بازیکنان NFL به نظر می رسد در تقسیم جدید CBA به تعویق انداختن رای گیری در طرح های تایید شده توسط صاحبان

“امروز NFLPA هیئت بازیکن نمایندگان را یک رای در اصل از نظر یک پیشنهاد جدید توافق مذاکرات دسته جمعی” این اتحادیه گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “ما بازیکن رهبری به نظر می رسد به جلو به ملاقات با NFL مدیریت دوباره هفته آینده قبل از هیئت مدیره یک رای مدت کوتاهی پس از.”

وجود دارد, نشانه های قبل از آن جمعه که NFLPA شد برنامه ریزی برای قرار دادن پیشنهاد CBA — که شامل 17 بازی فصل به طور منظم گسترش برگشتی و تغییرات به لیگ ماری جوانا سیاست و سیستم پخش نظم و انضباط به رای همه بازیکنان NFL برای تصویب. اما NFLPA که حکم کمیته اجرایی رای جمعه در برابر توصیه تایید معامله به جای ابراز تمایل خود را برای ملاقات با صاحبان و لیگ نمایندگان قبل از اقدام.

روشن نیست که آیا لیگ و صاحبان مایل به مذاکره بیشتر و یا امتیازات اضافی برای بازیکنان است. NFL گفت: در یک بیانیه کتبی پنج شنبه پس از صاحبان رای که صاحبان “نیز تایید شده در حال حرکت رو به جلو تحت نهایی سال 2011 CBA اگر بازیکنان تصمیم به تایید مذاکره از نظر” جدید CBA.

برخی از بازیکنان ابراز مخالفت با 17 بازی فصل با استناد به نگرانی های ایمنی و بهداشت. تحت NFLPA قوانین پیشنهادی CBA خواهد بود به تصویب رساند و قرار داده و به اثر آن است که اگر مورد تایید اکثریت بازیکنان NFL.

بازیکن رهبران صحبت کرد, کنفرانس دوشنبه و 11-عضو کمیته اجرایی رای 6-5 برابر توصیه تایید این معامله با توجه به یک فرد آشنا با این مذاکرات. که کنجکاو بود با توجه به اینکه این بازیکنان در کمیته اجرایی شرکت در این فرایند است که توسط آن DeMaurice اسمیت ، NFLPA اجرایی, مدیر و دیگر رهبران اتحادیه مذاکره پیشنهادی CBA با نمایندگان صاحبان و لیگ.

آن را که قبلا تصور شده است که ایران تا به حال به تصویب حداقل دو سوم از پخش تکرار قبل از قرار دادن یک رای از همه بازیکنان است. اما NFLPA قانون اساسی می گوید: “هر گونه توافق دسته جمعی آزمایشی موافقت هیئت نمایندگان با مالک نمایندگان نباید الزام آور در NFLPA تا زمانی که از آن شده است با تصویب اکثریت اعضای NFLPA رای گیری برای تصویب یا رد است.” روشن نیست که یک رای همه بازیکنان رخ می دهد.

جزئیات بیشتر در پیشنهاد CBA ظهور جمعه است. NFL کمیسر راجر Goodell ادامه خواهد داد برای حل و فصل بازیکنان تجدید نظر از نظم و انضباط و اعمال زیر را انجام شخصی سیاست. اولیه انضباطی حاکم خواهد بود ساخته شده توسط یک فرد خنثی منصوب لیگ و NFLPA.

اگر NFL می رود به 17 بازی فصل به طور منظم بازی اضافی نمی خواهد تمام شود بازی های بین المللی. بنابراین تیم احتمالا خواهد متناوب بین داشتن هشت بازی های خانگی یک فصل و نه خانه بازی بعدی.

فعال فهرست اسامی را افزایش می دهد توسط دو بازیکن در هر تیم. تیم توانایی برای فعال کردن یک بازیکن سوم از مجروح رزرو در هر فصل.

تنها راه برای یک بازیکن به حالت تعلیق برای ماری جوانا خواهد بود اگر یک آزمون جعلی و یا دستکاری و یا اگر پزشکان در این برنامه موافقت کرد که این بازیکن همیشگی مجرم که در معرض خطر و نیاز به زمان دور.

فعلی CBA اجرا می شود از طریق 2020 فصل است. یک شکست توسط بازیکنان به تصویب CBA جدید احتمالا منجر طرف به شدت آماده سازی برای یک کار ممکن توقف در 2021. قطعی نشده است که صاحبان خواهد رفتن به جلو با گسترش 14-تیم پلی آف برای سال 2020 فصل اگر بازیکنان نمی, تصویب CBA اما لیگ معتقد است صاحبان خواهد که گزینه. یک فرد نزدیک به این وضعیت گفت: “صاحبان “احتمالا” خواهد حرکت رو به جلو با آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>