هیچ پایتخت بازیکنان به نمایش گذاشته اند coronavirus علائم; تیم در حال آماده سازی برای تمام حالات

به عنوان بازیکن سعی کنید به ماندن از لحاظ جسمی و ذهنی آماده برای از سرگیری فصل اگر در واقع آن را از سر این سازمان نیز انجام بخشی خود را برای کمک به. پایتخت شده اند در ارتباط با بازیکنان و کادر تقریبا هر روز در طول این وقفه مطمئن شوید همه سالم ماندن.

مراکز قدرت و تهویه مربی علامت Nemish ارسال شده است برنامه های هفتگی برای بازیکنان برای کمک به آنها را در آموزش خود را. از شنبه هیچ پایتخت بازیکنان به نمایش گذاشته اند هر گونه علائم مربوط به کروناویروس به گفته مدیر کل برایان MacLellan که با خبرنگاران صحبت می کرد روز دوشنبه در یک کنفرانس که تحت پوشش طیف گسترده ای از موضوعات در مورد وضعیت تیم و لیگ.

در علاوه بر این به مطمئن شوید که آن بازیکنان و کارکنان به ماندن امن MacLellan گفت: این سازمان تلاش کرده است به ماندن و آماده برای هر چیزی که ممکن است پایین آمدن خط اگر لیگ “می شود شانس به بازی ادامه دهد — که آیا آن را در ماه ژوئن و ژوئیه یا اوت.”

لیگ ارائه کرده است هیچ جدول زمانی برای از سرگیری بازی. دوره خود قرنطینه برای NHL بازیکنان و تیم کارکنان مجموعه به پایان مارس 6, اما رئیس جمهور تهمت یکشنبه اعلام کرد که او تمدید اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل است.

“این شگفت انگیز است که چگونه زندگی خود را فقط می آید به توقف و تمام چیزهایی که شما را روز به روز مهم نیست دیگر و ناگهان همه از یک وجود دارد یک تصویر بزرگ وجود دارد یک واقعیت در, و تمامی چیزهای کوچک شما نگران روزانه واقعا مهم نیست چقدر” گفت: MacLellan که در صفحه اصلی در مینه سوتا می شود و نزدیک به دو دختر و نوه. “این یک تغییر در شیوه زندگی و این تغییر احتمالا در اولویت است.”

پایتخت در ابتدا می خواستم بازیکنان به چوب نزدیک به واشنگتن پس از فصل بود متوقف شد اما نه منطقه را ترک کرده اند برای رفتن به صفحه اصلی و 14 مانده اند.

الکس Ovechkin, John Carlson, T. J. Oshie, Nicklas Backstrom Evgeny Kuznetsov, تام ویلسون نیک جنسن و Nic Boland در میان کسانی که باقی مانده اند در نزدیکی این منطقه است. دیگران مانند ایلیا سامسونوف, Jakub Vrana ایلیا Kovalchuk, Beverley دیلون و برندان Lewisburg, منطقه را ترک کرده اند به نزدیک تر به خانواده های خود یا در نقاط مختلف از شمال امریکا و یا خارج از کشور.

همانطور که برای بقیه فصل به طور منظم و/یا برگشتی می تواند کار کند اگر فصل کند رزومه MacLellan گفت: او نیست فکر بیش از حد در مورد آن هر چند او شده است در کنفرانس تلفنی با لیگ به طور منظم به بحث در مورد آرایه ای از موضوعات. او فکر اولیه این است که او می خواهم برای دیدن جام استنلی اعطا شده در این فصل است.

MacLellan گفت: بسیاری از گزینه های در نظر گرفته شده است اما بزرگترین و بارز ترین عامل تصمیم گیری خواهد شد چه مدت آن طول می کشد تا زمانی که آن را بی خطر است به بازی دوباره. پایتخت تا به حال 13 بازی فصل باقی مانده زمانی که بازی متوقف شد و آنها در یک نقطه منجر شود در Philadelphia Flyers بالای شهری را بدست آورد. در حالت ایده آل MacLellan ترجیح می دهم اگر تیم قادر به بازی چند بازی قبل از پلی آف “به نفع کیفیت بازی و بازیکنان در سلامت” اما او خوب خواهد بود با پرش مستقیم به postseason.

“مانند هر کس دیگری در سازمان احتمالا در جامعه من به آن روز به روز” MacLellan گفت. “به نظر می رسد مانند وضعیت تغییرات روز به روز در جایی که هستیم و جایی که ما در حال رهبری, بنابراین من سعی کنید به ماندن در آن ذهن-مجموعه. ما سعی و مراقبت از بچه ها ما; شما سعی می کنید و مراقبت از خانواده خود را در خانه و نوع حرکت از آن است.”

نیز وجود دارد یک نگرانی در مورد کیفیت بازی اگر این بازی ها را از سر گرفت. در حالی که NHL مورد بحث است نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس از اردوگاه های آموزشی دوره قبل از بازی به بازیکنان reacclimated هنوز هم وجود دارد یک حس است که سطح شیب دار تا دوره می تواند برخی از زمان.

“من فکر می کنم ممکن است آن را scrambly اما آن خواهید بود شتاب به دلیل جدیت و آنچه در خطر است اگر شما در حال بازی یک قهرمانی و یا شما پرش به سمت راست به پلی آف” MacLellan گفت. “من فکر می کنم آن را سخت خواهد بود اما بازیکنان به آن وفق دهند.”

در کسب و کار دارد MacLellan گفت: پایتخت باید در مورد همه حالات برای چگونه کلاه حقوق و دستمزد تحت تاثیر قرار خواهد شد, چگونه به سراغ ترکیب و پیش نویس کار می کنند در حال حاضر که آنها شده اند به تعویق افتاد قرارداد برای فصل آینده و بیشتر. در حال حاضر وجود دارد هیچ پاسخ به این پرسش اما این تیم در تلاش است به ماندن به عنوان آماده به عنوان امکان پذیر است. پایتخت باید قرارداد بزرگ مانند goaltender برادن هولتبی مجموعه به پایان می رسد در پایان ماه ژوئن و MacLellan گفت: لیگ را آغاز کرده است به آینده فکر می کنم اگر فصل تمدید شده است.

“لیگ آورده تا در آخرین تماس که [انقضای قرارداد] خواهد بود تمدید از طریق اوت اگر این مورد بود” MacLellan گفت. “در صورتی که مسیر ما بودند رفتن به پایین قرارداد من حدس می توانست به بهبود توسط nhl on nbc هنوز هم بیش از حد, اما آنها را به پایان ماه آگوست در صورتی که تاریخ آنها را انتخاب کرد.”

در حال حاضر پایتخت مانند بقیه لیگ ها و خیلی از بقیه جهان باقی می ماند در حالت انتظار.

“همه ما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید و آماده شدن برای حالات مختلف است که ما در آینده” MacLellan گفت: “و انجام بهترین ما می توانیم انجام دهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>