از بچه ها ما شما را امتحان کنید و مراقبت از خانواده خود را در خانه و نوع حرکت از آن است.”

با هر رشته ای مکث نیز وجود دارد یک نگرانی برای کیفیت بازی اگر لیگ رزومه. در حالی که NHL مورد بحث است نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس از اردوگاه های آموزشی دوره قبل از بازی به بازیکنان سازگار به یخ دوباره هنوز هم وجود دارد یک حس است که سطح شیب دار تا دوره می تواند برخی از زمان.

“من فکر می کنم ممکن است آن را scrambly اما آن خواهید بود شتاب به دلیل جدیت و آنچه در خطر است اگر شما در حال بازی یک قهرمانی و یا شما پرش به سمت راست به پلی آف” MacLellan گفت. “من فکر می کنم آن را سخت خواهد بود اما بازیکنان به آن وفق دهند.”

در کسب و کار از طرف این مکث MacLellan گفت: این سازمان به صحبت در مورد همه سناریوهای ممکن برای چگونگی حقوق و دستمزد کلاه خواهد آمد, چگونه NHL پیش نویس کار خواهد کرد سراغ ترکیب قرارداد برای فصل آینده ، در حال حاضر وجود دارد هیچ پاسخ به این پرسش اما این تیم در تلاش است به ماندن به عنوان آماده به عنوان امکان پذیر است. با قرارداد بزرگ مانند برادن هولتبی مجموعه به پایان می رسد در پایان ماه ژوئن MacLellan گفت: لیگ نیز شروع به فکر می کنم در آینده اگر فصل تمدید می شود.

“لیگ آورده است که در آخرین تماس که [انقضای قرارداد] خواهد بود تمدید از طریق اوت اگر این مورد بود” MacLellan گفت. “در صورتی که مسیر ما قرار بود انجام پایین قرارداد من حدس می توانست به بهبود توسط nhl on nbc هنوز هم بیش از حد, اما آنها را به پایان ماه آگوست در صورتی که تاریخ آنها را انتخاب کرد.”

در حال حاضر پایتخت مانند بقیه لیگ ها در حالت انتظار.

“همه ما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید و آماده شدن برای حالات مختلف است که ما در آینده و انجام بهترین ما می توانیم انجام دهیم” MacLellan گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>