NFL بازیکن تحت پیگرد هواپیمایی متحده می گوید او تجاوز جنسی در پرواز

ناشناس NFL بازیکن اعلام کرده اند که تجاوز جنسی در حالی که در ایالات پرواز هواپیمایی.

ادعایی حادثه صورت گرفت در 10 فوریه در یک پرواز از نیوآرک نیوجرسی به لس آنجلس با توجه به طرح دعوی در دادگاه. دوم مرد ادعا می کند او نیز حمله توسط یک زن در هیئت مدیره پرواز.

ورزشکار به عنوان John Doe 1, ادعا می کند که زن ناشناس ماساژ ران خود را و لمس آلت تناسلی خود را بدون رضایت به گزارش نیویورک پست.

یک مرد بود که نشسته در همان ردیف به عنوان John Doe 2 نیز تحت پیگرد هواپیمایی و ادعا می کند که او به شکایت کارکنان خطوط هوایی, اما آنها هر چیزی را انجام دهید برای جلوگیری از این رفتار است.

وکیل به نمایندگی از هر دو مردان, تایید کرد که این دو ادعا قربانیان نمی دانید هر یک از دیگر قبل از این حادثه در پرواز است.

هر دو مردان آفریقایی آمریکایی ها و طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که آنها نمی خواست به شکایت در مورد آنها با نژاد stigmatised توسط کارکنان و دیگر مسافران.

“ترس از درک یک مرد بودن قربانی و نژادی ننگ بودن یک جوان آفریقایی آمریکایی, John Doe 1 با صبر و حوصله التماس برای ضارب به توقف و حذف او دست” شکایت بخوانید.

پس از یک دوره کوتاه زن پس از آن آغاز شده “گرفتن و اتوبوس خود را در قدس و سپس نوازش دست او در سراسر دامان خود را به سمت داخل پا در نزدیکی آلت تناسلی خود را” آن اضافه شده است.

بود در نهایت با انتقال به ردیف های مختلف پس از او اعتراف به کارکنان که او تا به حال گرفته شده برخی از قرص بوده و نوشیدن با توجه به شکایت.

دارن درویش و بنیامین Azizian که وکلا برای دو مرد به دنبال جبران بیشتر پس از شرکت هواپیمایی تنها به ادعا قربانیان کوپن به ارزش 150 دلار (£123) هر.

در یک بیانیه گفتند که “این ماده مدنی و اگر چه ما ممکن است احساس ضارب را اقدامات جنایی ما در یک موقعیت به دنبال چنین جبران”.

آنها اضافه شده است که “پاسخگویی و مسئولیت در هسته سیستم قضایی ما. ما به دنبال پاسخگو کسانی که آسیب مشتریان خود را از طریق مستقیم و یا غیر مستقیم اعمال”.

راشل ریواس سخنگوی هواپیمایی متحد گفت: Bleacher Report که “ایمنی و رفاه مشتریان ما همیشه اولویت ما”.

“در این مثال مشتری درگیر شد نقل مکان کرد به یک صندلی” او گفت:. “از آنجا که دادخواهی است که در حال حاضر در انتظار ما قادر به ارائه نظر بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de