NFL بازیکنان امید برای بیشتر امتیاز از لیگ قبل از رای گیری در 17 بازی فصل

تحت NFLPA مراحل CBA را باید به تصویب دو سوم از 32 تیم-با تیم-نمایندگان پس از آن با اکثریت همه بازیکنان NFL. وجود دارد به اندازه کافی مقاومت در 17 بازی فصل در جلسات قبلی به این باور است که بیشتر امتیازات مورد نیاز برای قرار دادن CBA به تصویب رای همه بازیکنان با توجه به آن مردم آشنا با NFLPA این مذاکرات که صحبت در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که اتحادیه است نه اظهار نظر علنی در جزئیات داخلی آن مکالمات.

اما مخالفت با 17 بازی فصل بود و نه به اندازه کافی خسته کننده برای بازیکنان از بین بردن امکان تصویب یک CBA که با ارائه آن کسانی که به مردم گفت.

“ما هنوز در مذاکرات” یک فرد در بازیکنان طرف گفت. “و اگر ما هنوز در حال مذاکره آن مثبت است.”

معلوم نیست اگر لیگ و صاحبان مایل به سازش بیشتر. برخی از صاحبان طرف به نظر می رسد با توجه به پیشنهاد CBA به عنوان یک تکمیل معامله شد که مذاکره با NFLPA رهبری است. صاحبان بر اساس برخی از قبلی امتیازات به بازیکنان بر فرض که وجود دارد خواهد بود یک 17-بازی فصل.

امید برخی در هر دو طرف که CBA جدید خواهد بود تایید شده و در محل توسط سوپر باول شد scuttled زمانی که بازیکن تکرار رای ندادند در طول جلسه خود را در میامی برای قرار دادن این معامله به تصویب رای از همه بازیکنان است. بعدی منطقی هدف برای دو طرف است مارس 18, آغاز لیگ جدید و سال افتتاح NFL بازار.

NFL را رد کرده است که در آن گفت: بازیکنان که در مارس 18 مهلت قبول CBA. اما وجود دارد برخی از جنبه های معامله که بلافاصله آن است که اگر تصویب معنی تصویب خواهد باید تا قبل از شروع لیگ جدید و سال رایگان آژانس برای آن دسته از مقررات مربوط به تاثیر اقتصاد از لیگ این offseason. آن را نیز امکان پذیر خواهد بود برای دو طرف به تعویق انداختن شروع لیگ سال و رایگان آژانس در صورتی که مایل اگر آنها بر این باورند که می تواند منجر به تصویب CBA جدید.

CBA جدید خواهد آخرین برای 10 سال خواهد بود و به بازیکنان در مورد 48.3 درصد از لیگ درآمد زیر کلاه حقوق و دستمزد سیستم. لیگ و صاحبان امر باید گزینه ای را برای گسترش فصل به طور منظم از 16 به 17 بازی در تیم آغاز و در برخی از نقطه در طول CBA احتمالا به شروع جدید شبکه تلویزیونی می پردازد. صاحبان این باور دیگر فصل به طور منظم خواهد بود بسیار جذاب به شبکه و افزایش در لیگ درآمد قابل توجهی.

فصل خواهد بود کاهش می یابد در رابطه با طول فصل به طور منظم و NFL playoff زمینه می تواند گسترش یافته و از 12 به 14 تیم آغاز و در برخی از نقطه در طول CBA. لیگ مبارزه با مواد مخدر سیاست ها و سیستم خود را از بازیکن و انضباط می تواند اصلاح شود و در راه مطلوب برای بازیکنان است. اعتقاد بر این است که سیاست ماری جوانا به طور خاص ساخته شده باشد کمتر تنبیهی. وجود دارد می تواند بیشتر محدودیت در تیم offseason تمرینات و میزان ضربه های انجام شده توسط بازیکنان در اردوگاه های آموزشی و در عمل زمینه در طول فصل.

جاری 10 سال CBA اجرا می شود از طریق 2020 فصل است. اگر مذاکرات جدید CBA شکستن این احتمال وجود دارد که هر دو طرف را تشدید آماده سازی برای یک پتانسیل کار توقف در 2021.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>