NFL جدید 14-تیم حذفی فرمت ایجاد خواهد شد حتی بزرگتر استفاده برای ردیف 1 دانه

NFL رسمی آن 14 تیم حذفی برنامه روز سه شنبه هنگامی که صاحبان رای دادند از طریق کنفرانس تلفنی به تصویب آن است. جذابیت جدید حذفی فرمت است که به آسانی تشخیص. این یک درآمد-تولید کننده. صاحبان می توانید فروش دو فوق العاده بازی حذفی در هر سال به شبکه های تلویزیونی.

برای آینده 2020 فصل با فرض وجود دارد 2020 فصل دیگر بازی خواهد بود انجام شده توسط NBC و CBS. بازی انجام شده توسط CBS نیز باید جداگانه بچه پسند پخش Nickelodeon است.

این اولین بار نیست صاحبان فکر تصویب گسترش برگشتی. اما وجود دارد نگرانی در مورد رقیق کردن حذفی زمینه و کاهش اهمیت این فصل به طور منظم. این حرکت بعد از همه بدان معنی است که 44 درصد از تیم های واجد شرایط تا از 38 درصد زیر 12 تیم با فرمت. وجود نگرانی در میان صاحبان اجازه می دهد در مورد بد تیم به postseason.

این نگرانی احتمالا نمی موجه به نظر می رسد. اگر NFL را گسترش حذفی فرمت شده بود در محل پس از سال 1990 60 تیم اضافی را واجد شرایط برای postseason. تنها یکی را ساخته اند آن را با از دست دادن رکورد; 44 تیم را واجد شرایط با برنده شدن در پرونده و 15 با .500 سوابق.

مسئله واقعی با بد تیم ساخت برگشتی نتایج از بخش برندگان در بسیار ضعیف بخش نه وحشی-کارت تیم است. در 16 بازی فصل تنها از دست دادن دو تیم رسیده اند postseason: سیاتل Seahawks برنده NFC غرب در فصل 2010 در 7 تا 9 و Carolina Panthers برنده NFC جنوبی در سال 2014 در 7-8-1.

این نگرانی بزرگتر این است که افزایش postseason استفاده برای دانه بالا در هر کنفرانس. تحت فرمت جدید تنها یک تیم در هر کنفرانس یک باز-دور حذفی خداحافظی به جای دو. این بدان معناست که تنها یک تیم در هر کنفرانس را فرصتی برای بازیکنان به استراحت و سالم با یک پاس به بخشی دور.

“این قطعا رفتن به متفاوت” جانباز linebacker توماس دیویس فقط امضا شده توسط Washington Redskins گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز سه شنبه. “این رفتن به عجیب و غریب. اصل دوم تیم [در هر کنفرانس] است که جریمه برای خوب بودن تیم فوتبال. … آن را فقط باعث می شود آن را رقابتی تر است. این می افزاید: بیشتر تیم ها در, و آن را اجازه می دهد تا تیم که در اواخر فصل مانند تیتان قادر به ایجاد یک اجرا — یک تیم است که ممکن است به طور معمول نمی تواند در پلی آف [است] گرفتن این فرصت است. من آن را دوست دارم.”

فصل گذشته Tennessee Titans بودند postseason عزیزم به این بازی مسابقات قهرمانی آسیا به عنوان یک وحشی-کارت تیم. اما تیتان از دست داده و در شهر کانزاس به عنوان ستاد شماره 2 دانه ادامه اخیر روند. هر کاسه فوق العاده از شرکت کنندگان بیش از گذشته هفت فصل تا به حال در دور اول حذفی خداحافظی. 2012 Baltimore Ravens شد آخرین تیم بدون خداحافظی برای رسیدن به یک سوپر باول.

بنابراین NFL playoffs واقع شده است و اساسا تغییر — اما شاید نه در راه است که بسیاری ممکن است فکر می کنم.

سام Fortier کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im