بازیکنان NFL تصویب CBA جدید با گسترش برگشتی در 17 بازی فصل

“این نتیجه می آید بعد از یک مدت طولانی و روند دموکراتیک در مطابق با قانون اساسی ما” به NFLPA گفت: در یک بیانیه کتبی اعلام نتیجه رأی گیری شد که تایید شده توسط حسابرس مستقل.

معامله قبلا تصویب شد توسط صاحبان و بلافاصله انجام می شود. CBA جدید به ارمغان بیاورد برخی از تغییرات برای آینده 2020 فصل و پس از آن اجرا خواهد شد به مدت 10 سال پس از آن از طریق 2030 فصل است. که به NFL 20 سال بدون توقف کار از صاحبان قفل کردن بازیکنان قبل از دو طرف زده 10 سال معامله در سال 2011.

“ما خوشحال هستیم که بازیکنان باید رای به تصویب پیشنهاد جدید CBA که ارائه مزایای قابل توجهی برای همه زمان و بازنشسته و بازیکنان افزایش مشاغل اطمینان از ادامه پیشرفت در بازیکن ایمنی و به طرفداران ما بیشتر و بهتر فوتبال” NFL کمیسر راجر Goodell گفت: در یک بیانیه نوشته شده است که او در آن نیز نام این معامله “تحول است.”

برگشتی گسترش از 12 به 14 تیم آغاز و در سال 2020 شود. این فصل به طور منظم افزایش از 16 به 17 بازی در هر تیم شروع مدتی بین 2021 و 2023 فصل است. فصل کاهش خواهد یافت و احتمالا به سه بازی هر تیم در ابتدا و به احتمال زیاد در رابطه با دیگر فصل به طور منظم. وجود خواهد داشت و بازیکن پسند تغییرات در این سیاست ماری جوانا و انضباطی سیستم. وجود خواهد داشت بیشتر محدودیت های قرار داده شده در مقدار عمل-میدان ضربه های انجام شده توسط بازیکنان به ویژه در اردوگاه های آموزشی.

بازیکنان دریافت خواهد کرد افزایش سهم از لیگ درآمد تحت حقوق و دستمزد, فلیپ فلاپ, سیستم, و, NFL, حداقل حقوق و دستمزد افزایش خواهد یافت و بلافاصله با حداقل 90000 دلار در هر بازیکن. کسانی که ملاحظات مالی برای رتبه بندی-و-پخش فایل معتقد بودند به خصوص قانع کننده پس از رهبری NFLPA قرار دادن این معامله به تصویب نهایی رأی همه بازیکنان است. که رای گیری انجام شد به صورت الکترونیکی و در زمان بیش از بیش از یک هفته نتیجه گیری در 11:59 p. m. روز شنبه.

این CBA شد, مذاکره بین NFL و NFLPA — و با تصویب صاحبان — در ظاهر قوی اقتصاد آمریکا. بازیکنان رای به این نتیجه رسیدند با سهام در بازار خرس میان جهانی coronavirus همه گیر و با برخی از تحلیلگران پیش بینی رکود اقتصادی در سراسر جهان.

DeMaurice اسمیت ، NFLPA را مدیر اجرایی گفت: در نامه ای سرگشاده منتشر شد یک شب قبل از رای گیری نتیجه یکشنبه اعلام کرد که او شنیده ام “با صدای بلند و به وضوح” اعتراض بازیکنان مخالف به CBA اما او در دفاع کرد.

“این طرح در حال حاضر شامل افزایش در سراسر تقریبا هر دسته از دستمزد ساعت کار شرایط و مزایای فعلی و سابق بازیکنان” اسمیت نوشت. “مانند هر رقابت مذاکره … این پیشنهاد نیز نشان دهنده معاملات با طرف مقابل است که باید به دقت سنجیده و ارزیابی در سراسر تمامیت معامله.”

برجسته بازیکنان مانند ستاره quarterbacks Aaron Rodgers از خلیج سبز و راسل ویلسون از سیاتل و standout مدافعان J. J. وات هوستون و ریچارد شرمن از سان فرانسیسکو تا به حال ابراز مخالفت کرد. راجرز است که هکرها’ بازیکن نماینده و شرمن بخشی از NFLPA بازیکن رهبری, صدای خود را به خصوص با نفوذ. شرمن ابراز مخالفت با 17 بازی فصل با استناد به بازیکن ایمنی و بهداشت. راجرز سوال که آیا بازیکنان بودند به اندازه کافی در ازای توافق خود را به یک دیگر فصل به طور منظم.

Cleveland Browns مرکز J. C. Tretter اتحادیه به تازگی جمهور منتخب اذعان کرد در یک بیانیه کتبی گفت: بازیکنان “تقسیم شده اند در این معامله” اما گفت: “رفتن به جلو آن است که وظیفه ما به رهبری, اما ما ممکن است احساس به عنوان افراد را مردان ما با هم و در ادامه به نمایندگی از منافع کل ما عضویت.”

راسل Okung کهنه offensive lineman مورد معامله به Carolina Panthers و یک عضو سابق NFLPA حکم کمیته اجرایی تا آنجا پیش رفت به فایل ناعادلانه شیوه کار شارژ هفته گذشته در برابر اتحادیه ملی روابط کار هیئت مدیره. این NLRB است که به بررسی کنید و تصمیم بگیرید که آیا به موضوع شکایت و این مورد می تواند در نهایت قبل از یک قاضی اداری. Okung ارائه شده توسط وکیل برجسته پیتر گینزبرگ شاید می تواند چالش CBA رای داشتن ادعا در NLRB شارژ که NFLPA نقض خود را در رای گیری روش.

اما ایران همواره پشتیبان گیری از بالا NFLPA رهبران. اسمیت و دیگر NFLPA نمایندگان صرف نزدیک به یک سال مذاکره CBA جدید با نمایندگان لیگ و صاحبان. بازیکنان در کمیته اجرایی رای 6-5 برابر توصیه تایید معامله در اخیر کنفرانس بود که کنجکاو پس از آن بازیکنان شده بود از نزدیک درگیر در مذاکرات با صاحبان.

اما NFLPA 32 بازیکن تکرار رای 17-14 (با یک ممتنع) برای قرار دادن معامله به رای همه بازیکنان است. که رای گرفته شد در ایندیاناپولیس در اواخر ماه گذشته در طول NFL سراغ ترکیب فقط پس از نهایی چانه زنی جلسه بین نمایندگان صاحبان و بازیکنان. رای ارسال شد به بازیکنان پس از وکلای مدافع برای لیگ و NFLPA پیش نویس سند رسمی.

لیگ و صاحبان در حال حاضر می تواند به سرعت حرکت می کند به مذاکره مجموعه ای جدید از رادیو و تلویزیون معاملات با شبکه های تلویزیونی و پتانسیل جریان شرکای مسلح با اضافی موجودی از گسترش برگشتی و دیگر فصل به طور منظم. صاحبان بوده است مشتاق برای قرار دادن تا CBA روند به طوری که آنها می تواند تبدیل به صدا و سیمای معاملات با آمریکا اقتصاد نسبتا سالم — حداقل قبل از اخیر شیرجه رفتن — و با NFL آینده یک 2019 فصل بسیار قوی بینندگان تلویزیون.

در فوریه. 20 صاحبان تصویب CBA در طول یک جلسه ویژه در نیویورک و میانگین صنعتی داو جونز در بسته 29,348.03. در روز پنج شنبه داو در بسته 21,200.62 برخی از 27.8 درصد پایین تر است. ملت ایران ورزشی لیگ تعطیل در روزهای اخیر با اجتماعی فاصله سیاست در اثر به دلیل coronavirus.

بازیکنان برای دریافت 48 درصد از درآمد در 16 بازی فصل و به طور بالقوه 48.5 درصد هنگامی که سوئیچ به 17 بازی ساخته شده است. این NFLPA برآورد کرده است که می خواهد ارزش اضافی 5 میلیارد دلار به بازیکنان در طول دوره قرارداد. تیم NFL مطلع شدند یکشنبه درپوش حقوق برای سال 2020 فصل $198.2 میلیون نفر در هر تیم; هنگامی که منافع و عملکرد مبتنی بر پرداخت هستند که در, بازیکن, هزینه های هر تیم هستند $242.9 میلیون. NFL را در بازار برنامه ریزی شده است برای باز کردن چهار شنبه, محرومیت به تعویق افتادن.

هر تیم در حال حاضر می توانید با استفاده از تنها یک برچسب یا حق رای دادن برچسب یا انتقال برچسب برای محدود کردن یک بازیکن آزاد عامل تحرک است. هر تیم می شده اند قادر به استفاده از دو دسته یکی از هر یک از انواع, اگر بازیکنان را رد کرده بود CBA جدید و قبلی CBA شده بود در اثر نهایی آن سال است.

CBA جدید است که ارزش اضافی $650 میلیون به 700 میلیون دلار برای بازیکنان در سال 2020 فصل تنهایی, با توجه به برآورد هر دو طرف بر اساس اصلاح حقوق و دستمزد کلاه و تگ قوانین, افزایش حداقل حقوق بازیکنان به اشتراک گذاری گسترش حذفی درآمد و مزایای.

زمانی که 17 بازی فصل آغاز می شود, تیم انتظار می رود به طور متناوب فصل نه صفحه اصلی بازی و یک فصل با هشت خانه بازی. تمام 16 تیم در یک کنفرانس به احتمال زیاد به همان تعداد از بازی های خانگی در یک فصل.

تحت گسترش برگشتی هفت تیم در هر کنفرانس را واجد شرایط برای postseason به جای جریان شش. تنها یک تیم در هر کنفرانس داده خواهد شد و در دور اول حذفی خداحافظ از زمان ، که به معنی وجود خواهد داشت شش باز دور بازی leaguewide سه نفر در هر کنفرانس به جای چهار. NFL باید تصمیم بگیرید که آیا یکی از آن بازی برگزار خواهد شد در شب دوشنبه.

جدید مقابله حذف احتمال پخش شدن به حالت تعلیق برای یک تست مثبت برای ماری جوانا; یک بازیکن می تواند برای معلق ماری جوانا تنها تحت شرایط شدید مانند تقلب در آزمون و یا توافق توسط پزشکان است که یک بازیکن همیشگی کاربر که در معرض خطر است و نیاز به زمان خارج از زمین.

Goodell دیگر خواهد بود قدرت را به هر دو اولیه انضباطی احکام و حل و فصل بازیکنان تجدید نظر در موارد زیر انجام شخصی سیاست. Goodell حفظ اقتدار خود را به حل و فصل تجدید نظر اما اولیه انضباطی حاکم است که ساخته شده توسط یک بی طرف منصوب لیگ و NFLPA. Goodell نگه می دارد و قدرت خود را به هر دو را در حکم اولیه و حل و فصل تجدید نظر در هر مورد که شامل یکپارچگی این بازی است.

اگر این بازیکن را رد کرده بود پیشنهاد CBA هر دو طرف احتمال را تشدید آماده سازی برای یک کار ممکن توقف در 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>