NFL تیم می تواند پوشش صندلی در اطراف میدان در تلاش برای را تشکیل می دهند درآمد از دست رفته

این طرح نشان دهنده سلامت و ایمنی اندازه گیری را که اضافی ایجاد فاصله بین طرفداران در می ایستد و بازیکنان و مربیان و دیگر کارکنان در این زمینه است. آن را نیز می تواند به تیم این فرصت را به تولید درآمد از حامیان مالی است که تا حدی به جبران آن از دست داده و از طرفداران نه اینکه در حضور.

این بازیکنان NFL انجمن به تازگی گفته عوامل آن برآورد لیگ خواهد از دست دادن حدود 3 میلیارد دلار درآمد در این فصل اگر وجود دارد هیچ هواداران در هر بازی. NFL مقامات گفته اند که آنها امیدوار داشتن هواداران در بازی های این فصل تحت سخت سلامت از پروتکل های. اما این لیگ نیز چشم انداز مطابق با محدودیت های است که می تواند از ایالتی به ایالت متفاوت است و حتی از شهرستان به شهرستان. این بدان معناست که تیم های مختلف می تواند صورت های مختلف محدودیت های طرفداران.

این طرح برای استفاده از ردیف از صندلی های نزدیک به این زمینه برای حمایت از آرم برای اولین بار گزارش ورزشی مجله کسب و کار, که گفت که شش تا هشت ردیف صندلی در هر ورزشگاه می تواند تحت تاثیر قرار و تشبیه اندازه گیری به اقدامات انجام شده توسط لیگ برتر فوتبال تیم های.

صاحبان در حال به روز می شود در طول روز پنجشنبه ویدئو کنفرانس در برنامه ریزی برای سال 2020 فصل است. آلن آستانه NFL افسر ارشد پزشکی در هفته گذشته گفت: او همچنان خوشبین است که لیگ می توانید شروع فصل در زمان و بازی را به اتمام آن تحت coronavirus مربوط به پروتکل های در حال توسعه با NFLPA. که پس از Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که “فوتبال ممکن است رخ می دهد در این سال” مگر اینکه بازیکنان جدا شده در یک “حباب” محیط زیست است. فصل NFL برنامه ریزی شده است برای شروع سپتامبر. 10.

اکثر تیم ها در حال برنامه ریزی برای گزارش به اردوگاه های آموزشی جولای 28. زودتر افتتاح اردوگاه های آموزشی اجازه می دهد بازیکن را به سهولت و به سرعت در زمینه فعالیت ها و کوتاه شدن فصل از چهار به دو بازی هر تیم شده اند فکر یک فرد آشنا با NFL برنامه ریزی گفت: به تازگی. اما NFLPA را به موافقت قبلی افتتاح اردوگاه. NFL در حال حاضر گفت: همه تیم ها برای برگزاری اردوگاه های آموزشی در فصل به طور منظم آموزش امکانات و ممنوع تیم از انجام شیوه های مشترک در اردوگاه های آموزشی.

لیگ داده است تیم پروتکل برای بازیکنان احتمالی بازگشت به تیم امکانات. اما NFL و NFLPA ادامه به عمد بیش از جزئیات مربوط به کروناویروس تست و درمان است. این NFLPA گفت: عوامل است که از آن انتظار دارد که بازیکنان به آزمایش می شود حدود سه بار در هفته.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات