نینتندو توضیح می دهد که فلسفه عبور حیوانات را تغییرات بزرگ مانند جنسيت بیان و terraforming

افق های جدیدی را در جزیره خالی از سکنه مفهوم را می توان بازگشت به حق پس از ژاپن انتشار Animal Crossing: New Leaf در سال 2012. توسعه اولیه آغاز شد و در مدت کوتاهی پس از, حتی قبل از این تیم ماندم, به تولید برگ جدید خوش آمدید Amiibo به روز رسانی به نسخه از 2016.

Kyogoku گفت: چرخه توسعه برای افق های جدید kick-قبل از شروع این تیم حتی شروع “تفکر و یا دانستن در مورد نینتندو سوئیچ سخت افزاری.”

ناشناخته در اطراف آینده سخت افزار نمی شود این تیم از بلند پروازانه. با مقدمه ای از تهیه و terraforming بازیکنان خوب بکار بردن کنترل بیشتر بر زیبایی از شهر خود را از همیشه قبل از. Nogami و Kyogoku توضیح داد: آنها می خواستند به این بازی استقبال بازیکنان کهنه و قابل دسترس برای افراد تازه وارد با نگه داشتن مقدار از هسته اصلی گیم پلی درست به سری و آبپاش در عناصر جدید را تجربه هنوز هم احساس تازه است.

اضافه کردن تهیه شد و همچنین یک راه برای نگه داشتن بازیکنان از در حال اجرا از همه چیز برای انجام در طول ساعت خاموش هنگامی که مغازه ها نزدیک به یک موضوع قبلی عبور حیوانات بازی.

“از آنجا که عبور از حیوانات سری به این ساعت زمان واقعی وجود دارد کاربران که می خواهند به بازی در اواخر شب و یا که می خواهند به بازی در صبح زود” Kyogoku گفت. “با دادن آن دسته از کاربران یک گزینه به هنر و صنعت ما فکر این امر می تواند یک راه جدید برای آنها را به بازی و به دست آوردن [craftable] اقلام است.”

Terraforming نیز راه به آدرس پیش بینی نشده رفتار بازیکن از بازی گذشته. Kyogoku گفت که به دنبال در ورودیهای قبلی در این سری کاربران را بارها و بارها تنظیم مجدد و بیش از شروع به انتخاب شهر طرح آنها می خواستند. در افق های جدیدی را در خود جزیره است و کاملا نرم و قابل انعطاف و حتی پس از آن تصمیم گیری آوردن انعطاف پذیری بیشتر به گیم پلی.

“برخی ممکن است فکر که” من این شده اند که یک طرح کامل اگر وجود دارد یک رودخانه در اینجا و یا اگر رودخانه وجود ندارد,’ ” Kyogoku گفت. “خوب برای کاربران بود که ما قادر به آنها را به آنچه آنها قادر به رسیدن به قبل از.”

Adding crafting was a way to keep players from running out of things to do when shops close.
اضافه کردن گر چه هنر یک راه برای نگه داشتن بازیکنان از در حال اجرا از چیزهایی را به انجام زمانی که مغازه ها نزدیک است. (نینتندو)

افق های جدید انعطاف پذیر طبیعت گسترش به سفارشی سازی شخصیت بیش از حد. آیتم های لباس و مدل مو نیست محدود جنسیتی به بازیکنان گزینه های بیشتر در مورد چگونه برای نشان دادن خود را در بازی. این سطح از fine-tuning شخصیت خود را “نه فقط در مورد جنسيت” Kyogoku گفت: اما مربوط به تیم را به طور کلی احساس که “جامعه تغییر به ارزش قائل شدن برای بسیاری از افراد مختلف قرار گرفته است.”

“ما در واقع می خواستم برای ایجاد یک بازی که در آن کاربران واقعا باید به فکر می کنم در مورد جنسیت و یا اگر آنها می خواستند به فکر می کنم در مورد جنسيت آنها همچنین قادر به,” او گفت:.

در تغییر دیگری که توسعه دهندگان به دنبال زمان سفر (بحث عمل پریدن به گذشته و یا آینده با افزایش سرعت ساعت سیستم که برخی از طرفداران فکر می کنم راه را اشتباه بازی) کمتر تاثیرگذار در شرایط in-ویژگی های بازی. زمان سفر استفاده شده است به عنوان یک میانبر قبلی عبور حیوانات بازی ها, بنابراین شما لازم نیست که صبر کنید یک شبه به دیدن پیشرفت است. Terraforming و در حال تهیه سیستم های گیم پلی است که به ساعت سیستم به طوری که بازیکن می توانید در ادامه این فعالیت ها به ساعت های طولانی از شب.

عواقب برای سفر در زمان هنوز هم وجود دارد: شلغم فاسد بروید اگر شما پرش به هفته بعد. زمان سفر دلسرد شده است اما Kyogoku و Nogami در نظر نمی آن را فریب داد.

“ما فکر می کنیم که در برخی از این بازیکنان به بازی برای یک زمان بسیار طولانی و همچنین برای بازیکنان برای به اشتراک گذاشتن تجربه با دوستان و یا خانواده خود ما فکر می کنم که بازی بدون سفر احتمالا خواهد بود ایده آل راه,” Nogami گفت.

Clothes and hairstyles aren’t restricted by gender, giving players options on how to represent themselves.
لباس و مدل مو نیست محدود جنسیتی به بازیکنان گزینه های در مورد چگونگی نشان دادن خود را دارند. (نینتندو)

به عنوان عبور از حیوانات یک بازی است که می تواند برای تعدادی از سال طراحان آن در حال نگه داشتن طولانی مدت در ذهن است. Kyogoku و Nogami طرح برای افق های جدید شامل رویدادهای فصلی میله میله به نظر می رسد در این بازی از طریق DLC. بازیکنان قادر نخواهد بود به سادگی سریع به جلو را از طریق زمان به آنها را تجربه.

“اضافه کردن تمام رویدادهای فصلی توسط به روز رسانی نیست راه ما را به اجتناب از دور زمان سفر با هر وسیله” Kyogoku گفت. “اما عبور از حیوانات یک بازی است که کاربران قادر به بازی و لذت بردن از در طول سال است.”

ژاپن و مانند بسیاری از نقاط جهان امروز مواجه شده است coronavirus شیوع. این کشور ثبت کرده است بیش از 1000 موارد و عرضه کاهش پیدا کرده است و برای عبور از حیوانات با مضمون نینتندو سوئیچ در ژاپن به دلیل کارخانه های چینی بستن درهای خود را. اما نینتندو گفت: این یک مشکل است که به طور خاص برای منطقه و نه برای شمال امریکا است.

Kyogoku و Nogami که هر دو کار از نینتندو در ژاپن هستند و با توجه به همه گیر جهانی تاثیر بالقوه در پست راه اندازی محتوا. توسعه برای این به روز رسانی “است که هنوز هم در رفتن” Kyogoku گفت: اما این تیم ممکن است نیاز به تنظیم داخلی در حال حرکت رو به جلو باید coronavirus بحران را بدتر کند.

“ما مطمئن هستیم که اگر ما به تغییر هر چیزی, اما من فکر می کنم ما باید انعطاف پذیر,” او گفت:.

در این زمان ژاپنی ها تیم توسعه در حال کار در دفتر هر روز اما این تیم ساعت تغییر کرده است به طوری کارکنان می تواند به جلوگیری از راش-ساعت آموزش ترافیک.

“از نظر توسعه تیم من باید به فکر سلامت خود و رفاه و همچنین” Nogami گفت.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>