NFL تست شده است در صورت ماسک که حاوی فولاد یا N95 مواد

تنگ اتصالات N95 ماسک ماسک ترین و موثر ترین فیلتر حداقل 95 درصد از کوچک و بزرگ ذرات با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. جراحی, ماسک, مایع مقاوم و ارائه می دهد حفاظت در برابر بزرگ قطرات پاشیده و یا اسپری بدن یا خطرناک دیگر مایعات در علاوه بر این به حفاظت از دیگران از پوشنده لباس تنفسی انتشار CDC می گوید.

“بازگشت در اوایل ماه مارس, من پیشنهاد کرده بود که ما باید در نظر رمان و ظهور راه برای رسیدگی به کلاه و ماسک صورت و گسترش ویروس” مایر گفت: Adam Schefter, پادکست. “و این بچه ها bioengineers که ما با استفاده از و که در لیگ استفاده می کند — Oakley همانطور که شما ممکن است یا ممکن است نمی دانم آیا تمام چهره پشت بام ها برای لیگ تحت قرارداد این بچه ها رو کمی بین دندان های خود را.”

حفاظت از بازیکنان از یکدیگر به عنوان آنها بازی های ورزشی است که در آن آنها نمی تواند کمک کند اما نفس کشیدن و لمس یکدیگر است نه یک کار ساده است. مایر گفت: این امکان وجود دارد که یک بازیکن تمام ماسک صورت می تواند تحت پوشش. برخی از امکانات Mayer, بستری, دید غیر معمول.

“آنها به برخی از نمونه های اولیه. آنها در حال انجام کار واقعا خوب,” او گفت:. “برخی از آنها را هنگامی که شما برای اولین بار به آنها نگاه می کنید فکر کنید خدای خیر” [چرا که] … شما فقط استفاده نمی شود و برای دیدن آن. اما آنها دنبال آن هستید در هر موضوع شما می توانید تصور کنید از جمله هنگامی که آن را fogs ، چه چیزی ما را با که ؟ اما این بچه ها استفاده می شود برای برخورد با این مسائل [طراحی عینک برای استفاده توسط اعضای نظامی].”

هنگامی که شما را متوقف و فکر می کنم در مورد تمام جزئیات یک بازی فوتبال — تعداد دفعات بازیکنان قرار داده و حذف کلاه جمعی هیدراتاسیون منابع ازدحام و اعطا در حاشیه به strategize — این یک چشم انداز دلهره آور. در فوتبال و سایر ورزش ها مهم خواهد بود برای شناسایی بازیکنان که در معرض خطر بالاتر.

“برای یک بازیکن که گرفتن کلاه قرار دادن یک ماسک مناسب پس از آن حفظ اجتماعی فاصله زمانی که هنوز در این زمینه به عنوان آنجا که ممکن است با استفاده از تنها با استفاده از پوست — این که آیا, آب, Gatorade, هر آنچه در آن ممکن است — منظور من فقط هر جزئیات کمی” مایر گفت.

“کسی که یک خطر من توصیه آنها را به متعصب مذهبی و رک و پوست کنده تقریبا دیوانه وار متعهد به حداقل رساندن احتمال گسترش ویروس.”

NFL شروع اجازه می دهد تیم به بازگشایی امکانات خود را سهشنبه به عنوان طولانی به عنوان آنها مطابق با دولت های محلی و دستورالعمل و با سلامت و ایمنی پروتکل قبلا مشخص شده توسط لیگ. مربیان و اکثر بازیکنان مجاز به امکانات را در طول این مرحله اولیه از بازگشایی.

پروتکل برای تیم عبارتند از: درجه حرارت چک از کارکنان و بازدید کنندگان اجتماعی-فاصله اقدامات در دفاتر استفاده از پوشش صورت و انتصاب توسط هر تیم از یک کنترل عفونت افسر. یک تیم می تواند بیش از نیمی از کارکنان خود را (تا 75 نفر) در یک مرکز در طول این مرحله از بازگشایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im