رئیس جمهور تهمت به توییتر گرفت به نظر جمعه در اظهارات Fauci, یک عضو از کاخ سفید را coronavirus نیروی کار به سی ان ان که در آن Fauci گفت: آن را نمی ممکن است ممکن است برای نگه داشتن یک فصل فوتبال اگر بازیکنان هستند نه جدا از دیگران در یک “حباب” محیط زیست است.

“تونی Fauci هیچ ربطی به با NFL فوتبال” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: اواخر صبح روز جمعه. “آنها در حال برنامه ریزی بسیار امن و کنترل شده باز. اگر آنها نمی ایستادن برای سرود ملی و بزرگ ما پرچم آمریکا, من نمی توان به تماشای!!!”

آلن آستانه که در خدمت به عنوان NFL برتر پزشکی رسمی پس از سال 2017 گفت: در یک مصاحبه تلفنی دوشنبه شب او که در “واقع بینانه” اما همچنان “خوشبین” است که لیگ خواهد بود قادر به شروع فصل آن در زمان در ماه سپتامبر و بازی آن را به اتمام. پنل ابراز احترام به Fauci و گفت که Fauci مطرح شده مربوط به مسائل اما گفت که او معتقد است این پروتکل در حال نهایی لیگ و بازیکنان NFL ارتباط موثر خواهد بود.

“من فکر می کنم شما قطعا می توانید مجموعه ای از پروتکل ها است که به تمام امکانات و درجه قوام چگونه شما رویکرد بهره برداری از این باشگاه چه می شود که طرح تسهیلات, تمیز کردن و ضد عفونی پروتکل های غربالگری و تست” آستانه گفت. “بنابراین این چیزی است که ما برای هدف ثبات است در تمام 32 باشگاه …. به همین دلیل من فکر می کنم این عبارت که ما شده ایم با استفاده از این است که ما باید به انعطاف پذیر باقی می ماند و سازگار است.

“ما باید به ادامه کار با مقامات بهداشت عمومی در سطح محلی و ایالتی و ملی سطح و سعی کنید به نگه داشتن چشم در آنچه اتفاق می افتد در فرد جوامع است. و من فکر می کنم این پروتکل خواهد بود پویا. من فکر می کنم که آنچه شما می بینید ما آغاز خواهد شد به احتمال بسیار زیاد تغییر در تعدادی از راه های. و خواهد شد که منعکس کننده این واقعیت است که دانش جدید در طول راه.”

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با سی ان ان گفت در نظر پنج شنبه منتشر شده: “مگر اینکه بازیکنان اساسا در یک حباب — عایق از جامعه و از آنها تست شده هستند و تقریبا هر روز از آن خواهد شد بسیار سخت برای دیدن چگونه فوتبال قادر به بازی در این پاییز. اگر موج دوم است که قطعا امکان و خواهد بود که پیچیده قابل پیش بینی فصل آنفولانزا فوتبال اتفاق می افتد ممکن است این سال است.”

NFL مقامات شده اند در تماس با کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی دیگر کارشناسان پزشکی فرمانداران و دیگر دولت و مقامات محلی و رهبران دیگر ورزش لیگ.

“زمانی که من صحبت کردن در مورد یک حباب به من چه که بدان معنی است که هر کس عامل از همان مجموعه ای از دستورالعمل ها و اصول با توجه به رفتار با توجه به تست و نمایش زمانی که آنها در هر دو مرکز و دور از مرکز” آستانه گفت. “ما به طور کامل پشتیبانی که مفهوم و احساس است که بسیار حیاتی برای هر کس به سعی کنید به ماندن سالم از طریق این دوره از فصل است.”

NFL اما نه متمرکز در یک حباب مفهوم بود که از NBA است که برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد آن فصل را با تمام تیم ها جمع آوری و در یک محل واحد در اورلاندو است. NFL قصد دارد به تیم تمرین خود را در امکانات و بازی خود را در استادیوم ها با پتانسیل محدودیت در طرفداران بر اساس محدودیت های محلی و در صورت لزوم بازی موکول و یا نقل مکان. اما در آستانه گفت که همه گزینه های مورد بحث قرار گرفته اند با اتحادیه بازیکنان.

“ما به دنبال در هر و همه حالات و تعدادی از اصول مختلف است که ما می تواند از” آستانه گفت. “ما تا به حال بحث در اطراف بسیاری از این مسائل. هنگامی که شما به آن بحث و هنگامی که شما نگاه در آن مدل های مختلف شما رو به سعی کنید به نگاه کردن به داده های علمی پزشکی شالوده از آنچه مورد نیاز خواهد بود به انجام این کار و همچنین ملاحظات عملی در طول دوره شش ماه فصل است. بنابراین کسانی که همه چیز در حال رفتن به بسیار متفاوت از یکی به دیگری. NFL منحصر به فرد از نظر سرعت از ما برنامه و راه است که ما آماده و مکان از ما و باشگاه است.”

NFL اجازه داده است مربیان و دیگر کارکنان برای بازگشت به تیم تاسیسات تحت پروتکل های دقیق. فرستاده است و پروتکل های تیم که بازیکنان در نهایت بازگشت به این امکانات اگر چه جزئیات بیشتر در مورد تست و درمان باقی می ماند مورد بحث با NFLPA. این NFLPA گفت: عوامل این هفته که از آن انتظار بازیکنان به آزمایش می شود برای coronavirus حدود سه بار در هفته. اکثر تیم NFL در حال برنامه ریزی برای باز کردن خود را در اردوگاه های آموزشی در 28 ژوئیه پس از تیم های انجام شده خود را در offseason برنامه برای بازیکنان تقریبا.

“ما یک هدف بسیار ساده است که به کاهش خطر ابتلا به عنوان آنجا که ممکن است برای هر چه که بازیکنان و مربیان و طرفداران” آستانه گفت. “من گفت: آن را ساده اما آسان نیست هدف است. به اینکه دوباره در بسیاری از کار سخت و توجه زیادی به جزئیات بر یک پایه منسجم ، ما نمی فکر می کنم این ویروس در حال رفتن به ناپدید می شوند. آن را به باقی می ماند بومی در طول زمان از آنچه که ما به دنبال در به عنوان فصل ما. و به عنوان یک نتیجه, ما همه باید به باقی می ماند واقعا هوشیار …. من فکر می کنم ما شده است بسیار روشن در سراسر است که ما به سادگی رفتن به فقط با قرار دادن سر ما پایین و شارژ رو به جلو است. ما در حال رفتن به توجه بسیار نزدیک به آنچه اتفاق می افتد در هر یک از بازارهای ما و کار بسیار نزدیک با مقامات بهداشت عمومی را به مطمئن شوید که ما را امن ترین محیط ممکن است برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات