NFL برنامه ای برای نگه داشتن پیش نویس در ماه آوریل با وجود GMs’ توصیه برای به تعویق انداختن آن

NFL آیا حرکت به آدرس آنچه در آن به عنوان یک رقابتی تعادل هنگامی که آن را به اطلاع تیم در یادداشت روز شنبه که همه تیم های’ امکانات بسته خواهد شد آغاز و در روز چهارشنبه ساعت 6 بعد از ظهر که سیاست بود مجددا, مارس 8, با توجه به یادداشت یک کپی از آن به دست آمده توسط واشنگتن پست.

“به اطمینان حاصل شود که تمام باشگاه ها کار در یک سطح میدان بازی و NFL همچنان به رفتار خود در راه مسئول در این زمان آن است که مناسب به طرح اصول خاصی است که اعمال خواهد شد در طول زمان دوره” NFL را یادداشت به تیم گفت. “این اصول را بررسی کرده و تایید شده توسط شورای رقابت و باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی.”

لیگ تصمیم به, نزدیک به تمام امکانات تیم نمی آمد صرفا در پاسخ به این توصیه از هفت عضو کمیته کلی مدیران است که پیش نویس بود به تعویق افتاد. NFL در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای مطالعه این موضوع در این هفته به عنوان برخی از تیم بسته شده بود امکانات خود و دیگر نداشته است.

اما کسانی که رقابتی عدم تعادل شد نگرانی از GM کمیته توصیه می کند که لیگ در انواع فوتبال مسائل عملیاتی.

این GMs نیز نگران بودند در مورد دیگر مسائل مربوط به پیش نویس آماده سازی با توجه به یک فرد آشنا با این مذاکرات. پیش نویس-بازیکنان واجد شرایط شده اند ممنوع از بازدید تیم و تیم محروم شدند از اجازه دادن به مربیان و پیشاهنگی به حضور بازیکنان pro-روز تمرینات در محیط های دانشگاهی. مسائل مطرح شده توسط GMs’ کمیته بودند اولین گزارش ESPN.

پیش نویس شده است کاهش می یابد به یک تلویزیون تنها رویداد لیگ در نظر دارد به نگه داشتن آن که در آن است که در تقویم, فرد آشنا با NFL برنامه ریزی گفت.

زنده رویداد در لاس وگاس همراه با پیش نویس لغو شده است. آن را به طور بالقوه می تواند صحنه در لس آنجلس studios از لیگ متعلق به NFL Network.

برخی اما نه همه تیم ها قبلا بسته امکانات خود را ارسال کارکنان به محل کار از خانه. لیگ سفارش صادر شده در روز سه شنبه یادداشت معاف کارکنان ارائه مراقبت های پزشکی به بازیکنان و امنیت کارکنان و کارشناسان آن را.

“چالش های ما منحصر به فرد هستند — بسیاری از کسب و کار و افراد در سراسر کشور در حال تجربه و پرداختن به مسائل مشابه,” این یادداشت گفت. “لطفا مطمئن باشید که فوتبال خوبی قرار است برای پاسخگویی به این چالش های عملیاتی که در حال آماده شدن برای ارائه طرفداران ما و کشور برجسته 2020 NFL فصل است.”

ادامه مطلب NFL پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>