NFL پیشنهاد خارج نشده و پا زدن جایگزینی می دهد انتهایی تیم بهتر است به نگه داشتن توپ


Baltimore Ravens کیکر جاستین تاکر تلاش می کند یک خارج نشده و پا زدن در برابر لس آنجلس شارژر. (Jonathan نیوتن / واشنگتن پست)

به عنوان NFL به نظر می رسد راه برای شروع فصل در زمان صاحبان خواهد شد در نظر گرفتن یک میزبان از تغییر حکومت در طول تاریخ 28 جلسه مجازی از جمله یک پیشنهاد به تیم یک جایگزین برای یک خارج نشده و پا زدن.

پیشنهاد مطرح شده توسط Philadelphia Eagles اجازه می دهد تیم که انتهایی در این بازی یک راه برای حفظ اختیار پس از به ثمر با موفقیت تبدیل به یک چهارم-و-15 بازی را از آن خود 25-خط محوطه. اگر تیم انتهایی می شود 15 متری آنها اعطا اول پایین و نگه داشتن توپ. اگر آنها نمی, موفق, تیم های دیگر را بیش از در اختیار داشتن از هر کجا که بازی به پایان رسید. سال گذشته Broncos پیشنهاد یک قانون مشابه اما موفق به جلب 24 رای در میان 32 تیم لازم برای تصویب و از آن عبور نمی کند.

فیلادلفیا پیشنهاد ممکن است شانس تصویب این زمان در اطراف, با توجه به برخی از اندکی ترفند. تحت طرح جدید چهارم-و-15 بازی اتفاق می افتد از یک تیم را 25-خط محوطه به جای 35-خط محوطه دنور ارائه شده است. همچنین یک تیم می تواند با استفاده از آن را دو بار در هر بازی و در هر سه ماهه آنها را انتخاب کنید. دنور طرح مجاز یکی از گزینه ها خارج نشده و پا زدن در هر بازی و تنها در سه ماهه چهارم. دنور نیز باز حیله برای هر دو تیم فیلادلفیا در حالی که محدودیت های آن را به انتهایی تیم تنها.

NFL را به کمیته مسابقات گزارش شده است که پذیرای این ایده پس از موفقیت برای رای دادن خارج نشده و لگد افتاد به طور چشمگیری تحت NFL جدید کیکآف قوانین اجرا شد در سال 2018 است. تحت قوانین فعلی بازیکنان مجاز نیستند برای دریافت یک شروع در حال اجرا که باعث می شود آن را مشکل تر برای بازیابی خارج نشده و پا زدن. به عنوان یک نتیجه از بهبود نرخ کاهش یافته و از 24 درصد در سال 2017 به 10 درصد در سال 2018 و 13 درصد در سال 2019. آن را به حال شده است به عنوان بالا که 27 درصد در سال 2006.

نه تنها تلاش در چهارم-و-15 ارائه, اضافه, درام, آن را نیز به عقبی تیم شانس بهتری برای موفقیت است. بیش از 18 سال گذشته تیم تبدیل شده 32 از 115 تلاش در این سناریو برای 23 درصد میزان موفقیت در هر اطلاعات از TruMedia. اگر ما به گسترش این پارامترها شامل سوم-و-15 (مناسب پروکسی داده می شود تیم ها به طور معمول زدن توپ در چهارم متعاقب آن پایین اگر آنها نبودند انتهایی در اواخر بازی) به طور متوسط میزان موفقیت قطره به 15 درصد (470 برای 2,580), اما آن را هنوز هم بهبود بیش از سنتی خارج نشده و پا زدن. به علاوه میزان موفقیت در سوم و چهارم را با 15 متری برای رفتن بیشتر سازگار است سال به سال از میزان موفقیت دوره نقاهت یک خارج نشده و پا زدن بیشتر نشان دادن آن گزینه بهتری است.

اگر این قانون می گذرد انتظار نداریم که تلاش در چهارم-و-15 از تیم خود 25-خط محوطه برای تبدیل شدن به هنجار مگر اینکه انتهایی تیم زمان کمی باقی مانده است که با به کار. یک خارج نشده و ضربه رخ می دهد که در یک جای تعجب وضعیت تعریف شده در اینجا به عنوان هر گونه خارج نشده و تلاش در اول و دوم یا سه ماهه سوم یک مقدار شانس بالاتری برای موفقیت است. از سال 2002 اولین سال لیگ به گسترش 32 تیم, تیم بهبود 88 182 خارج نشده و لگد نمی رخ می دهد در سه ماهه چهارم یا اضافه کاری آنها را نزدیک به یک تلنگر سکه (48 درصد). خارج نشده و لگد در سه ماهه چهارم سال کشف شد 12 درصد از زمان (105 از 846 تلاش).

به علاوه اگر در این بازی شکست حریف می شود زمینه موقعیت خطرناک در قلمرو 25 متری از منطقه پایان. از سال 2002 تیم به ثمر رساند نقاط تقریبا سه چهارم از زمان از طریق زمین نشستن کامل هواپیما و یا هدف زمینه در درایوهای آغاز شده است که بر حریف 25-خط محوطه. هنگامی که یک سنتی خارج نشده و پا زدن نتواند مخالفان به طور معمول شروع می شود در 45-خط محوطه که قطره میزان نمره دهی به کمتر از نیمی از زمان.

2002-2019 امتیاز در هر درایو TD رای FG رای نمره رای
در شروع حریف 25-خط محوطه 3.7 37 درصد 36 درصد 73 درصد
در شروع حریف 45-خط محوطه 2.4 24 درصد 22 درصد 46 درصد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>