“از آنجا که از شرایط این باشگاه توصیه شده است برای آماده سازی برای انجام 2020 پیش نویس به طور کامل خارج از امکانات خود و در یک به طور کامل مجازی با فرمت, با, باشگاه پرسنل در مکان های جداگانه و قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر و پیش نویس ستاد توسط تلفن و یا اینترنت” Goodell نوشت: در این یادداشت یک کپی از آن به دست آمده توسط واشنگتن پست. “ما باید به بررسی این موضوع در چند روز گذشته با هر دو کمیته مسابقات و [صاحبان نیروی کار کمیته] و این را تایید خواهد کرد که باشگاه انجام خواهد شد پیش نویس خود را در عملیات از راه دور با باشگاه پرسنل به صورت جداگانه واقع در خانه های خود.”

Goodell نوشت: در این یادداشت که NFL دفاتر در نیویورک و تیم های’ امکانات بسته باقی خواهد ماند “به طور نامحدود.” لیگ برتر به حالت تعلیق در تیم offseason برنامه برای بازیکنان به طور نامحدود اما تصمیم به حرکت به جلو با پیش نویس بیش از یک پیشنهاد توسط یک کمیته مشورتی از GMs است که در آن بود به تعویق افتاد.

NFL لغو رویداد زنده در لاس وگاس که در آن پیش نویس بود که برگزار شده است اما اقدام با برنامه ریزی برای انجام سه روز و هفت دور پیش نویس به عنوان یک تلویزیون تنها رویداد. پیش نویس اجرا می شود مارس 23-25.

لیگ مغلوب تیم هفته گذشته بود که با توجه به دو گزینه اجازه می دهد تیم را به امکانات خود را به صورت پیش نویس در صورت امکان و یا هدایت همه تیم ها را به خود کارکنان کار به طور کامل از خانه در پیش نویس است. NFL گفت: پس از آن که تیم قصد دارد به خارج از سایت پیش نویس ستاد مانند New Orleans Saints راه اندازی در یک آبجوسازی مجاز خواهد بود تنها اگر تیم بودند پشت در اجازه خود را به طور منظم و امکانات.

“ما را ساخته اند این تصمیم به دلایل مختلف” Goodell نوشت: در روز دوشنبه یادداشت. “همه باشگاه نمی خواهد که دسترسی به امکانات خود را که بر خلاف قانون اساسی سهام اصل است که همه باشگاه ها در عمل منسجم و عادلانه راه است. علاوه بر این, ما می خواهیم همه NFL پرسنل مطابق با بخشنامه دولت و به مدل امن و مناسب شیوه های درمانی. ما کارکنان را در انجام مسئولیت های خود را در راه همان عامل در مکان های جداگانه در خارج از دفاتر ما. و پس از مشاوره با مشاور پزشکی ما نمی توانیم شناسایی یک جایگزین است که بهتر است از پزشکی یا بهداشت عمومی چشم انداز با توجه به نیازهای مختلفی از باشگاه نیاز به درستی به نمایش شرکت کنندگان و منحصر به فرد عوامل خطر است که فرد باشگاه کارکنان ممکن است.”

تیم های’ پیش نویس آماده سازی شده اند مانع توسط مربیان, مدیران و پیشاهنگی بودن منع از سفر برای دیدار با بازیکنان و دیده بان در دانشگاه pro-بعد تمرینات و بازیکنان ممنوع از سفر برای دیدار با تیم و تحت physicals. تیم شده اند مجاز به صحبت با بازیکنان از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس.

مربیان GMs و پیشاهنگی شده اند با استفاده از روش های مشابه برای دیدار با تقریبا برای پیش نویس برنامه ریزی است.

“من صحبت کرده اند به بسیاری از شما در گذشته چند روز و شناخت چالش های پیش روی همه ما” Goodell نوشت. “ما عامل در یک محیط بر خلاف هر چیزی که ما قبل از تجربه کرده اند که نیاز به انعطاف پذیری و صبر و همکاری است. به عنوان ما را از طریق این چالش ها با هم, ما باید از دست ندهیم قدر این جهانی بهداشت بحران فوق العاده کار از اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و بسیاری دیگر از تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها نیاز به کمک و از کسانی که از دست خانواده یا دوستان به این ویروس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات