NFL برای گسترش برنامه های برگشتی به 14 تیم در فصل آینده تحت پیشنهادی جدید CBA

هفت تیم در هر کنفرانس خواهد بود واجد شرایط برای postseason به جای جریان شش. یک تیم در هر کنفرانس به جای زمان دو را دریافت باز-دور حذفی خداحافظی. که برای شش دور اول حذفی بازی ها (هر سه در هر یک کنفرانس) به جای زمان چهار نفر که یکی از آنها ممکن است در یک شنبه شب.

گسترش حذفی زمینه در نظر گرفته شده است توسط صاحبان برای سال شده است و بخشی از این پیشنهاد CBA در تمام طول. یکی خفیف تعجب است که لیگ و صاحبان قصد آن را بلافاصله. این فکر شده بود که گسترش برگشتی مانند 17-بازی فصل به طور منظم ممکن است به مجموعه ای جدید از تلویزیون می پردازد.

صاحبان گفتند که لیگ که آنها خواهد شد به روز دوشنبه در وزارت امور خارجه از مذاکرات است. روشن نیست که آیا صاحبان را تصویب رای دادن در پیشنهاد CBA در طول پنج شنبه بعد از ظهر را در جلسه ویژه ای که با عجله برنامه ریزی شده توسط لیگ. چند نفر آشنا با این مذاکرات به نام چنین تصویب رای پنج شنبه توسط صاحبان ممکن است اما مشخص نیست و یکی از آنها گفت: “لیگ نمی تواند با داشتن صاحبان همه سفر به نیویورک برای هیچ چیز.”

در NFLPA سمت بازیکن تکرار برای 32 تیم در حال برنامه ریزی برای صحبت با کنفرانس تلفنی جمعه. است که برنامه ریزی شده بود پس از طرح اولیه برای یک فرد در نشست اواخر این هفته در واشنگتن شد و اوراق بیش از مسائل تدارکاتی.

آخرین سراسیمگی از فعالیت آید و دو طرف در تلاش برای اعمال نکات تکمیلی به نزدیکی-معامله است. “ما همه کار سخت را به انجام” یک فرد نزدیک به مذاکرات گفت.

برای CBA جدید به اثر را به این امر باید به تایید 24 از 32 صاحبان. در این بازیکنان در کنار این امر باید به تصویب حداقل دو سوم از 32 بازیکن تکرار و سپس توسط یک اکثریت از همه بازیکنان است.

به نظر می رسد که هر دو طرف امید به CBA جدید تکمیل و تصویب قبل از مارس 18, شروع لیگ جدید و سال افتتاح NFL بازار. برخی اما نه همه مقررات جدید CBA خواهد اثر را بلافاصله اگر آن تصویب شده قبل از شروع لیگ سال است.

به گفته افراد آشنا با این مذاکرات به NFLPA به دنبال یک سری از امتیازات اضافی را از لیگ و صاحبان به 17 بازی فصل خوش طعم تر برای بازیکنان در کنار. صاحبان به در نظر گرفتن بازیکنان جدید ترین خواسته در جلسه روز پنجشنبه در نیویورک با توجه به یک فرد آشنا با این لیگ را برنامه ریزی. صاحبان می تواند قبول یا رد آن خواسته با توجه به آن شخص و یا آنها می تواند تصویب تغییرات پیشنهادی CBA که بین سقوط چه لیگ ارائه کرده است و چه بازیکنان به دنبال این آخرین دور مذاکرات است.

پیشنهاد CBA خواهد آخرین برای 10 سال خواهد بود و به بازیکنان حدود 48.3 درصد از لیگ درآمد زیر کلاه حقوق و دستمزد سیستم. این فصل به طور منظم خواهد بود و تمدید از 16 به 17 بازی ابتدا در برخی از نقطه در مراحل اولیه CBA جدید به احتمال زیاد بین 2021 و 2023 فصل است.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>