نیک Saban به ایالت آلاباما: پوشیدن ماسک

“همه ما می خواهیم مطمئن شوید که ما فوتبال بازی پاییز امسال” سابان می گوید در این ویدئو خطاب به دوربین. “و را که اتفاق می افتد ما باید مطمئن شوید که ما در خانه بماند اگر ما علائم دستهای خود را اغلب به دنبال تمام اجتماعی فاصله دستورالعمل و لطفا پوشیدن ماسک در هر زمان شما در اطراف افراد دیگر است.”

در روز چهارشنبه al.com گزارش شده است که حداقل 10 کارگران ساختمانی بودند که بازسازی آلاباما استادیوم فوتبال تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. کارگران بازگشت به پروژه دوشنبه پس از یک آخر هفته عمیق تمیز کردن سایت توسط شرکت ساخت و ساز.

آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey (R) پنج شنبه اعلام کرد که او می تواند در اصلاح دولت را بازگشایی طرح آغاز این ماه — اجازه می دهد تا برای سینما و بولینگ کوچه و مراقبت از امکانات برای بازگشایی جمعه شب به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال قوانین اجتماعی فاصله و بهداشت. ورزشی شیوه در دولت ممکن است رزومه شنبه با بازی های مجاز ژوئن 15. در اعلام اصلاح سفارش Ivey تشویق ساکنان به سایش پوشش صورت.

Ivey در ادامه به شل محدودیت در دولت حتی اگر آلاباما وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد افزایش در هفت روز و 14 روز coronavirus مورد به طور متوسط. محققان در بیمارستان کودکان فیلادلفیا در پیش بینی تعداد کسانی که ادامه خواهد داد به افزایش در تمام مناطق کشور شاید شدت.

روز شنبه, Montgomery, شهردار استیون رید (D) گفت: این شهرستان با آن مواجه است کمبود تخت های مراقبت ويژه و انتقال بیماران به بیرمنگام.

“آنها در یک ظرفیت است که پایدار نیست,” او گفت:. “سیستم مراقبت های بهداشتی ما اشباع شده است ،

این هفته, West Virginia بسکتبال مردان مربی باب Huggins به نظر می رسد در یک ماسک PSA که شامل بهداشت ، Joe Manchin III (D).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>