مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ما مقامات معاف Nigel Farage از کشور سفر بان کی مون تحت “منافع ملی” بند به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به برگزاری اولین کمپین عمده تجمع پس از شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس.

با وجود این وزارت امور خارجه هنوز هم مشاوره تمام اتباع “در برابر همه اما ضروری مسافرت های بین المللی”, Brexit رهبر حزب ارسال شده یک عکس از خود را در روز شنبه با عنوان: “در ایالات متحده آمریکا تنها بیست و چهار ساعت از تولسا”.

تصویر – شامل آقای نتانیاهو با عینک آفتابی و خود را شست – گمانه زنی ها دامن زد او می تواند حضور رئيس جمهور در تجمع شنبه شب در شهر اوکلاهما.

آقای نتانیاهو که در سمت چپ خود را به طور منظم LBC نشان می دهد در اوایل این ماه گذشته به نظر می رسد در یک تجمع با آقای ترامپ در سال 2016 زمانی که پس از آن جمهوری خواه نامزد انتخاباتی خود برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در برابر هیلاری کلینتون ،

سوال در ابتدا مطرح شده بیش از چگونه آقای فاراژ در انتخابات به دست آورده بودند از ورود به آمریکا با وجود این کشور ممنوعیت سفت و سخت در افراد سفر از انگلستان تحت ریاست جمهوری اعلامیه امضا شده در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

اما در بیانیه ای ارسال به مستقلایالات متحده وزارت امنیت داخلی گفت: “در ژوئن 19, آقای, Nigel Farage رهبر بریتانیا Brexit حزب رد شد شبانه روزی در حالی که تلاش برای پرواز های از انگلستان به ایالات متحده است.

“اولیه انکار شبانه روزی ساخته شده بود به موجب مارس 14 ریاست جمهوری اعلام که با توجه به Covid-19 گیر تعلیق ورود به ایالات متحده از برخی از اتباع خارجی که به تازگی شده اند در حال حاضر در انگلستان است.

“پس از انجام یک بررسی کامل از حقایق مربوط و شرایط DHS تعیین آقای نتانیاهو: سفر به خیر و زیر بخش 2 (a)(xi) از ریاست جمهوری اعلام: هر بیگانه که ورود خواهد بود در جهت منافع ملی به عنوان تعیین شده توسط وزیر امور خارجه, وزیر امنیت داخلی یا خود designees اجازه آقای فاراژ در انتخابات هیئت مدیره پرواز خود را”.

از 16 مارس ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی آژانس به حالت تعلیق در دسترسی برای “بسیاری از افراد دیگر از شهروندان ایالات متحده و اقامت دائم و قانونی شده اند که از لحاظ جسمی در حال حاضر در انگلستان و خارج از کشور به استثنای مناطق خارج از اروپا یا جمهوری ایرلند ظرف 14 روز از سفر به ایالات متحده”.

در طول ماه مشابه خارجی نیز اعمال بی سابقه سفر مشاوره در برابر همه اما ضروری سفر برای اتباع انگلستان در سراسر جهان است.

در رابطه با ما بخش مشاوره می افزاید: “ایالات متحده آمریکا قرار داده است اقدامات در محل برای محدود کردن گسترش coronavirus (Covid-19). همانطور که از 16 مارس, از آن خواهد شد ممکن است برای بسیاری از اتباع بریتانیا برای ورود به ایالات متحده آمریکا اگر آنها شده اند در انگلستان, ایرلند, منطقه شنگن ایران یا چین در گذشته 14 روز است.”

تحت بریتانیا جدید قرنطینه سیاست هر فرد پس از رسیدن در بریتانیا به خود جدا برای یک دوره 14 روزه در تلاش برای جلوگیری از انتقال نرخ coronavirus رو به افزایش در کشور است.

در پاسخ به آقای مرور پست سابق محافظه کار وزیر کابینه دیوید Gauke گفت: “ناگهان انگلستان را در قرنطینه سیاست باعث می شود برخی از حس”.

مستقل در تماس است آقای نتانیاهو: برای اظهار نظر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات