آن شخص گفت: لیگ و اتحادیه ها نمایش داده می شود بزرگ “روابط کاری” در حل و فصل بهداشت و مسائل ایمنی اما افزود که NFLPA در نظر لیگ و صاحبان باید “آگاهی بیشتری از درآمد کمبود و جهان ما زندگی می کنند.”

خصوصیات در برخی از گزارش های رسانه ها که در این فصل می تواند خطر عدم پیشرفت در مسائل اقتصادی هستند “راه بیش از حد نظری” با توجه به آن فرد که گفت: آنچه که مورد نیاز است “برخی از تلاش های جدی در مذاکرات بر سر پول است.”

دیگران نیز اخراج حدس و گمان است که تفاوت در اقتصاد می تواند این فصل در معرض خطر است. یک فرد آشنا با NFLPA را مشاهده نامیده می شوند گمانه زنی هایی به عنوان “clickbait.” فرد دیگری بر روی بازیکنان طرف گفت: “من با آن موافق نیست.”

این توافق دسته جمعی بین لیگ و اتحادیه اروپا به پایان رسید و تصویب در اوایل سال جاری شامل یک هیچ-تحریم هیچ اعتصاب را ارائه. همچنین این مجموعه بازیکنان درآمد به عنوان یک درصد از درآمد زیر کلاه حقوق و دستمزد سیستم.

برای سال 2020 فصل بازیکنان به 47 درصد از درآمد; درپوش حقوق تنظیم شده است در $198.2 میلیون نفر در هر تیم.

کلاه رقم تعیین شد بر اساس پیش بینی درآمد برای این فصل که نیست را به حساب چشم انداز coronavirus مربوط به کاهش است. این NFLPA قبلا گفته عوامل است که چنین کاهش درآمد می تواند در حدود 3 میلیارد دلار در صنعت با درآمد سالانه برآورد شده در حدود 16 میلیارد دلار اگر بازی ها با طرفداران در حضور.

برخی تخمین می زند که تا سال 2021 حقوق و دستمزد کلاه می تواند سقوط به کمتر از 130 میلیون دلار در هر تیم است که باعث می شود تیم به انتشار بازیکنان کهنه به بریده بریده خود را افزایش دهد.

“این CBA ما ملزم به مذاکره با حسن نیت بیش رکود در درآمد که تاثیر درپوش حقوق برای سال بعد” DeMaurice اسمیت ، NFLPA را مدیر اجرایی گفت: در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران در هفته گذشته.

لیگ در ابتدا پیشنهاد قرار دادن 35 درصد از بازیکنان پرداخت برای این فصل به سپردن. این پول در نهایت می تواند پرداخت به بازیکنان اما زمان خواهد شد پس از این فصل کاهش درآمد محاسبه شده است. بازیکنان و عوامل و رهبران اتحادیه خودداری کردند که در آن با NFLPA ترجیح می دهند به آدرس 2021 کلاه, توسط, در, اثر استقراض از آینده حقوق و دستمزد کلاه برای 2022 و فراتر از آن.

“این سوال اساسی است که رهبری ما این است که برخورد با این است که آیا ما در یک جهان که در آن ما با یک گزینه وجود دارد و قابل توجهی سقوط بر روی درپوش سال آینده” اسمیت گفت: هفته گذشته “و یا اینکه آیا ما شکل چیزی است که باعث می شود مطمئن شوید که … اتفاق نمی افتد.”

Cleveland Browns مرکز JC Tretter اتحادیه رئيس جمهور هفته گذشته گفت: “اولویت هنوز است در بهداشت و مسائل ایمنی است که ما و اقتصاد خواهد شد.”

NFL و NFLPA حل یک سری از مسائل مربوط به سلامت پس از آن. آنها توافق کردند که دوشنبه به کروناویروس تست برنامه است که توسط آن بازیکنان را آزمایش می شود روزانه حداقل دو هفته از اردوگاه های آموزشی; تست می تواند تنظیم شود به هر روز دیگر پس از آن بر اساس رای مثبت آزمون. این NFLPA تا به حال تحت فشار قرار دادند به صورت روزانه تست از بازیکنان. آن را نیز تا به حال به دنبال از بین بردن تمام بازی های پیش فصل در تابستان امسال که لیگ موافقت دوشنبه.

در حال حاضر لیگ و صاحبان مشتاق دیدن قطعنامه از مسائل اقتصادی به دنبال حاوی بازیکن هزینه اگر فصل شروع می شود اما نمی توان به پایان رسید و رقیب است که تنظیمات در بازیکن پرداخت ضروری اگر تنها بخشی از فصل ایفا کرده است. زبان در استاندارد بازیکن قرارداد به نظر می رسد نشان می دهد که یک بازیکن حق دارد برای خود حقوق و دستمزد پایه برای فصل هنگامی که فصل آغاز می شود.

“ایشان یک موقعیت غیر واقعی در [] نجومی: بازی یک بازی دریافت و پرداخت شده برای [تمام] فصل ؟” فرد آشنا با این لیگ را در نظر گفت.

اما NFLPA را تکذیب کرد گزارش روز شنبه توسط CNBC که در این فصل در خطر است زیرا این اتحادیه خواستار است که بازیکنان توان پرداخت حقوق کامل خود را به صورت مختصر از فصل. NFLPA سخنگوی جورج عطاالله در توییتر نوشت: “این غلط است و منبع در داستان شما اشتباه است و از خواندن متن از خود ارائه منبع همچنین سوء قصد به مردان ما و خانواده خود را.”

روشن نیست اگر لیگ و صاحبان زمینه شروع کامل اردوگاه های آموزشی — جولای 28, زمانی که بازیکنان کهنه برای اکثر تیم ها باید گزارش — یا سپتامبر. 10 برنامه ریزی آغاز فصل به طور منظم به عنوان هدف برای یک معامله.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات