NHL پایان فصل به طور منظم باز خواهد شد با 24 تیم حذفی در یک نامشخص تاریخ

تحت این طرح رونمایی سه شنبه 189 فصل به طور منظم بازی باقی مانده زمانی که بازی متوقف شد مارس 12 لغو شده است و 24 تیم خواهد رقابت در تغییر و گسترش برگشتی است که برگزار خواهد شد در دو hub شهرستانها که مشخص نشده است. هیچ تاریخ اعلام شد, هر چند اردوگاه های آموزشی برگزار خواهد شد زودتر از نیمه اول تیر ماه. Bettman گفت: لیگ پیش بینی بازی بدون طرفداران در حضور.

وجود خواهد داشت یک hub شهر برای کنفرانس شرق و یکی به غرب است. سایت های تحت نظر هستند شیکاگو, کلمبوس, Dallas, ادمونتون, لاس وگاس, لس آنجلس, Minneapolis/St. Paul, Pittsburgh تورنتو و ونکوور. هر تیم مجاز است حداکثر 50 نفر در مرکز شهرستان.

24-تیم format را چهار تیم برتر در هر کنفرانس (بر اساس امتیاز در صد) بازی رابین دور در برابر یک دیگر به صورت بذر در حالی که باقی مانده از 16 تیم خواهد بازی بهترین-از-پنج سری در دور مقدماتی برای پیشبرد به دور اول. فرمت و طول سری برای دور اول و دوم هنوز به تعیین خواهد شد. کنفرانس نهایی و نهایی جام استنلی خواهد بود استاندارد بهترین هفت سری است.

در کنفرانس شرق واشنگتن خواهد بود در راند رابین با بوستون خلیج تمپا و فیلادلفیا. در غرب سنت لوئیس, کلرادو, Vegas و دالاس در دور رابین. دور مقدماتی matchups در شرق خواهد بود پیتسبورگ پنگوئن در مقابل Montreal Canadiens; کارولینای طوفان در مقابل نیویورک رنجرز; the New York Islanders مقابل Florida Panthers; و تورنتو افرا برگها در مقابل Columbus Blue Jackets. در غرب این خواهد بود که Edmonton Oilers مقابل Chicago Blackhawks; نشویل شکارچیان در مقابل آریزونا شغالها; ونکوور کناکز مقابل مینه سوتا وحشی و شعله کلگری در مقابل Winnipeg Jets.

Bettman همچنین مشخص آزمایشی برنامه برای بازیکنان برای بازگشت به امکانات آموزشی که لیگ تماس های فاز 2 آن بازگشت-به-بازی بازی های برنامه ریزی و رسمی اردوگاه های آموزشی (فاز 3). با هدف برای اوایل ماه ژوئن فاز 2 اجازه می دهد تا به صورت گروه های کوچک داوطلبانه و در – و دفتر آموزش در تیم امکانات. تمرینات خواهد بود داوطلبانه و فقط شش بازیکن اجازه خواهد داشت در تیم تاسیسات در یک زمان. هیچ مربیان مجاز در روی یخ کار می کنند.

فاز 3 رسمی اردوگاه های آموزشی را شروع زودتر از نیمه اول تیر ماه و تنها پس از هدایت از پزشکی و مقامات مدنی.

لیگ همچنین اعلام کرد برنامه های خود را برای پیش نویس قرعه کشی تعیین شده برای ژوئن 26, که پیچیده است هشت اضافی تیم در پلی آف. فاز اول شامل سه نقشه و محدود به هفت تیم که واجد شرایط برای گسترش postseason با شانس آنها تعیین می شود به طور منظم فصل نقطه در صد. علاوه بر این از دست دادن هشت تیم از دور مقدماتی نشان داده خواهد شد در اولین مرحله از قرعه کشی درفت به عنوان اختصاص داده نشده میدارد.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات