NFL پیشنهاد خارج نشده و پا زدن جایگزینی می دهد انتهایی تیم ضربه بهتر به نگه داشتن توپ


کلاغ کیکر جاستین تاکر تلاش می کند یک خارج نشده و پا زدن در برابر شارژر. (Jonathan نیوتن/واشنگتن پست)

به عنوان NFL به نظر می رسد راه برای شروع فصل در زمان صاحبان تیم را در نظر بگیرید یک میزبان از تغییر حکومت در طول تاریخ 28 جلسه مجازی از جمله یک پیشنهاد به تیم یک جایگزین برای خارج نشده و پا زدن.

پیشنهاد مطرح شده توسط Philadelphia Eagles اجازه می دهد یک تیم است که انتهایی برای حفظ اختیار پس از به ثمر اگر آن را تبدیل به یک چهارم-و-15 بازی از آن 25-خط محوطه. اگر تیم می شود حداقل 15 متری آن است که اعطا اول و توپ نگه می دارد. اگر آن نمی باشد موفق این تیم در سرب را بیش از در اختیار داشتن از هر کجا که بازی به پایان رسید. در سال گذشته Denver Broncos پیشنهاد یک قانون مشابه اما موفق به جلب 24 رای لازم برای تصویب.

فیلادلفیا پیشنهاد ممکن است شانس به دلیل برخی از ترفند. تحت طرح جدید چهارم-و-15 بازی شروع می شود در 25-خط محوطه به جای 35 عنوان دنور ارائه شده است. همچنین یک تیم انتهایی می تواند این کار را دو بار در هر بازی و در هر سه ماهه آن را انتخاب کند. دنور طرح اجازه یک فرصت در هر بازی — و تنها در سه ماهه چهارم. دنور نیز باز حیله برای هر دو تیم; فیلادلفیا پیشنهاد محدودیت های آن را به انتهایی تیم.

NFL را به کمیته مسابقات گزارش شده است که پذیرای این ایده پس از موفقیت برای رای دادن خارج نشده و لگد افتاد به طور چشمگیری تحت کیکآف قوانین که اجرا شد در سال 2018 است. تحت قوانین فعلی بازیکنان مجاز نیستند برای دریافت یک شروع در حال اجرا که باعث می شود آن را مشکل تر برای بازیابی خارج نشده و پا زدن. بهبود نرخ کاهش یافته و از 24 درصد در سال 2017 به 10 درصد در سال 2018 قبل اندکی افزایش به 13 درصد در سال 2019. آن را به حال شده است به عنوان بالا که 27 درصد در سال 2006.

نه تنها تلاش در چهارم و 15 ارائه, اضافه, درام, آن را نیز به تیم انتهایی یک فرصت بهتر. بیش از 18 سال گذشته تیم تبدیل شده 32 از 115 تلاش در این سناریو برای 28 درصد میزان موفقیت در هر TruMedia. اگر ما به گسترش این پارامترها شامل سوم و 15 (مناسب پروکسی داده می شود یک تیم را به طور معمول از زدن توپ در چهارم متعاقب آن پایین اگر نبود انتهایی اواخر) به میزان موفقیت قطره به 18 درصد (470 برای 2,580) اما این که هنوز بهبود بیش از سنتی خارج نشده و پا زدن. به علاوه میزان موفقیت در سوم و چهارم را با 15 متری برای رفتن بیشتر سازگار است سال به سال از میزان موفقیت دوره نقاهت یک خارج نشده و پا زدن بیشتر نشان دادن آن گزینه بهتری است.

اگر این قانون می گذرد انتظار نداریم که تلاش در چهارم و 15 از 25-خط محوطه برای تبدیل شدن به هنجار مگر اینکه انتهایی تیم زمان کمی به سمت چپ. یک خارج نشده و ضربه رخ می دهد که در یک جای تعجب وضعیت تعریف شده در اینجا به عنوان هر زمان دوم یا سه ماهه سوم یک مقدار شانس بالاتری برای موفقیت است. از سال 2002 تا سال NFL گسترش یافته و به 32 تیم در تیم های بهبود 88 182 خارج نشده و لگد نمی رخ می دهد در سه ماهه چهارم یا اضافه کاری آنها را نزدیک به یک تلنگر سکه (48 درصد). خارج نشده و لگد در سه ماهه چهارم سال کشف شد 12 درصد از زمان (105 از 846).

به علاوه اگر در این بازی شکست حریف می شود در اختیار داشتن توپ در قلمرو خطرناک است. از سال 2002 تیم به ثمر رساند نقاط (از طریق زمین نشستن کامل هواپیما و یا هدف زمینه) تقریبا سه چهارم از زمان روی درایوهای آغاز شده است که بر حریف 25-خط محوطه. هنگامی که یک سنتی خارج نشده و پا زدن نتواند حریف به طور معمول شروع می شود در 45-خط محوطه که قطره میزان نمره دهی به کمتر از نیمی از زمان.

سال 2002 تا سال 2019 امتیاز در هر درایو TD رای FG رای نمره رای
در شروع حریف 25-خط محوطه 3.7 37 درصد 36 درصد 73 درصد
در شروع حریف 45-خط محوطه 2.4 24 درصد 22 درصد 46 درصد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>