NFL صاحبان مجموعه به در نظر گرفتن چهارم-و-15 پیشنهاد اصلاح و پخش سیستم برای پیش فصل

روز پنج شنبه در این جلسه می دهد صاحبان فرصتی برای بحث پیشنهاد تغییر حکومت ساخته شده توسط NFL کمیته مسابقات و تیم های فردی و به رای آنها انتخاب کردن به انجام این کار.

صاحبان در آخرین لحظه تغییر در حال انتظار نمی رود که برای رای دادن بر روی دو instant replay طرح که تا به حال ساخته شده توسط Baltimore Ravens و لس آنجلس شارژر. این تیم تا به حال پیشنهاد شده یا آسمان قاضی رسمی که می تواند مستقر و توسط یک نظارت تصویری در مطبوعات جعبه در هر بازی و قدرت برای سرنگونی هر بدیهی است که تماس اشتباه توسط در-زمینه مقامات و یا یک تکنولوژی مشاور داور یک ویدئو رسمی با بیشتر قدرت محدود.

کسانی که پیشنهاد شده بود به صورت فصل به طور منظم بازی معنی یا خواهد تصویب شده برای فصل آینده اگر آن را دریافت کرده بود لازم 24 رای پنج شنبه.

اما در بعد از ظهر چهارشنبه یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت: تمرکز به حال به تغییر یک فصل آزمایش است که اجازه می دهد پخش دستیار برای برقراری ارتباط با داور خصوص در زمینه مسائل. که به نمایندگی مدرج به پایین نسخه از این پیشنهاد توسط شورای رقابت که صاحبان تصویب یا آسمان قاضی پیشنهاد و یا فن آوری مشاور طرح و یا ترکیبی از این دو به عنوان یک پیش فصل آزمایش.

NFL همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با مسائل مربوط به officiating و فوری پخش. این طرح توسط سامسونگ و شارژر ساخته شده بودند پس از لیگ و کمیته مسابقات تصمیم گیری در ماه گذشته به رها کردن حکومت ساخته شده است که با تصویب دخالت reviewable های فوری پخش فصل گذشته. صاحبان نمی خواهد حتی یک تجدید رای گیری روز شنبه در این قانون که مصوب سال گذشته برای یک فصل تنها.

مربیان بودند حمایتی آخرین offseason از مفهوم آسمان قاضی نیز نامیده می شود یک غرفه داوری. اما رهبران لیگ بود با احتیاط در بخشی به دلیل آنها تعجب که چگونه آنها را پیدا کنید به اندازه کافی واجد شرایط تصویری مقامات به عملکرد سیستم هموار. بنابراین صاحبان رای دادند به جای آخرین offseason به تصویب دخالت تلفنی و غیر تلفنی موضوع را به نقد و بررسی پخش در پی botched در سال 2018 NFC قهرمانی در بازی است که به کمک قرار دادن در لس آنجلس قوچ به جای پرستاران نیواورلئان به سوپر باول.

اما بازیکنان و مربیان و طرفداران ناراضی بودند با چه جدید پخش سیستم عمل در فصل گذشته. تیم شد و به شدت در برابر تمدید این قانون با توجه به نتایج حاصل از یک postseason بررسی انجام شده توسط کمیته مسابقات و کمیته و NFL تصمیم گرفتند به اجازه حکومت به پایان می رسد بدون آماده جایگزینی در محل. به گسترش اقتدار به زمان پخش دستیاران را در لیگ از نیاز به پیدا کردن به اندازه کافی واجد شرایط تصویری مقامات به عنوان آسمان قضات است.

چهارم-و-15 جایگزین برای خارج نشده و پا زدن بود پیشنهاد شده توسط Philadelphia Eagles است و در نظر گرفته شده توسط صاحبان برای دومین مستقیم offseason. یک پیشنهاد مشابه ساخته شده بود آخرین offseason توسط Denver Broncos شد اما مورد تایید نیست با برخی از صاحبان رد این ایده به عنوان یک حیله.

تحت این پیشنهاد یک تیم می تواند تلاش یک چهارم-و-15 بازی از آن 25-خط محوطه به جای لگد زدن به دو بار در هر بازی. در صورتی که تیم می شود تا آن را حفظ اختیار و درایو خود را ادامه می دهد. اگر نتواند این تیم مقابل طول می کشد در اختیار داشتن در نقطه ای که در آن بازی به پایان رسید.

یک تیم را برای اعلام قصد خود را از قبل اما در این نسخه از این پیشنهاد ندارد به عقبی را در بازی. یک تیم هنوز هم می تواند انتخاب کنید به تلاش یک خارج نشده و پا زدن اگر آن را ترجیح میدهد. اما یک تیم نمی تواند تغییر ذهن خود و انتخاب به پا زدن کردن اگر آن را دریافت یک ضربه ی پنالتی چهارم آن-و-15 بازی.

چهارم-و-15 گزینه می تواند استفاده شود در وقت اضافه تیم مطلع شدند روز شنبه در یک خلاصه ای از تغییرات به طرح های ساخته شده توسط عقاب.

پیشنهاد این است که اعتقاد به تولید بیشتر و بهره از آن را سال گذشته است. موفق خارج نشده و لگد تبدیل شده اند نادر پس از اجرای قوانین ایمنی در kickoffs طراحی شده برای نگه داشتن کیکآف از حذف از ورزش به طور کامل. در حال حاضر که فوتبال ژاپن ساخته شده است امن تر و چهارم-و-15 مفهوم تکامل یافته و به یک آینده نگر جایگزینی برای خارج نشده و پا زدن.

عقاب انصراف پیشنهاد دیگری برای بازگرداندن اضافه کاری به 15 دقیقه از زمان 10 دقیقه در این فصل و فصل به طور منظم. بنابراین صاحبان نمی خواهد در نظر بگیرید که پنج شنبه. کمیته رقابت های ساخته شده دو پیشنهاد یکی به گسترش بی دفاع-بازیکن حمایت های داده شده به یک کیکآف یا زدن توپ returner (اضافه کردن دوره پس از returner جلب فوتبال اما قبل از او یک فرصت برای جلوگیری از و یا دفع یک tackler) و دیگری برای از بین بردن اواخر بازی ساعت دستکاری با چند مرده-توپ مجازات با ساعت در حال اجرا (به عنوان میهن پرستان جدید انگلستان و تنسی تیتان را در فصل گذشته).

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>