NHL بازیکنان تصویب 24-تیم حذفی پیشنهاد اما بسیاری از موانع دیگر باقی می ماند

این nhl on nbc هیئت اجرایی رای دادند و تنها در این کنفرانس بر اساس “بازی در” postseason فرمت. دیگر بازگشت به بازی از جمله پروتکل های ایمنی هنوز هم نیاز به مذاکره با لیگ.

این پیشنهاد شامل چهار تیم برتر در هر کنفرانس (بر اساس امتیاز در صد) بازی یکی دیگر را برای کاشت در حالی که باقی مانده از 16 تیم خواهد بازی بهترین-از-پنج سری در یک بازی در دور. راه اندازی برای بازی در دور خواهد بود شماره 5 دانه در مقابل شماره 12 (با برنده پیشبرد به بازی چهارم بذر) شماره 6 در مقابل شماره 11 (برنده نقش سوم) شماره 7 در مقابل شماره 10 (برنده نقش دوم) و شماره 8 در مقابل شماره 9 (برنده نقش اول). که ترک 16 تیم به رقابت برای جام استنلی به عنوان نمونه postseason.

واشنگتن پایتخت خواهد بود برای کاشت در پیشنهاد round-robin سناریو. تیم های دیگر دریافت byes در کنفرانس شرق خواهد بود بوستون خلیج تمپا و فیلادلفیا. در غرب سنت لوئیس, کلرادو, Vegas و دالاس را byes. این تیم که واجد شرایط برای “کروشه” بازی در دور پیتسبورگ Carolina, the New York Islanders, تورنتو, Columbus, فلوریدا, نیویورک رنجرز و مونترال در شرق و ادمونتون, Nashville, ونکوور, ونکوور, وینیپگ, مینه سوتا, آریزونا و شیکاگو در غرب است.

پایتخت defenseman جان کارلسون زبان به NBC Sports Network روز پنج شنبه گفت که او یکی از طرفداران بزرگ از گسترش حذفی فرمت. او فکر کرد که تعدادی از تیم ها بیش از حد بالا بود اما اذعان کرد که “با توجه به تدارکات” این طرح را ممکن است بیشتر حس.

مرکز لارس Eller تا به حال دیده نشده کامل بازگشت-به-بازی, پیشنهاد پنج شنبه اما از این گفته شده بود “پرنیان مثبت” در سراسر بازگشت-به-بازی, بحث بیش از چند هفته گذشته.

“من می گویند که وقتی که می آید به قالب من فکر می کنم آن است که تقریبا غیر ممکن است برای هر کس خوشحال است. … وضعیت است آنچه در آن است,” او گفت:. “آن است که به دور از کامل است. ما در حال رفتن به مدیریت بهترین ما می توانیم, و من فکر می کنم ما با هم خواهد آمد و پیدا کردن یک راه حل در مورد آن است. آن است که آسان نخواهد بود.”

NHL کمیسر گری Bettman ظاهر می شود دوشنبه دیجیتال کلیدی مصاحبه برای رهبران در هفته یک ورزش کنفرانس کسب و کار گفت: لیگ کاوش هشت تا نه بالقوه سالن که قادر خواهد بود به جای “یک دوجین یا بیشتر تیم ها در یک مکان.” پایتخت صاحب تد Leonsis این هفته گفت که واشنگتن نمی, یکی از مکانهای آن. Bettman اشاره کرد که چند بازی را به بازی می شود هر روز در همان سایت های بدون فن.

چالش های دیگر عبارتند از بازیکنان در جمع آوری که این کشور را ترک کرده. Bettman گفت: 17 درصد از این لیگ بازیکنان در حال حاضر در خارج از شمال امریکا است. بیش از نیمی از پایتخت به سمت چپ سی منطقه پس از فصل را به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

بازیکنان تردید در مورد ترک خانواده خود را برای یک دوره طولانی. آنها همچنین می تواند نگران امنیت خانواده خود را اگر آنها به بازی و سپس مجاز به ارتباط برقرار کردن با عزیزان.

“من نگران خودم هستم; من نگران مرحله بعد و کسانی که من به طور بالقوه دادن آن به” کارلسون گفت. “من یک انسان سالم. من فکر می کنم من می خواهم کرایه خوب در برابر آن. من یک خانواده; من بچه ها. چه پیامدهای آن؟”

Eller و همسر خود را در حال انتظار برای یک نوزاد پسر بچه در ماه اوت و در حال حاضر 7 ساله به دختر. Eller در نظر گرفته و خطر او خواهد بود توزین اگر او می خواست به ارتباط برقرار کردن با نوزاد خود. در همان زمان او به طور قطع از خانواده خود را برای یک دوره طولانی.

ایمنی “را به طور قابل توجهی, و من هم نمی خواهم به در یک وضعیت که در آن من نمی بینم خانواده من برای هفته در یک زمان و توان قفل شده است و در یک اتاق هتل” Eller گفت. “… در برخی از نقطه آن است که ارزش آن را انجام می دهند.”

وجود دارد بسیاری از موانع برای غلبه و بحث بود اما Eller گفت: بازیکنان به طور کلی می خواهم به بازی. این موضوع او پرسید: در چه هزینه ؟

“در برخی از نقطه وجود دارد در حال رفتن به یک مانع از … آیا ارزشش را دارد؟” Eller گفت. “من نمی دانم که در آن مانع است اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به معاشقه با آن است.”

جزئیات بیشتر در پایتخت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de