NFL صاحبان تصویب پیشنهاد CBA با 17-بازی های نجومی و گسترش برگشتی ترک آن را به NFLPA

“عضویت رای دادند و امروز به قبول مذاکره شرایط عناصر اصلی یک توافق مذاکرات دسته جمعی” لیگ گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

صاحبان “احتمالا” به جلو حرکت خواهد کرد با برنامه ریزی برای پیاده سازی گسترش, 14-تیم حذفی زمینه فصل آینده حتی اگر بازیکنان کاهش به تصویب CBA جدید با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت. صاحبان شامل گسترش برگشتی در CBA مذاکرات با NFLPA اما در ديدگاه لازم نیست بازیکنان تصویب افزایش اندازه postseason زمینه از 12 به 14 تیم. آنها در حال حاضر اعتقاد دارند که درست در زیر موجود CBA اگر چه NFLPA است ادعا در گذشته که آنها نمی.

لیگ و صاحبان مقابل گفت: زمانی که آخرین کار مقابله زده شد و در سال 2011 که آنها را در طول فصل به طور منظم و بدون بازیکنان رضایت.

در زیر پیشنهاد قالب برای گسترش برگشتی هفت تیم در هر کنفرانس خواهد بود واجد شرایط برای postseason به جای جریان شش. تنها یک تیم در هر کنفرانس به جای زمان دو, داده می شود در دور اول حذفی خداحافظی. وجود دارد خواهد بود شش باز-دور حذفی بازی ها — سه در هر کنفرانس — به جای زمان ،

صاحبان اولویت به وضوح خواهد بود برای کل جدید CBA به اثر را با بازیکنان تصویب. صاحبان رای پنج شنبه به تصویب پیشنهاد CBA بود و نه اتفاق آرا با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت که مشخص نیست چه رای بود. معامله نیاز به تایید 24 از 32 صاحبان. صاحبان در زمان رای گیری در یک جلسه ویژه برنامه ریزی سهشنبه توسط سازمان لیگ در نیویورک هتل.

چند صاحبان کاهش یافته است به نظر به عنوان آنها در سمت چپ نشست و لیگ را ندارد NFL کمیسر راجر Goodell موجود به آدرس خبرنگاران.

“پس از بیش از ده ماه از فشرده و کامل مذاکرات NFL بازیکنان و باشگاه ها باید به طور مشترک توسعه یک مجموعه ای جامع از جدید و تجدید نظر است که تبدیل خواهد شد که در آینده از این بازی ارائه برای بازیکنان — گذشته ، حال و آینده — هر دو در و خارج از زمین و اطمینان حاصل شود که NFL دوم قرن است و حتی بهتر و بیشتر هیجان انگیز برای طرفداران” لیگ نوشته شده است بیانیه ای گفت:.

این NFLPA 32 تیم-با-بازیکن تیم نمایندگان در حال برنامه ریزی برای صحبت با کنفرانس تلفنی جمعه پس از انداختن برنامه برای یک فرد در نشست اواخر این هفته در واشنگتن است. تحت NFLPA قوانین معامله را باید به تصویب دو سوم از 32 بازیکن تکرار و سپس توسط یک اکثریت از همه بازیکنان است. NFLPA رهبران چپ باز احتمال این که رای همه بازیکنان می تواند گرفته شده الکترونیکی.

“شده است وجود دارد یک سیل از اطلاعات در مورد پتانسیل های جدید [CBA],” اریک وینستون بازنشسته offensive lineman که در خدمت به عنوان NFLPA رئيس جمهور در توییتر نوشت. “ما بازیکنان: بازیکن خود را رهبری مشغول به کار خستگی ناپذیر. این یک معامله کسب و کار و هیچ معامله ای نهایی است تا بازیکنان رای می دهند.”

این NFLPA کاهش یافته است نظر بیشتر از طریق سخنگوی.

لیگ جدید شروع سال مارس 18, زمانی که NFL بازار برنامه ریزی شده است برای باز کردن. اما لیگ در بیانیه اش با اشاره به آغاز تیم offseason کسب و کار هفته آینده. احتمالا که در اشاره به جمعه بودن روز اول که تیم می تواند اعمال حق رای دادن برچسب به بازیکنان است. لیگ پیشنهاد کرد در بیانیه خود که آن را انجام می شود حداقل در حال حاضر برای مذاکره شرایط جدید CBA.

“از باشگاه ها و بازیکنان نیاز به یک سیستم در محل و دانستن قوانین است که آنها را تحت عمل هفته آینده عضویت نیز تایید حرکت رو به جلو تحت نهایی سال 2011 CBA اگر بازیکنان تصمیم به تایید مذاکره شرایط” NFL بیانیه گفت. “از احترام به روند و شرکای ما در NFLPA ما هیچ نظر بیشتر در این زمان است.”

هر تیم خواهد بود قادر به استفاده از هر دو حق رای دادن و انتقال بازیکن دسته این offseason اگر پیر CBA باقی مانده است در اثر. اگر CBA جدید مصوب هر تیم خواهد بود محدود به استفاده از یک برچسب یا حق رای دادن برچسب یا انتقال tag. قابل توجه است که برای یک تیم مانند Dallas Cowboys با کارفرمایی Dak پرسکات و گسترده گیرنده ترجمه هر دو واجد شرایط به صورت نامحدود رایگان آژانس در ماه مارس است.

پیشنهاد CBA خواهد آخرین برای 10 سال خواهد بود و به بازیکنان حدود 48 درصد از لیگ درآمد زیر کلاه حقوق و دستمزد سیستم در 16 بازی فصل و 48.5 درصد پس از یک سوئیچ به 17 بازی فصل. این فصل به طور منظم خواهد بود و تمدید از 16 به 17 بازی در برخی از نقطه در مراحل اولیه جدید CBA احتمالا بین 2021 و 2023 فصل است.

صاحبان می خواهید دیگر فصل به طور منظم به عنوان یک درآمد-تقویت ساز و احتمالا کراوات آن شروع به آغاز جدید تلویزیون قرارداد. برخی از بازیکنان ابراز مخالفت با 17 بازی فصل بر اساس نگرانی های ایمنی. اما NFLPA رهبران مذاکره بر اساس 17-بازی پیشنهاد کرد و گفت: این لیگ و صاحبان گره خورده است برخی امتیازات به بازیکنان به اتحادیه پذیرش از یک دیگر فصل به طور منظم.

فصل خواهد بود کاهش می یابد در رابطه با شروع از یک دیگر فصل به طور منظم. این سیاست ماری جوانا می تواند به طور قابل توجهی کمتر تنبیهی. تست پنجره برای THC خواهد بود تنگ از چهار ماه به مدت دو هفته در شروع اردوگاه های آموزشی. بازیکنان دیگر خواهد بود به حالت تعلیق صرفا برای مثبت آزمون THC. تعدادی از بازیکنان آزمایش خواهد بود کاهش می یابد و آستانه برای آنچه به منزله یک تست مثبت خواهد بود افزایش یافته است.

Goodell حفظ خواهد خود انضباطی اقتدار در صداقت-of-the-game موارد اما دیگر بازیکن انضباطی احکام خواهد بود نظارت خنثی تصمیم ساز است. وجود خواهد داشت کاهش جریمه توسط تیم و جریمه توسط لیگ قهرمانان اروپا در زمینه تخلفات. بازیکنان را پنج روز دوره عادت در شروع اردوگاه های آموزشی. وجود دارد خواهد بود یک 2½-ساعت حد خالی و پر سرعت, شیوه در اردوگاه های آموزشی و محدودیت بیشتر بر روی بازیکنان ضربه در اردوگاه. وجود دارد خواهد بود افزایش حداقل حقوق برای بازیکنان و تغییرات قوانین برای سال پنجم گزینه های در rookie قرارداد. وجود دارد خواهد بود بهبود به بازیکنان حقوق بازنشستگی و مزایای.

فعلی CBA اجرا می شود از طریق 2020 فصل است. یک شکست توسط بازیکنان به تصویب CBA جدید در هفته های آینده احتمالا منجر شود هر دو طرف به شدت آماده سازی خود را برای یک پتانسیل کار توقف در 2021.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>