NFL صاحبان مختلفه 14-تیم پلی آف روز سه شنبه کنفرانس

صاحبان رای در جدید حذفی سیستم که باعث افزایش postseason زمینه از 12 به 14 تیم در نظر گرفته شده است یک تشریفات. “بله آن را تصویب” یک فرد آشنا با این وضعیت گفت.

اضافی بازی حذفی شدند صاحبان مذاکرات با بازیکنان NFL انجمن خود را به تازگی به اتمام توافق دسته جمعی اگر چه صاحبان نگهداری آنها تا به حال حق را به طور یک جانبه گسترش برگشتی تحت قبلی CBA.

جزئیات انتظار می رود به طور رسمی در روز سه شنبه کنفرانس تماس بگیرید. تحت پیشنهادی قالب هفت تیم در هر کنفرانس واجد شرایط برای postseason به جای جریان شش. تنها یک تیم در هر کنفرانس به جای زمان دو دریافت یک باز دور خداحافظ. که باعث می شود برای شش دور اول بازی ها — سه در هر کنفرانس — به جای مجموع چهار.

چه هنوز به طور رسمی: کدام شبکه ها اجرا خواهد شد اضافی بازی و زمانی که آنها برگزار خواهد شد. لیگ می تواند برنامه سه بازی برای شنبه و سه شنبه در که باز حذفی آخر هفته. یا یکی از این بازی ها می تواند در بازی شنبه شب هر چند که ممکن است ایجاد یک نقطه ضعف رقابتی که برنده آخر هفته زیر.

صاحبان همچنین می شود در جریان دیدار سه شنبه تماس با آلن آستانه NFL افسر ارشد پزشکی هستند و به بحث در مورد لیگ برنامه ریزی برای آینده پیش نویس است. این کنفرانس در محل می آید سالانه لیگ جلسه که برنامه ریزی شده برای این هفته در پالم بیچ فلوریدا., اما لغو شد توسط NFL چون از رمان coronavirus بیماری همه گیر. کمیسر راجر Goodell اطلاع تیم ها در هفته گذشته که پیش نویس برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 23-25. این حوادث زندگی می کنند در لاس وگاس همراه با پیش نویس لغو شده است و از آن خواهد شد یک تلویزیون تنها رویداد.

صاحبان برنامه ریزی نشده به در نظر گرفتن هر گونه قانون-تغییر طرح های سه شنبه. آن بحث شده است به تعویق افتاد تا صاحبان’ جلسه برنامه ریزی شده برای ماه مه 18-20 در مرینا دلم رعی کالیفرنیا. این زمانی است که صاحبان امر را تجدید رای در سیستم ساخته شده است که با تصویب دخالت reviewable های فوری پخش فصل گذشته. مربیان و مدیران عامل در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای حضور در نشست ماه, چرا که این نشست لغو شد. روشن نیست چگونه این لیگ خواهد رسیدگی به آن قانون تغییر نظر برای این offseason اگر ممکن است جلسه نیز باید لغو شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>