NFL به انصراف از سالن از شهرت بازی برای باز کردن فصل

این حرکت به عنوان صاحبان 32 تیم NFL آماده به صحبت می کنند توسط ویدئو کنفرانس پنج شنبه بعد از ظهر در مورد برنامه ریزی برای فصل. لیگ می تواند کوتاه شدن فصل از چهار بازی در هر تیم (یا پنج در مورد دالاس کابوی ها و پیتسبورگ استیلرز برنامه ریزی شرکت کنندگان در سالن از شهرت بازی) برای هر دو تیم اگر چه هنوز مشخص نیست که تصمیم گیری خواهد شد.

کابوی-استیلرز بازی برنامه ریزی شده بود Aug. 6 در کانتون اوهایو. تالار مشاهیر بازی به عنوان سالانه درب-برطرف کننده NFL را پیش فصل برنامه. اوت. 8 enshrinement مراسم برای جدیدترین عضو تالار مشاهیر است که انتظار می رود به تعویق افتاد, با توجه به ESPN که برای اولین بار گزارش لغو بازی.

اکثر تیم NFL در حال برنامه ریزی برای گزارش خود را به اردوگاه های آموزشی جولای 28. کاهش پیش فصل به دو بازی هر تیم اجازه می دهد بازیکن را به توان کاسته به سرعت در زمینه فعالیت های کمتر و بیشتر از حد معمول سرعت قبل از بازی های پیش فصل آغاز خواهد شد. که به طور بالقوه می تواند به کاهش آسیب های بعد از یک offseason که شامل بدون در زمینه شیوه های توسط تیم خود را به عنوان offseason برنامه برای بازیکنان انجام شد از راه دور. کسانی که offseason برنامه های رسمی پایان جمعه.

لیگ نیز در نظر گرفته شده زودتر باز به اردوگاه های آموزشی یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت که قبلا به اجازه می دهد برای آن که آهسته تر ramping تا در زمینه فعالیت های. اما بازیکنان NFL انجمن را به تصویب زودتر شروع به اردوگاه های آموزشی و به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است که اتفاق خواهد افتاد.

NFL را فصل به طور منظم برنامه ریزی شده است برای شروع سپتامبر. 10. مقامات لیگ بارها و بارها گفته اند که آنها امید به بازی کامل و در زمان فصل با تیم بازی خود را در استادیوم در شهرستانها. آلن آستانه NFL افسر ارشد پزشکی در هفته گذشته گفت: او همچنان امیدوار است که لیگ خواهد بود قادر به شروع فصل در زمان و بازی آن را برای تکمیل آن با استفاده از بهداشت و ایمنی پروتکل های در حال توسعه در همکاری با NFLPA.

“من خوشبین هستم” آستانه گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من فکر می کنم که ما باید مقدار زیادی از تلاش های که رفته به این پروتکل و کار خلاق از ذینفعان مختلف. بله من خوشبین هستم. اما من فکر می کنم که همه ما باید واقع بینانه نیز می گویند که هیچ یک از ما می تواند آینده را پیش بینی. من فکر می کنم وجود دارد همچنین یک حس زمان در اینجا …. من فقط فکر می کنم که ما در حال رفتن به دیدن یک کل بسیاری از پیشرفت های که ساخته شده و که رفتن به ادامه کار به نفع ما.”

پنل نیست Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با سی ان ان گفت که “فوتبال ممکن است رخ می دهد در این سال” مگر اینکه بازیکنان قرار داده شده در یک “حباب” محیط زیست جدا از دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات