No Bull: دادگاه آلمان قوانین سگ نه بیش از حد بزرگ مینیاتور

برلین — یک دادگاه آلمان تصمیم گرفته است یک دوسلدورف سگ اختلاف نماز جمعه است که نه تنها اندازه مهم در تعیین اینکه آیا یک سگ است که رسما “مینیاتور.”

این مونستر (ابهامزدایی) دادگاه اداری منطقه ای تصمیم گیری قرار می دهد پایان دادن به سال از جنگ بین دو دوسلدورف صاحبان مینیاتوری بول خروس و شهر در غرب آلمان است.

این شهرستان گفت: دو سگ — “Jagger بونسای فون Amadis” و بیشتر prosaically به نام “لوئیس” — هر دو بلندتر از 14 اینچ (35.5 سانتی متر) ارتفاع به طور کلی به رسمیت شناخته شده به عنوان نژاد حداکثر.

که این شهر با استدلال به معنای آنها مینیاتوری گاو Terriers اما کامل بول خروس — نژاد خطرناک در نظر گرفته و موضوع را به چند محدودیت است. عبارتند از کسانی که نیاز به پوشیدن یک پوزه پس از 6 ماه سن مگر اینکه آنها عبور “رفتاری آزمون” و نیاز به نگهداری در یک دسته سه تایی در حالی که صاحبان باید ثابت کند که چرا آنها باید مانند یک سگ — با استناد به دلایلی مانند ملک حفاظت و نگه دارید و یک و نیم میلیون یورو ($550,000) در بیمه مسئولیت.

با توجه به باشگاه لانه قرار دادن آمریکا مینیاتوری بول تریر معمولا حدود 10-14 اینچ (25.4 به 35.5 سانتی متر) قد دارد و وزن آن بین 18-28 پوند (8.2-12.7 کیلوگرم). بول تریر به طور معمول حدود 21-22 اینچ (53.3-55.9 سانتی متر) قد دارد و وزن آن بین 50 تا 70 پوند (22.7-31.8 کیلوگرم).

دو دولت دامپزشکان اندازه گیری سگ برای قضات پنج شنبه, تعیین که آنها در یک منطقه خاکستری در حدود 15.8 اینچ (40 سانتی متر) بلند است.

اما دادگاه حکم داد که سگ نمی تواند قضاوت خود را از ارتفاع به تنهایی.

“هر دو سگ بیش از ارتفاع فقط کمی و لازم نیست که بسیار جمع و جور و ظاهر استاندارد بول تریر” دادگاه گفت.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>