NFL ‘خواهد شد که موارد مثبت’ در واکنش به بازی فصل در میان همه گیر لیگ برتر افسر پزشکی می گوید

“ما یک وظیفه نیروی کار بسیار مجدانه در آن” آلن آستانه NFL افسر ارشد پزشکی گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “ما به طور کامل انتظار است که ما باید موارد مثبت است که بوجود می آیند از آنجا که ما فکر می کنیم که این بیماری باقی خواهد ماند بومی در جامعه است. و پس از آن نباید تعجب اگر جدید موارد مثبت بوجود می آیند. چالش ما این است که برای شناسایی آنها به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و برای جلوگیری از گسترش به سایر شرکت کنندگان است. بنابراین ما در حال کار بسیار مجدانه در که و ما باید برخی از برنامه های دقیق برای به اشتراک گذاشتن در مورد که در زمان بعد.”

آستانه که در جریان صاحبان تیم در اوایل روز شنبه نه ارائه یک جدول زمانی برای نهایی لیگ عملیاتی پروتکل با بازیکنان NFL ارتباط گفت: دو طرف باید آماده برای تنظیم به شرایط در حال تغییر.

“ما در حال حاضر انجام می شود مقدار زیادی از کار وجود دارد,” او گفت:. “ما گسترده اند توافق بر سر بسیاری از مسائل است که ما در ادامه به بحث در مورد. برخی از مسائل مانند ما فقط در مورد صحبت با تست ما می دانیم که رفتن به ادامه تکامل است. بنابراین ما به احتمال زیاد خواهد شد در مکان های مختلف 30 روز از هم اکنون 60 روز از در حال حاضر از ما هستند. پس از این گفتگوها ادامه خواهد داد. … ما فقط باید به انعطاف پذیر باقی می ماند و سازگار برای پاسخ به این دانش جدید که در حال ظهور است و به تجربه دیگر طرفدار ورزشی, لیگ های سراسر جهان است.

“بنابراین من واقعا آن را به عنوان است که آن را یک زمان توافق است که ما می تواند رسیدن به چیزی مانند شاید یک توافق دسته جمعی. این است که خیلی بیشتر در مورد یک مکالمه مداوم و دوباره دست در دستکش جایی که ما همچنان به بهترین تصمیم گیری بر اساس اطلاعات موجود ما در آن زمان بود.”

پروتکل توسعه یافته توسط لیگ و اتحادیه بازیکنان انتظار می رود به جزئیات روش های تست و فرکانس و همچنین مراحل را دنبال کنید اگر یک بازیکن یا کارمند تست مثبت است. آستانه گفت: NFL در حال کار با لیگ های دیگر که به صورت مسائل مشابه.

“من فکر می کنم زمانی که شما به فوتبال شما برخی از چالش های منحصر به فرد,” او گفت:. “بدیهی است که فوتبال فیزیکی و فاصله سازگار با هر یک از دیگر. بنابراین ما می دانیم که ما باید مردم را در مجاورت نزدیک به یکدیگر است. بنابراین وجود برخی از چالش های منحصر به فرد است که ما. اما بیشتر از همه از چالش ها در حال رفتن به مشترک برای بسیاری از این فعالیت های ورزشی است.”

این NFLPA بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تیم NFL بودند مجاز به آغاز بازگشایی امکانات خود را روز شنبه بدون مربیان و اکثر بازیکنان در این مرحله تحت پروتکل های لیگ که قبلا تاسیس شده است. کسانی که شامل درجه حرارت چک از کارکنان و بازدید کنندگان و اجتماعی فاصله اقدامات در دفاتر. تیم های در حال انجام خود را offseason برنامه برای بازیکنان از راه دور در زمینه شیوه های ممنوع حداقل از طریق مارس 29.

“رقابتی مسائل همیشه مهم است و آنها همیشه در نظر گرفته شده در راه به سعی کنید برای حفظ عادلانه درمان تمام 32 باشگاه” جف Pash, NFL, بالا, وکیل گفت: در طول کنفرانس تلفنی. “این نمی تواند یک استثنا است.”

NFL بعدی تصمیم مهمی خواهد بود در اردوگاه های آموزشی که در حال برنامه ریزی برای باز کردن در اواخر ماه جولای. لیگ باید در مقابله با تغییر دولت و محدودیت های محلی اگر چه امید خود را به انجام کامل و در زمان فصل را با تیم خود در استادیوم بود تقویت دوشنبه هنگامی که فرمانداران از کالیفرنیا و نیویورک و تگزاس در حمایت از سرگیری ورزشی طرفدار در کشورهای خود را.

لیگ است که انتظار می رود به توسعه پروتکل برای امکان داشتن طرفداران در حضور. NFL نیز خانههای گلی خالی احتمالات است که عبارتند از: به گفته افراد آشنا با آن برنامه ریزی یک تاخیر کوتاه یا فصل بازی در خالی و یا نیمه پر استادیوم ها و بازی های در حال نقل مکان و یا موکول.

“هر کس که در اطراف هر یک از دیگر در فوتبال محیط زیست در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن در معرض خطر و در حال رفتن برای به اشتراک گذاشتن برخی از معمول در معرض قرار گرفتن با توجه به پزشکی طرف” آستانه گفت. “همانطور که شما فکر می کنم در مورد چگونه شما اعمال می شود این پروتکل ها و استانداردهای آن اعمال خواهد شد به هر کس که در آن گروه است.”

بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>