NFL اتحاد پیوست لیگ اصلی بیس بال, NHL و برنامه های در داشتن اخیر سراسیمگی از بازیکنان تست مثبت است. که می آید به عنوان برخی از کشورها در سراسر کشور تجربه افزایش موارد در حالی که محدودیت های بلند و بازگشایی کسب و کار.

“ما در حال کار در بهترین کاهش روش در تیم امکانات برای هر دو اردوگاه های آموزشی و فصل آینده و بر این باورند که آن را در بهترین منافع همه بازیکنان است که توصیه می کنیم در برابر هر گونه داوطلبانه مشترک شیوه های قبل از اردوگاه های آموزشی, آغاز,” مایر نوشت: در روز شنبه در پیامی که نوشته شده بود به NFLPA حساب توییتر.

این NFLPA با اشاره به غیر رسمی در حال انجام تمرینات توسط بازیکنان خود به خود تحت تیم نظارت و یا موضوع را به تست پروتکل های. تنها بازیکنان دریافت درمان های پزشکی و یا بازسازی از آسیب های مجاز در تیم تاسیسات در این نقطه است.

بوکانیرز را تایید کرد و در بیانیه ای روز شنبه که افراد تا به حال آزمایش مثبت در مرکز آموزش بدون ارائه جزئیات. The Buccaneers گفت: کسانی که ممکن است در معرض ویروس ابلاغ شده است و خود در حال منزوی و مناطق آسیب دیده از تسهیلات بسته شده اند و به صورت بهداشتی. ESPN گزارش داد حداقل دو بازیکن در میان کسانی که در Buccaneers سازمان که تا به حال آزمایش مثبت است.

NFL کمیسر راجر Goodell و آلن آستانه لیگ افسر ارشد پزشکی گفت: لیگ انتظار دارد که باید به مقابله با تست مثبت برای بازیکنان و دیگران آن را به عنوان حرکت به جلو با برنامه های خود را به بازی بازی های 2020 فصل است. آستانه گفت: در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه شب که او در حال واقع بینانه در مورد مسائل مربوط به لیگ برتر مواجه است اما همچنان خوشبین است که NFL می توانید شروع فصل آن در زمان در ماه سپتامبر و بازی را به اتمام آن است.

“من فکر می کنم ما فقط باید به باقی می ماند در تماس بسیار نزدیک با مقامات بهداشت عمومی و با ما علمی مشاوران به نگاه چه امن ترین در همه مکان های ما” آستانه گفت.

Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با سی ان ان گفت در اوایل روز شنبه که “فوتبال ممکن است رخ می دهد در این سال” مگر اینکه بازیکنان را از دیگران جدا شده در یک “حباب” محیط زیست است.

آستانه کاهش یافته مشخص در طول یکشنبه شب مصاحبه تلفنی که چگونه بسیاری از بازیکنان تست مثبت خواهد نیاز به یک تیم تعطیل شود در اردوگاه های آموزشی و یا فصل است.

“من فکر می کنم که یک موضوع است که ما هنوز به طور جدی بحث و فکر کردن در مورد چگونه ما می توانیم بهترین رویکرد” آستانه گفت.

NFL تیم انجام داده اند خود را در offseason برنامه برای بازیکنان تقریبا با هیچ در زمینه شیوه های. این برنامه باید تا پایان ماه ژوئن 26. NFL بازگشایی تیم امکانات به مربیان و دیگر کارکنان و فرستاده است پروتکل به تیم برای بازگشت احتمالی از بازیکنان. آن پروتکل هنوز شامل تست و درمان جزئیات آن باقی می ماند و مورد بحث بین لیگ و اتحادیه بازیکنان. این NFLPA گفت: عوامل شنبه که از آن انتظار بازیکنان به آزمایش می شود حدود سه بار در هفته. اکثر تیم NFL در حال برنامه ریزی برای باز کردن خود را در اردوگاه های آموزشی جولای 28.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات