بیمه خدمات درمانی نشان داده است جزئیات آینده تماس با ما-ردیابی برنامه این امید را جلوگیری از شیوع کروناویروس.

این برنامه را نگاه کنید برای ردیابی افراد آنها به عنوان حرکت در اطراف و استفاده از تلفن مردم به درک زمانی که آنها در تماس با هر یک از دیگر. زمانی که آنها در نزدیکی یک فرد است که در بر داشت به coronavirus آنها را دریافت میکنید و همچنین به عنوان مشاوره برای آنها چگونه باید پاسخ به حفاظت از خود و جلوگیری از گسترش ویروس.

در حال حاضر بیمه خدمات درمانی نشان داده است جزئیات بیشتر در مورد چگونه این برنامه در واقع کار خواهد کرد و چگونه آن را به محافظت از حریم خصوصی افرادی که از آن استفاده کنید. آن را نیز می گوید که آن را وارد “در هفته های آینده” در یک پست جدید در وبلاگ منسوب به متی گولد اجرایی رئیس گروه تکنولوژی NHSX و نرم افزار برنامه منجر گراینت Lewis.

همه ردیابی خواهد بود ناشناس انجام می شود سرویس های بهداشتی می گوید و هیچ کس قادر خواهد بود برای گفتن که منجر به تحریک از هر هشدار. داده خواهد شد محافظت شده بر روی گوشی به جای NHS سرور و هر گونه اطلاعات است که آن را جمع آوری خواهد شود و تنها در NHS.

همچنین گفت که آن را کار کرده بود با حفظ حریم خصوصی کارشناسان برای ساخت این برنامه و ادامه خواهد داد به انجام این کار به عنوان آن را به عموم مردم منتشر شد. طراحی اساسی برنامه خواهد بود ساخته شده به طوری که حریم خصوصی و کارشناسان فن آوری قادر خواهد بود برای بررسی دقیقا چگونه کار می کند.

و همچنین به عنوان ارائه تماس-ردیابی گزینه در آینده مردم قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی که بیمه خدمات درمانی می گوید آن را به استفاده از “شناسایی نقاط مهم و روند”. “کسانی از ما که موافق به ارائه این اطلاعات اضافی خواهد بود و نقش کلیدی در ارائه اطلاعات اضافی در مورد گسترش COVID-19 است که کمک خواهد کرد نسبت به حفاظت از سلامت دیگران و وارد شدن این کشور به حالت عادی در یک کنترل از راه به عنوان محدودیت سهولت” آن را گفت.

مانند دیگر برنامه های مشابه در سراسر جهان بیمه خدمات درمانی برنامه ریزی برای ایجاد یک تماس-ردیابی برنامه کشیده شده است قابل توجهی نگرانی از حفظ حریم خصوصی و کارشناسان انتخاباتی شدند. بسیاری از آنها نگران است که داده ها می تواند به خطر بیافتد و یا مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر اما NHSX گفت که این کار برای اطمینان حاصل شود که آن را به حفاظت از حریم خصوصی و امنیت از هر گونه اطلاعات جمع آوری شده است.

“ما دارای اولویت امنیت و حریم خصوصی در تمام مراحل برنامه توسعه شروع با طراحی اولیه و کاربر تست” آن را گفت. “ما کشیده اند در تخصص از سراسر دولت و صنعت ما به بررسی طراحی و تست نرم افزار. ما در حال کار با اپل و گوگل در خود خوش آمدید برای حمایت از برنامه ردیابی در سراسر جهان است.

“به عنوان بخشی از تعهد ما به شفافیت ما خواهد بود با انتشار کلید امنیت و حریم خصوصی در طرح های کنار کد منبع بنابراین حفظ حریم خصوصی کارشناسان می تواند “نگاه زیر کلاه سر گذاشتن” و کمک به ما اطمینان از امنیت کاملا در سطح جهانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات