نیک غار مسخره ‘وحشت القا’ تصویری از مشاهیر آواز جان لنون تصور ‘

هنگامی که این ویدئو برای اولین بار پدید آمده از Gal Gadot, ناتالی پورتمن و دیگر مشاهیر صمیمانه آواز جان لنون “تصور” جهان تا به حال جمعی اصرار به استفراغ.

شرکت نیک غار ارائه شده خود را نقد پوشش آن خواستار “بیشترین وحشت القا نسخه ای که تا کنون ثبت شده”.

در خبرنامه قرمز دست فایل هایاین خواننده خواست طرفداران خود را به خطر coronavirus به طور جدی و ماندن در خانه و نوشتن: “از درون سر و صدا و تناژ اطلاعات و اطلاعات غلط از نظرات و ضد نظرات از سرزنش و بازی و گریم نبوت و وحشت القا نسخه از” تصور کنید که تا کنون ثبت ظهور یک پیام ساده – شستن دست های خود را و اگر شما می توانید) در خانه بماند.”

Gadot مشترک تصویری از خودش و ستاره آواز در Instagram هفته گذشته در تلاش برای بلند کردن ارواح در میان شیوع کروناویروس.

در این کلیپ او توضیح می دهد که او شده است در انزوا به مدت شش روز و بحران جهانی است و در سمت چپ او احساس “فلسفی”.

Gadot آواز می خواند معرفی به لنون 1971 کلاسیک قبل از یک میزبان از مشاهیر از جمله Jamie Dornan, Sia, Zoe Kravitz, Chris o’dowd, Will Ferrell, نورا جونز و Cara Delevingne آن را در نوبت به خواندن بخشهایی از این آهنگ.

غار قرمز دست فایل های محل او می گوید که در آن او می تواند “ارائه مشکوک وجودی مفاهیم مذهبی, تاملات نادرست مشاوره هزاره senilities و کلی نارضایتی در حالی که امیدوارم همزمان با گسترش کمی انسان مهربانی و شفقت”.

در جای دیگر در پست جدید خود را “چه ما در حال حاضر?”, غار می نویسد: در مورد اینکه “در مواجهه با دشمن مشترک” و یادداشت “اکنون زمان آن است که به دقت و با ما عبارت نظرات ما”.

“در انزوا ما خواهد شد ارائه شده با ذات ما را از آنچه ما شخصا و آنچه که ما به عنوان یک جامعه” او می گوید. “ما خواسته خواهد شد که برای تصمیم گیری آنچه ما می خواهیم برای حفظ در مورد جهان ما و خودمان و آنچه ما می خواهیم به دور بیندازید.”

او ادامه می دهد: “در نهایت این پرسش را تبدیل به حاد اهمیت, اما آنها نه در حال حاضر. در حال حاضر زمان برای گوش دادن به آن در بیشتر مطلع موقعیت و به دنبال دستورالعمل به عنوان سخت که ممکن است به عنوان ما گام به بی سابقه ای ناشناخته. ما باید مراقب باشید در مورد صداهای ما را – به خصوص کسانی که با یک صدا و نباید تظاهر به دانستن آنچه که ما انجام نشده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>