NFL صاحبان ممکن است در نظر متوقف اردوگاه های آموزشی اگر هیچ معامله در اقتصاد با بازیکنان

نمایندگان NFL و NFLPA مذاکره پنج شنبه. این روشن نیست که چقدر پیشرفت حاصل شده است اما با وجود خوش بینی است که یک توافق می تواند در روزهای آینده. ضرورت می تواند افزایش یافته و در حال حاضر با توجه به تهدید توسط صاحبان برای تعطیل کردن اردوگاه و یا آنها را به طور کامل مجازی برای نگه داشتن بازیکنان در خارج از میدان. NFL شبکه گزارش روز شنبه که صاحبان می تواند حد بازیکنان به آموزش از راه دور بدون برخورد با مسائل اقتصادی قبل از یکشنبه.

NFLPA سخنگوی جورج عطاالله در توییتر نوشت: “اجازه بدهید من این را راست: زمانی که بازیکنان می خواستم به صبر کنید تا زمانی که پروتکل های ایمنی به پایان رسید به در آمده و مدیریت و تنظیم گزارش تاریخ قبل از آن همه انجام شد. در حال حاضر که coronavirus پروتکل های در حال انجام آنها نشت یک تهدید به تعطیل زیرا آنها بازیکنان پول است.”

طرف مذاکره بوده اند بیش از چگونه به مقابله با یک پتانسیل عمده افت 2021 کلاه حقوق و دستمزد بر اساس کاهش در درآمد در طول سال 2020 فصل است. یکی دیگر از نقطه مهم در مذاکرات این است که آیا بازیکنان خواهد بود خود را پرداخت کامل حقوق اگر فصل به طور منظم آغاز شد اما تا به حال به طور قطع به دلیل ملاحظات مربوط به رمان coronavirus بیماری همه گیر.

صاحبان نا امید شده است با آنچه آنها مشاهده به عنوان ناسازگاری با NFLPA خارج وکیل Jeffrey L. کسلر در موضوع کامل حقوق پرداخت برای یک کوتاه فصل با توجه به افراد آشنا با این بحث. هنوز چند نفر با آگاهی از این مذاکرات گفت: آنها امیدوار است که NFL کمیسر راجر Goodell و NFLPA مدیر اجرایی DeMaurice اسمیت در نهایت پیدا کردن میانه با توجه به بالا این سهام هستند.

NFL و NFLPA حل و فصل بهداشت و مسائل ایمنی اما نه حل و فصل مسائل اقتصادی. بازیکنان آغاز کرده اند به گزارش به اردوگاه های آموزشی تحت coronavirus تست بوده اند اما مجاز به ورود به آموزش و امکانات در لیگ پروتکل های. برای بسیاری از تیم های بازیکنان کهنه هستند و با توجه به گزارش سه شنبه. تحت این پروتکل یک بازیکن نمی تواند وارد یک تیم تسهیلات تا روز پنجم پس از گزارش به اردوگاه زیر منفی coronavirus آزمون های گرفته شده در روز 1 و 4.

روشن نیست که چگونه NFLPA واکنش نشان می دهند به اردوگاه های آموزشی در حال متوقف شده است. این توافق دسته جمعی بین لیگ و اتحادیه شامل یک هیچ-تحریم هیچ اعتصاب را ارائه. اما رهبران اتحادیه گفت: در هفته گذشته این لیگ را حق به تعیین زمانی که اردوگاه های آموزشی باز خواهد شد. NFL توافق برای از بین بردن فصل به عنوان NFLPA به دنبال. اما دو طرف توافق کرده اند که در یک اردوگاه آموزشی ساختار در نظر چگونه بسیاری از روز خواهد شد اختصاص داده شده به یک عادت دوره قبل از پر سرعت, شیوه آغاز خواهد شد.

این CBA نیز تعیین بازیکنان پرداخت به عنوان یک درصد از لیگ درآمد زیر کلاه حقوق و دستمزد سیستم. اما همه گیر باعث شده است تا دو طرف به مذاکره بیش از مسائل اقتصادی. این NFLPA می خواهد به “قرض” از آینده حقوق و دستمزد کلاه برای 2022 نجومی و فراتر از آن برای کاهش بالقوه قابل توجهی افت 2021 کلاه. اما لیگ پیشنهاد که می تواند بازیکنان پرداخت این فصل از جمله یکی که جای بخشی از آن سال 2020 پرداخت به سپردن تا این فصل کاهش درآمد می تواند محاسبه شود. که اجازه می دهد مربوطه برنامه پرداخت می شود تعیین می شود برای سپردن وجوه.

این NFLPA قبلا گفته عوامل که در لیگ درآمد می تواند با کاهش 3 میلیارد دلار در این فصل اگر بازی ها را به طور کامل و بدون طرفداران.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im