داکار, سنگال — رئیس جمهور تهمت علاوه بر این از چهار کشور آفریقایی به دولت ممنوعیت سفر می سوخت تبعیض و سرکوب کسب و کار رهبران شنبه هشدار داد که مردم سراسر قاره reeled در اخبار.

اکثر شهروندان نیجریه پرجمعیت ترین کشور آفریقا و بزرگترین اقتصاد و اریتره خواهد بود مسدود شده و از آمدن به زندگی و کار در ایالات متحده تحت اندازه گیری طول می کشد که اثر Feb. 22 در حالی که تانزانیا و سودان خواهد بود محروم از رقابتی قرعه کشی رواديد ایالات متحده.

کاخ سفید به نام محدودیت های جدید “ارتفاع حس مشترک” در بیانیه ای در روز شنبه اضافه کرد که کشورهای خارجی باید “برآورده اساسی شرایط امنیتی” قبل از شهروندان خود می تواند حرکت به ایالات متحده است.

اکثر شهروندان از میانمار و قرقیزستان نیز ممنوع تحت اندازه گیری جدید.

پس مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام نیجریه رئیس جمهور Muhammadu Buhari راه اندازی یک کمیته به “مطالعه و آدرس” تغییرات با توییتی شنبه.

“نیجریه متعهد به حفظ تولیدی روابط با ایالات متحده و دیگر متحدان بین المللی به خصوص در مسائل مربوط به امنیت جهانی” در دفتر ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت.

سودان تانزانیا و اریتره صادر کرده است هیچ پاسخ رسمی شنبه بعد از ظهر.

مقامات ایالات متحده همچنان مبهم در دقیقا به همین دلیل از کشورهای آفریقایی اضافه شد به لیست با استناد به نگرانی در مورد افشای آسیب پذیری به “نابکار” بازیگران. این کشور تا به حال هم موفق به دیدار با دولت هوش-های استانداردهای گفتند: یا به روز شده فاقد گذرنامه سیستم.

سودان بود که به عنوان یک کشور حامی تروریسم به مقامات گفت: با وجود این کشور به طور گسترده ای مورد ستایش انتقال در سال گذشته از حکومت نظامی به غیر نظامی به رهبری دولت است.

تاثیر مورد انتظار بود به خصوص تلفظ برای نیجریه که بیش از 300,000 مهاجران در ایالات متحده است.

نیجریه نیز برای اختصاص یکی از بزرگترین گروه های ویزا overstays در سال 2018 به گفته وزارت امنیت داخلی.

نیجریه بهداشت ، محمد ثانی موسی که نشان دهنده بخشی از مرکزی نیجر دولت گفت: نمایندگان مجلس کار می کنند به عقب حرکت می کند.

“ما یک غول آفریقا — بزرگترین جمعیت از مردم در جهان” موسی گفت: “این مایه تاسف است. آن را سخت. و من امیدوارم که آن را به طور موقت.”

Atiku ابوبکر کشور معاون سابق رئیس جمهور و Buhari نزدیک ترین رقیب در 2019 انتخابات خواست ایالات متحده برای تجدید نظر در حوزه سیاست است.

“من از رئیس جمهور realDonaldTrump به نظر اتخاذ اقدامات که به صورت جداگانه هدف کسانی که در دولت که شکست خورده اند در انجام وظایف خود” او توییتی شنبه “به جای هدف قرار دادن کل جمعیت نیجریه.”

هر چند مقامات ایالات متحده گفت: محدودیت های اعمال را به پناهندگان گردشگران و مسافران کسب و کار, برخی نگران این ممنوعیت می تواند در بالا بردن تبعیض علیه آفریقایی در خارج از کشور.

“این پیام می فرستد که نیجریه نمی توان اعتماد کرد” گفت: ابوبکر Sidiq عثمان یک نویسنده و رسانه های جدید, متخصص برای نیجریه سنا. “کسانی که رفتن به آمریکا برای کسب و کار یا اوقات فراغت را بیشتر موشکافی در حال حاضر.”

گسترش ممنوعیت سفر می آید در زمانی که ایالات متحده در تلاش است تا به رشد کسب و کار و مقابله با چین و روسیه نفوذ در این قاره است که خانه را به یکی از سریعترین رشد مناطق روی زمین است.

موضوع این است که انتظار می رود تا روز شنبه هنگامی که وزارت امور خارجه میزبان نیجریه هیئت در واشنگتن به بحث در مورد با توجه به انتشار اخبار, “نوآوری و ابتکار و خلاقیت.”

“به جای تعمیق روابط با آفریقا به بزرگترین اقتصاد دولت به نظر می رسد بیرون رفتن از راه خود را به ترش ارتباط آن با یکی از قاره های مهم سازمان ملل گفت:” متی صفحه آفریقا تحلیلگر در چتم هاوس در لندن است.

نیجریه تلاش کرده است برای یک دهه برای جلوگیری اسلامی خشونت افسارگسیخته توسط بوکوحرام به جنگجویان وابسته به گروه دولت اسلامی که مجبور است بیش از دو میلیون نفر از خانه های خود.

“بان کی مون demonizes” مردم آسیب پذیر در مناطق دست و پنجه نرم با جنگ گفت: Osai Ojigho, مدیر عفو بین الملل نیجریه در بیانیه ای.

“این فقط می تواند officialize تبعیض” او گفت:, “و آسیب های آن در حال فرار از درگیری شکنجه و کسانی که به سادگی می خواهید برای متحد کردن با خانواده های خود در ایالات متحده است.”

این ممنوعیت می تواند تعدیل برداشت از ایالات متحده در کشورهای متاثر تحلیلگران می گویند.

“این امکان وجود دارد که آمریکایی ها می توانست یک تغییر در نظر تانزانیایی,” Deus Kibamba مدیر تانزانیا شهروندان اداره اطلاعات غیر انتفاعی با دفاتر در سراسر کشور — و تانزانیایی گفت: می تواند تغییر مشخصات خود را در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت برای اولین بار در سال 2017 که در ابتدا هدف از کشورهای مسلمان باعث تظاهرات در ایالات متحده است. دادگاه فدرال زده سیاست که بعدها دوباره توسط دیوان عالی ایالات متحده.

مقامات ایالات متحده برآورد محدودیت های که در حال حاضر جلد 13 ملل را سالانه بر چندین هزار نفر است.

Rael Ombuor در نایروبی کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش دیرینه مهاجرت ممنوعیت شامل شش کشور

آمریکا در مجلس نمایندگان به رای دادن در مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون

هیچ پناهندگان مجاز است ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن طرح را به ایالات و شهرستانها حق وتو باعث اعتراض.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im