این دومین جلسه از بازیکن تکرار در هشت روز طول. آنها همچنین ملاقات یک هفته زودتر در میامی.

تحت NFLPA روش پیشنهادی CBA را باید مورد تایید حداقل دو سوم از 32 بازیکن تکرار. اگر که اتفاق می افتد معامله خواهد بود برای قرار دادن یک رای از همه بازیکنان NFL و باید به تصویب اکثریت آنها.

برخی از بازیکنان ابراز مخالفت با 17 بازی فصل. اما لیگ به آن امتیاز دادن به بازیکنان در مقررات دیگر در پیشنهاد CBA به بازیکنان پذیرش از یک دیگر فصل به طور منظم. صاحبان می خواهید 17 بازی فصل به عنوان یک درآمد-افزایش اندازه گیری.

پیشنهاد CBA خواهد پرداخت بازیکنان کمی بیش از 48 درصد از لیگ درآمد سالانه زیر کلاه حقوق و دستمزد سیستم. کاهش پیش فصل را همراه با 17 بازی فصل به طور منظم است که اثر را در برخی از نقطه در اوایل سال از 10 سال کار مقابله. NFL playoff زمینه به احتمال زیاد خواهد بود گسترش یافته و از 12 به 14 تیم در برخی از نقطه. بازیکنان می توانند از امتیازات به مواد مخدر در سیاست و سیستم پخش نظم و انضباط. وجود دارد همچنین می تواند بیشتر محدودیت های قرار داده شده در تیم offseason برنامه ها و تمرین-زمینه هدف قرار دادن.

اما ظاهرا برخی از بازیکنان معتقدند لیگ و صاحبان باید بیشتر امتیازات در ازای 17-بازی فصل. هر دو طرف اعلام شده است وجود دارد هیچ مهلت تعیین شده توسط سازمان لیگ برای بازیکنان به تصویب پیشنهاد CBA. جاری 10 سال CBA اجرا می شود از طریق 2020 فصل است. برخی از مفاد این قرارداد جدید خواهد اثر را بلافاصله برای فصل آینده اگر بازیکنان تصویب پیشنهاد CBA قبل از لیگ جدید سال آغاز می شود و این بازار باز می شود در اواسط ماه مارس.

پیشنهاد مقابله با لیگ مذاکره شد توسط NFLPA رهبران و بازیکنان در اتحادیه حکم کمیته اجرایی. صاحبان و لیگ به نظر می رسد به این باور آن را در حال حاضر مسئولیت DeMaurice اسمیت, این اتحادیه با مدیر اجرایی و دیگر NFLPA رهبران به usher پیشنهاد معامله از طریق بازیکنان تصویب مراحل را به اتمام برسانید. بازیکنان رد پیشنهاد CBA احتمالا خواهد بود در نظر گرفته شده توسط این لیگ به عنوان یک شکست در مذاکرات و شاید منجر می شود هر دو طرف به شدت آماده سازی برای یک کار ممکن توقف در 2021.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im