NHL تعلیق فصل به طور نامحدود به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه

“هدف ما این است که سر بازی به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه به طوری که ما قادر خواهد بود برای تکمیل فصل و جایزه جام استنلی” کمیسر گری Bettman در بیانیه ای گفت. “تا آن زمان ما از طرفداران NHL برای صبر و شکیبایی شما و امیدوارم که شما سالم بماند.”

Bettman اظهار داشت: لیگ ادامه خواهد داد برای نظارت بر همه مناسب توصیه های پزشکی, و آن را به تشویق بازیکنان و دیگر اعضای NHL جامعه را به تمام اقدامات احتیاطی مناسب که شامل خود-قرنطینه در زمان مناسب.

“NHL شده است و تلاش برای پیروی از فرامین کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات محلی در حالی که آماده برای هر گونه تحولات و بدون در نظر گرفتن زودرس و یا غیر ضروری اقدامات” Bettman گفت. “پس شب گذشته خبر که یک بازیکن NBA دارای آزمایش مثبت برای coronavirus — و با توجه به این که ما در لیگ به اشتراک گذاری بسیاری از امکانات و رختکن و آن را در حال حاضر به نظر می رسد احتمال وجود دارد که برخی از اعضای NHL جامعه خواهد تست مثبت در برخی از نقطه آن است که دیگر مناسب سعی کنید به ادامه بازی در این زمان است.”

NHL بازیکنان’ انجمن نیز منتشر شد بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از موقت به تعویق افتادن باقی مانده از این فصل گفت: این تصمیم به حالت تعلیق بازی به دلیل coronavirus همه گیر شد “مناسب دوره از عمل در این زمان … بازیکنان به دنبال به جلو به فرصت برای از سرگیری بازی در مقابل طرفداران هاکی در همه جا.”

در اوایل صبح روز پنجشنبه, NHL, با 31 franchises در ایالات متحده و کانادا شد و در حال آماده شدن برای توقف اعلام کرد که “با توجه به قطعیت در مورد گام های بعدی در مورد coronavirus” تیم بودند که توصیه به انجام صبح اسکیت, شیوه یا جلسات تیم.

تمام صبح اسکیت در آماده سازی برای بازی 10, بازی, برنامه ریزی برای پنجشنبه شب شد و بی درنگ به نام خاموش.

NHL کمتر از یک ماه از شروع آن postseason بازی. لیگ 189 است بازی های باقی مانده با فصل به طور منظم در اصل میله میله به پایان مارس 4.

شنبه شب پس از اخبار NBA تعلیق از بازی با توجه به موسیقی جاز را رودی Gobert تست مثبت برای coronavirus NHL اظهار داشت: آن را نمی خواهد بلافاصله به حالت تعلیق در فصل خود با انتشار بیانیه ای گفت: آنها ادامه خواهد داد به مشورت با کارشناسان پزشکی و ارزیابی گزینه های خود را. بازی NHL ادامه داد: چهارشنبه شب بدون اختلال.

در اوایل روز چهارشنبه به Columbus Blue Jackets and San Jose Sharks هر دو اعلام کردند که با بازی خانه, بازی بدون طرفداران در حضور و غیاب پس از مربوطه خود را از دولت های محلی و ایالتی اعلام کرد که تجمع جرم ممنوع خواهد بود چرا که از coronavirus نگرانی.

میان واشنگتن ویزاردز که سهم فضای سرمایه در یک عرصه با پایتخت پنج شنبه اعلام کرد صبح که بازیکنان و تیم کارکنان گفته شده بود به خود قرنطینه به عنوان NBA coronavirus ترساندن ادامه داد. بازیکنان و مربیان و کارکنان که “نمایشگاه و یا توسعه آنفولانزا مانند علائم تست خواهد شد” برای coronavirus این تیم خواند.

پایتخت صادر شده خود را در بیانیه بعد از آن روز شنبه گفت: تیم “ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر سلامت بازیکنان و مربیان و هاکی عملیات کارکنان. کسانی که در نمایشگاه بیماری علائم ارزیابی خواهد شد توسط پرسنل پزشکی و آزمایش در صورت لزوم در هر دستورالعمل CDC.”

پایتخت رو به جلو لارس Eller که از دانمارک صحبت در مورد پس از چهار عمل در مورد چگونه coronavirus طنین هر دو در ایالات متحده و با دوستان و خانواده در خارج از کشور.

“این بسیار جدید برای همه” Eller گفت. “هیچ کس واقعا تجربه چیزی شبیه به این در طول عمر ما, به طوری که حتی مردم این قوانین برای ما شده اند نه از طریق چیزی شبیه به این. بنابراین آن را بسیار سیال وضعیت است که به نظر می رسد مانند ما نیست بسیار خوب آماده برای پس هر آنچه اتفاق می افتد در حال رفتن به اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de