لیگ دستور داده است تا تیم به طور کلی مدیران و مربیان و دیگر کارکنان به محل کار از خانه در طول این پیش نویس به خاطر رمان coronavirus بیماری همه گیر.

پیش نویس یک تلویزیون تنها رویداد. ESPN و لیگ متعلق به NFL شبکه تولید مشترک برنامه تلویزیونی مستقر در ESPN studios در بریستول, Conn. کمیسر راجر Goodell را اعلام میدارد از خانه اش در شهرستان Westchester, n. y. لیگ خواهد شد که پیش نویس 58-بازیکنان واجد شرایط شرکت در پخش از خانه های خود.

اگر وجود دارد هر گونه اشکالات لیگ امیدوار است که آنها در حال کار می کرد از دوشنبه.

“من فکر می کنم همه باشگاه های ما در حال تمرکز بر اجرای در پیش نویس” Goodell گفت: در مصاحبه روز شنبه با “tamöz نمایش” در شبکه NBC Sports. “ما و کار با فن آوری است. من فکر می کنم مردم راحت با تکنولوژی است که مهم است. … من فکر می کنم ما در حال انجام همه ما باید انجام دهید تا مطمئن شوید که ما این کار را با یک معامله بزرگ از حساسیت اما همچنین مطمئن شوید که عملیاتی آن می آید به خوبی برای باشگاه است.”

Goodell در احتمالات

Goodell گفت: در مصاحبه روز جمعه که NFL است “برنامه ریزی و کار نسبت به ماندن در برنامه” برای آن در فصل پاییز است. اما او تایید کرد که لیگ خانههای گلی خالی احتمالات در صورتی که امکان پذیر نیست.

“همین دلیل است که ما در حال رفتن به آماده می شود” Goodell گفت. “ما در حال آماده شده و ما در حال حرکت بر اساس مطمئن شوید ما آماده هستیم برای فصل و ما باید برای تنظیم اگر چیزی را در برخی از راه تداخل با آن و آن را در جهت منافع امنیت عمومی.”

Goodell نیست اظهار نظر در مورد جزئیات NFL برنامه های احتمالی. چند نفر آشنا با لیگ برنامه ریزی گفت: در این هفته که کوتاه فصل بازی در خالی و یا نیمه پر استادیوم و نقل مکان و یا موکول بازی در میان امکانات.

“هیچ یک از ما می دانیم چه شرایطی خواهد بود که یک هفته از هم اکنون بسیار کمتر از سه ماه از هم اکنون و یا شش ماه از هم اکنون” Goodell گفت ایسن. “بنابراین ما آماده همه گزینه ها باشد. که چه می کنیم و ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال آماده به تنظیم. ما در حال کار با تمام مقامات. … من فکر می کنم مردم می خواهید برای دیدن ورزش بازگشت. ما می خواهیم به آن را انجام دهد با خیال راحت و ما می خواهیم آن را با خیال راحت برای همه. و بنابراین ما همه با هم کار برای مطمئن شوید که ما پیدا کردن راه هایی برای انجام این کار حمایت از یکدیگر اما مطمئن شوید که ما بخشی به اقتصاد و به مردم را در یک محل که در آن ما باید برخی از حس ظاهر،”

لرزش تا به NFL officiating بخش

NFL استخدام مربی سابق پری Fewell به یک موقعیت کلیدی در آن officiating بخش با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت.

Fewell است که انتظار می رود به گزارش به طور مستقیم به تروی وینسنت NFL را معاون اجرایی رئیس جمهور از فوتبال ، او نظارت روز به روز عملیات بخش و انطباق با سیاست های لیگ و توافق دسته جمعی با NFL داوران انجمن. او همچنین در ارتباط با NFL مربیان و به طور کلی مدیران و NCAA است.

Al Riveron است که حفظ و باقی خواهد ماند و درگیر با instant replay سیستم. سابق NFL داور والت اندرسون است که اضافه شده برای نظارت بر بازی مقامات — همه چیز از آموزش و ارزیابی به سراغ جذب و توسعه است. NFL کاهش یافته است به نظر. Fewell استخدام شد و اولین گزارش ESPN.

ادامه مطلب NFL draft پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات