نایک به بررسی زنجیره تامین در چین پس از گزارش Uighurs مجبور به کفش

آنا Fifield واشنگتن پست

نرده کنار چینگدائو Taekwang کفش Co. کارخانه — سمت جایی که اویغوری کارگران ورود و خروج و زندگی در خوابگاه — به نظر می رسد تقریبا مانند یک زندان است.

نایک گفت: آن را بررسی تامین کنندگان خود را’ شیوه های استخدام در چین پس از واشنگتن پست و استرالیا فکر می کنم تانک گزارش داد که اعضای اویغوری اقلیت مسلمان شد, ساخت کفش برای آمریکا نام تجاری در شرایط که پیشنهاد آنها تشريع.

یکی از بزرگترین تولید کنندگان در جهان, کره جنوبی متعلق به چینگدائو Taekwang کفش Co., بود در حال حاضر به دنبال راه هایی برای پایان دادن به قرارداد اویغوری کارگران ساخت Nikes در آن کارخانه این شرکت آمریکایی گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

Nike شده بود “انجام مداوم سعی و کوشش ما تامین کنندگان در چین به شناسایی و ارزیابی خطرات بالقوه مرتبط با استخدام افراد از” سین کیانگ کرد.

“نایک باقی مانده است اختصاص داده شده به مسائل اخلاقی و مسئول ساخت و ما عمیقا متعهد به حصول اطمینان از این که محصولات ما مورد احترام و ارزش است ،

پست گزارش داد اوایل این ماه در شیوه کار در Taekwang کارخانه است که یک نایک تامین کننده بیش از 30 سال و تولید حدود 8 میلیون جفت کفش در سال است.

حدود 700 نفر از کارگران کارخانه اعضای اویغوری اقلیت های قومی از غرب منطقه سین کیانگ که در آن دولت چین شده است در مبارزات انتخاباتی به نوار عمدتا مسلمان جمعیت خود را از فرهنگ و زبان و دین است.

بیش از 1 میلیون Uighurs قرار داده شده است از طریق اردوگاه های بازآموزی با هدف “deradicalizing” آنها به گفته مقامات چینی و در حال حاضر “فارغ التحصیل” از اردوگاه.

[چین را وادار Uighurs به کار در کارخانه کفش که منابع نایک]

در آنچه به نظر می رسد آخرین تکرار از این کمپین حداقل 80,000 Uighurs اعزام شده است در گروه 50 به کار در کارخانه های سراسر کشور استرالیا سیاست راهبردی موسسه نوشت: در گزارش منتشر شده در این ماه.

چینی رسانه های دولتی شامل گزارش های متعدد در مورد ارسال گروه از افراد جوان دور به کار در کارخانه ها جایی که آنها زندگی در خوابگاه و حضور ایدئولوژیک آموزش در “دانه های انار” مدارس — به اصطلاح چینی به دلیل رهبر چین می خواهد همه گروه های قومی به چوب نزدیک به هم.

چینی, اینترنت, واسطه تبلیغ کارگران مانند chattel.

“آنها را تحت نیمه نظامی سبک مدیریت و کارکنان میزان گردش مالی کم است” گفت: یکی از واسطه چه کسی ارسال شده در Tieba یک فروم مانند Reddit. اخطار دیگری پرسید: “آیا شما می خواهید سین کیانگ Uighurs? یک سال قرارداد. مدیریت دولتی با پلیس مستقر در کارخانه ها.”

پست خبرنگار که بازدید Taekwang کارخانه اره ده ها تن از اویغوری کارگران بیشتر زنان در اوایل 20s راه رفتن در اطراف کارخانه منطقه است. آنها هم از ترس به صحبت اما ساکنان محلی که در ارتباط برقرار کردن با آنها گفت که آنها نمی آمد به کارخانه آزادانه اما فرستاده شد وجود دارد.

در حالی که ASPI نمی تواند قاطعانه تایید می کنند که این کار مجبور شد خود را گزارش گفت: هیچ شواهد روشنی از “بسیار نگران کننده سرکوبگر شیوه های کار” بود که مطابق با سازمان بین المللی کار تعریف کار اجباری.

آنا Fifield

واشنگتن پست

پوستر بر روی دیوار کنار چینگدائو Taekwang کفش Co. کارخانه — سمت جایی که اویغوری کارگران ورود و خروج و زندگی در خوابگاه — که از ویژگی های حزب کمونیست پوستر های تبلیغاتی ارج شی جین پینگ چین رویا.

زمانی که اولین تماس, توسط, پست, Nike گفت که تامین کنندگان آن به “ممنوع از استفاده از هر نوع زندان مجبور پیوند می خورند و یا قراردادی کار است.” Taekwang گفت: کارگران جبران محلی کمبود نیروی کار و نبود آگاهی از هر گونه نیاز است که این کارگران تحت آموزش ایدئولوژیک.

در یک بیانیه جدید نایک گفت که Taekwang را چینگدائو تسهیلات به حال استخدام کارمندان جدید از منطقه سین کیانگ از سال گذشته است.

Taekwang “در حال حاضر به دنبال مشاوره در بهترین و زیبا ترین مسئول رویکرد به این نتیجه اشتغال کارمندان باقی مانده” از سین کیانگ آن گفت.

“Taekwang تایید کرده است که کارکنان خود را از [کیانگ] باید توانایی به پایان قرارداد خود در هر زمان و بدون عکس العمل و در طول تاریخ بسیاری از را انتخاب کرده اند به انجام این کار” نایک ادامه داد.

[او جان سالم به در برد چینی اردوگاه ساخته شده و آن را به ویرجینیا. آیا آمریکا اجازه ماندن؟]

در روز سه شنبه دیابت رابرت منندز (D-نیوجرسی) متهم به شرکت های آمریکایی بودند عمدا چشم پوشی “وحشتناک” مجبور, شرایط کار در چین سین کیانگ منطقه است. این مربوط به شرکت های که با استفاده از کارگران در داخل منطقه به کار صادرات مانند نایک عرضه شده است.

این یک مشکل خاص برای لباس و پوشاک و تولید کنندگان به دلیل 84 درصد از پنبه می آید از سین کیانگ منندز نوشت: در نامه ای به وزیر بازرگانی ویلبر راس.

“سازگار وجود دارد گزارش می دهد که شرکت های ایالات متحده موفق به انجام اساسی کار و حقوق بشر ارزیابی در سین کیانگ در اصل عمدا نادیده گرفتن شرایط اسفبار بیگاری در سین کیانگ,” او نوشت.

“عدم رعایت مسئولیت های خود را به دامپزشک خود را در زنجیره تامین این شرکت ها ممکن است به همدستی در جرم سرکوب Uighurs قومی قزاق ها قرقیزستان و اعضای دیگر گروه های اقلیت مسلمان” او گفت:.

در مورد خواسته منندز نامه, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت که “هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان بیگاری در سین کیانگ.”

“ما امیدواریم که برخی از مردم در ایالات متحده را به خود شیشه رنگی و نگه داشتن طبیعی همکاری های اقتصادی و تجاری بین دو کشور در چشم انداز” Geng به خبرنگاران در پکن روز شنبه.

ادامه مطلب:

برای چین بحرانزده Uighurs بانک و انتقال به خارج از کشور می تواند تبدیل به یک “تروریسم” مصیبت

گزارش آمریکایی خواستار تحریم بر چین برای نقض حقوق بشر تاثیر عملیات

Uighurs و حامیان آنها نگرانی چینی ‘اردوگاه های کار اجباری,’ ‘نسل کشی’ پس از سین کیانگ

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>