یک پیشنهاد مشابه نیز شکست خورده برای به دست آوردن تایید توسط صاحبان آخرین offseason هنگامی که آن را ساخته شده توسط Denver Broncos. با موفقیت خارج نشده و ضربات داشتن تبدیل به نادر پس از NFL اجرای ایمنی مربوط به تغییر حکومت برای kickoffs قبل از سال 2018 نجومی بسیاری در لیگ به دنبال یکی دیگر از گزینه — به خصوص برای یک تیم انتهایی در اواخر بازی و صاحبان فکر بودند که بیشتر پذیرای این زمان در اطراف. حتی پس از پیشنهاد نمی امن لازم 24 رای در میان 32 تیم.

این اندازه گیری را حذف خارج نشده و لگد اما می توانست با توجه به تیم های دیگر از گزینه است که استفاده شده است می تواند تا دو بار در هر بازی هر تیمی که آیا یا نه که تیم انتهایی. چهارم-و-15 گزینه می تواند استفاده شده اند در وقت اضافه و بازی می شده اند یک untimed پایین.

اگر یک تیم تا به حال تصمیم به سعی کنید چهارم-و-15 اندازه گیری به جای لگد کردن فوتبال بود که قرار است در آن تیم 25-خط محوطه. اگر یک تیم بود, بدست, برای اولین بار آن را در اختیار داشتن و حفظ آن درایو را ادامه داد و در نقطه ای که در آن بازی به پایان رسید. در صورتی که تیم تا به حال موفق به دریافت پایین این تیم مقابل را اختیار گرفته شده در بازی را به نقطه پایان.

این تیم با استفاده از چهارم-و-15 گزینه نمی توانست punted و نمی توانست تغییر ذهن خود را و لگد کردن اگر آن را به حال بدست مجازات خود را در اولین تلاش.

تیم NFL تبدیل 16 از 60 چهارم-و-15 تلاش بیش از گذشته 10 فصل با توجه به NFL شبکه برای میزان موفقیت 26.7 درصد است.

که بیش از دو تیم میزان موفقیت در خارج نشده و ضربات بیش از دو فصل گذشته. NFL تیم تا به حال 12 موفق خارج نشده و لگد در میان 114 تلاش بیش از دو فصل گذشته با جدید kickoff, قوانین, در, اثر, برای, موفقیت, نرخ 10.5 درصد است. که پایین بود از 16.4 درصد در پنج فصل به فصل قبل از کیکآف قوانین رفت و به اثر بین سال های 2013 و ’17 زمانی که تیم تا به حال 49 موفقیت در میان 299 خارج نشده و لگد.

چهارم-و-15 مفهوم اغلب به اعتبار سابق NFL مربی گرگ Schiano در حال حاضر سر مربی در راتگرز یک بار به عنوان یک جایگزین بالقوه برای کیکآف اگر رهبران لیگ مشخص شد که کیکآف بیش از حد خطرناک است و تا به حال به حذف از ورزش به طور کامل. در این نسخه یک تیم می تواند داشته باشد یا punted یا تصمیم به سعی کنید برای اولین بار پایین.

اما قوانین ایمنی جدید که شامل ممنوعیت بازیکنان در لگد زدن به تیم گرفتن یک شروع در حال اجرا قبل از فوتبال است لگد به نظر می رسد راضی NFL رهبران که این بازی در حال حاضر به اندازه کافی امن نگهداری می شود. که منجر به چهارم-و-15 گزینه reimagined به عنوان یک جایگزین برای خارج نشده و پا زدن در تلاش برای نگه داشتن طرفداران درگیر با توجه به امکان چشمگیر در اواخر بازی شیفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de