نیجریه طراحان مد در coronavirus با زرق و برق و کابل

Segun Adebayo Segun Adebayo

طراح مد Tiannah, حلق Lawani آغاز شده blinged کردن ماسک روند در لاگوس. هفت خیاط رفت و به او عمارت به ادامه کار بر روی خط.

مد سبک به برخی از نیجریه بزرگترین ستاره پرواز از یک پارچه-خرید ولگردی و قانونی شکنی در استانبول وقتی که او متوجه مردم خیره در او — و نه در یک چاپلوس راه است. باید از ماسک جراحی او فکر می کردم.

“آنها به من نگاه مانند” من که چیزی اشتباه است با شما ؟ “گفت: Tiannah, حلق Lawani, 38, که سهام آتلیه فیلم با 860,000 followers on Instagram. “اما تصور کنید اگر پارچه به حال من همسان گروه. آنها فکر می کنم که این مد.’ “

سپس آن را کلیک: دنده محافظ می تواند با استفاده از زرق و برق تر.

در حال حاضر هفت خیاط رفت و به او عمارت در تجاری سرمایه لاگوس به عنوان کسب و کار در آفریقا بزرگترین اقتصاد به توقف می خزد. آنها با پوشیدن سفارشی منطبق مناسب و دوخت پر تلالو rhinestone نکردم ماسک صورت برای فروش و کمک مالی.

با asterisk البته: حتی پزشکی-درجه پوشش تضمین شده نیست برای جلوگیری از این رمان coronavirus. اما حتی اگر تاثير ماسک های خانگی اثبات نشده است با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آنها بهتر از هیچ است در آخرین رفت و آمد مکرر شرایط به همین دلیل است که خیاط در سراسر جهان در حال دوخت جایگزین در صورت کمبود جهانی. این شرکت آمریکایی است که باعث می شود لیگ اصلی بیس بال لباس برای مثال برش pinstriped ماسک از نیوجرسی مواد.

Lawani قطعات ساخته شده برای مطابقت با توپ لباس و حالا به معنای بالا بردن آگاهی او گفت:.

لاگوس بیش از دو برابر جمعیت شهر نیویورک و قوی مد صحنه که در آن طراحان به مدت طولانی مهار سبک به عنوان یک ابزار برای ارتباطات است.

این شهر باند فرودگاه را ترویج بازیافت برابری جنسیتی و سنتی آفریقایی هنری — تم به معنای تغذیه خوب بیشتر گفت: Omoyemi Akerele بنیانگذار لاگوس در هفته مد. برخی از خانه های مد در حال مشورت پزشکان, او گفت:, و منابع پارچه برای تولید ماسک. (جامعه نیز اهدا صابون به پوشاک کارگران است.)

“مد صدای تغییر” او گفت:. “این می تواند صرفه جویی در زندگی می کند.”

بسیاری در نیجریه — و ایالات متحده آمریکا نیست و درک شدت coronavirus تهدید. هشدار از مشاهیر کمک می کند. (ایالات متحده جراح عمومی خواست Kylie Jenner, مثلا به او اطلاع 167 میلیون Instagram followers در مورد اهمیت اجتماعی فاصله.)

“در ابتدا من فکر کردم:” بچه ها می آیند در این ماسک نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید,’ ” Akerele گفت: از blinged کردن انواع. “سپس متوجه شدم که این یک بیانیه: مسئول باشد. شما باید برای انجام کار درست است.”

Lawani این طرح در زمان خاموش با یک سوال از دوران گذشته: آنچه ما به حزب می پوشند ؟

حزب — آفریقا سحر و جادو بینندگان جوایز انتخاب — دستورات اسکار-ستاره سطح قدرت و میلیون ها نفر از بینندگان از 50 کشور در زمان عادی. امسال رژه Nollywood ستاره ها و واقعیت تلویزیون مسابقه لگد حدود دو هفته پیش.

نیجریه تایید کرده بود تنها دو مورد در آن زمان است. (شنبه تعداد: بیش از 80.) همه گیر نشده بود رسیده لاگوس fete و Lawani نیاز به شلاق تا به نظر می رسد برای نخبگان مشتریان.

“من گفت:” من را به یک ساز و برگ است که با تصویب یک پیام به نیجریه زد و او بود ‘می گویند نه بیشتر’ ” گفت: Omashola کلا Oburoh یک برادر بزرگ Naija فینالیست با 756,000 Instagram followers.

او sported shimmery صورتی نقره ای کت و شلوار های سه بعدی با پارچه جمجمه در قفسه سینه و مطابق با ماسک صورت. انتخاب ویروسی رفت.

Segun Adebayo

Segun Adebayo

Omashola کلا Oburoh یک بازیگر و واقعیت تلویزیون ستاره در لاگوس نشان می دهد خود را coronavirus سبک در یک جایزه اخیر نشان می دهد در آفریقا بزرگترین شهرستان.

Ifu Ennada زیبایی و تاثیر گذار با 1.2 میلیون Instagram followers آراسته دهان خود را با توری و جواهرات. صدها نفر از پیام های آب گرفتگی صندوق پستی خود: که در آن او دریافت که ،

“همه چیز من است که همیشه وجود دارد در عموم” Ennada گفت. “من در تلاش برای آموزش مردم است. برای الهام بخشیدن به آنها را به ماندن با احتیاط و ایمن ماندن.”

Segun Adebayo

زیبایی و تاثیر گذار Ifu Ennada مشترک این نگاه با 1.2 میلیون Instagram followers.

ماسک صورت تبدیل شده اند بحث برانگیز در این زمان بیماری همه گیر. انباشت آنها داراي عرضه برای مراقبت های بهداشتی کارگران و متخصصان پزشکی هشدار می دهند. در عین حال همه نوع پرواز کردن قفسه ها در نیجریه و عملا در همه جا دیگری است.

فروتن تجهیزات ساخت عناوین. چینی میلیاردر جک ما فقط ارسال 5.4 میلیون فولاد ماسک به اتیوپی بسته مراقبت به توزیع continentwide. بالا پایان خرده فروشان مانند پرادا را تغییر تمرکز از تابستان streetwear به ماسک.

Folu طوفان یک میزبان رادیو و بازیگر در لاگوس موجب وزوز با rhinestone embellished ماسک — یک Afrofuturist نگاه او گفت: در coronavirus بافت در فرش قرمز قبل از تصمیم گیری به خود منزوی در آپارتمان او.

او با دعوت از دیگران برای انجام همان در او محبوب پادکست.

“همه ما نیاز به ماندن صفحه اصلی” طوفان گفت.

مدارس و کلیساها و دفاتر در لاگوس در حال حاضر توقیف. پروازهای بین المللی به حالت تعلیق درآمد. چینی پارچه تجار نیست, فرود با بارهای جدید از ابریشم و پنبه است. نیجریه کارخانه نمی تان شدیدا از کالا یا.

Lawani های افراد مشهور سبک است که با تکیه بر او شخصی ذخیره کردن.

تیم او دریافت کرده است صدها نفر از دستور. قیمت ها متفاوت است. آنها فرستاده 1,000 ماسک رایگان به موسسات خیریه است.

“خواب نیست تمام شب” او ارسال شده در چهارشنبه در Instagram. “هنوز کار بر روی تولید با من خیاط/مدیران که قرار دادن زندگی خود را در خط برای کمک به مردم است.”

خیاط دنبال سخت شستن دست برنامه است. به طور منظم رقص معافیت آسانسور خلق و خو.

“من بسیار خوشحال هستم” گفت: یکی 33 ساله Shamsudeen عبدالهی Olabode در واتساپ پیام های صوتی. “بسیار راحت است.”

اما معلوم نیست چه مدت می توانید تاریخ و زمان آخرین. زرق و برق زودگذر است.

“ما نمی توانیم به بازار” خیاط گفت. “ما نمی توانیم به این مواد نیاز داریم در حال حاضر.”

ادامه مطلب

A 10-minute coronavirus آزمون برای $1? محققان در سنگال می گویند آن را در آینده.

آفریقای جنوبی وارد مستند به عنوان شناخته شده covid-19 موارد فراتر از 1000

سربازان در سراسر جهان یک ماموریت جدید: اجرای coronavirus مستندات

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im