نیک جنسن بازی با اعتماد به نفس بیشتر یک مزیت برای سرمایه’ خط آبی

“قوام فقط یک چیز بازیکنان در تلاش برای” جنسن گفت. “فصل طولانی است. آن را یک مسابقه دو ماراتون. شما در حال رفتن به رفتن را از طریق یو پی اس و فراز زندگی. آن را در مورد به حداقل رساندن فراز و به حداکثر رساندن آن دسته از یو پی اس.”

در پایتخت’ 5-2 برنده شنبه در پیتسبورگ او را دیدم 20:11 یخ زمان و تا به حال کمک دوم خود را در به عنوان بسیاری از بازی ها. این فصل شامل برخی از تکه های خشن برای Jensen, چه کسی پایتخت مربی تاد Reirden بارها به نام “کار در حال پیشرفت” اما کادر مربیگری است اعتماد او را در بیشتر موقعیت ها.

“قوام برای من واقعا مهم است” Reirden گفت. “من فکر می کنم ما دیده ایم بیشتر قوام از او به تازگی. بدیهی است که او بدست چند امتیاز بیشتر به عنوان اواخر در برخی از واقعا خوب بازی می کند و برای من این است که قوام دفاع و فکر کردن در مورد نگه داشتن جن را از ما خالص برای اولین بار. و هنگامی که ما یک فرصت برای ایجاد یک بازی بیایید یک بازی است.”

در برابر پنگوئن جنسن به حال اولیه کمک در ریچارد Panik هدف که به پایتخت 3-0 سرب در اواخر دوره اول. او به دنبال آن است که تا نیمه راه را از طریق سوم با تکان دادن خاموش پنگوئن جناح Jason Zucker در خط آبی و شکستن رایگان قبل از انتقال به Jakub Vrana خوب فرصت به ثمر رساند. جنسن به پایان رسید با یک تیم بالا چهار مسدود و عکس ها و اضافه شدن سه بازدید.

جنسن بخشی از chalked اخیر خود بهبود به بازی با اعتماد به نفس بیشتری نسبت به او پیش از آن در این فصل است. او همچنین گفت که او قادر به بازی در این عملیات منطقه بیشتر بیش از چند هفته گذشته است که به او کمک کرد تا رشد است که بخشی از بازی خود را.

“گاهی اوقات در طول فصل شما فقط رفتن را از طریق امتداد که در آن شما در حال دست زدن به جن و آن را احساس می کند مانند شما را فراموش کرده چگونه به بازی هاکی است و تنها راه این ورزش می رود,” او گفت:. “… من از طریق رفته که قبل از شما باید برای پیدا کردن یک راه برای [استقامت] از طریق آن است.”

هنگامی که شما تمرکز صرفا در اجتناب از اشتباهات جنسن اضافه شده, آن را سخت به بازی این بازی — و آن را سخت تر به تلنگر سوئیچ که از مردم فکر می کنم.

“آن را به ناخودآگاه خود را,” او گفت:. “این طبیعی خود را احساس. شما می توانید آن را کمک نمی کند. می رود که در اعتماد به نفس رده.”

جنسن را بهبود تا به حال تاثیر بالا و پایین خط آبی. اگر او می تواند با اتکا به بازی 20-plus دقیقه نقطه خود را در کنار دیمیتری اورلوف در پایتخت دوم دفاعی جفت شدن می تواند مستحکم می آیند postseason. جایگزینی Radko Gudas, Michal Kempny شده است در صف برای گذشته دو بازی اسکیت با جوناس Siegenthaler در واحد سوم با Brenden دیلون هنوز هم همراه جان کارلسون در این جفت ارز بالا.

به عنوان Reirden همچنان به دنبال شش defensemen او اعتماد ترین, Jensen پیشرفت نشانه خوبی است.

“وجود دارد هیچ راز به بازی با اعتماد به نفس” جنسن گفت. “شما ساخت و آن را و ساخت آن و ساخت آن و بهتر و بهتر از شما بازی اعتماد به نفس بیشتری در شما احساس می کنید و شما در حفظ و ساختمان آن بازی است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de